IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2013, 14:15
jimmiks167 jimmiks167 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 1
По подразбиране Комоцио не минава повече от 1 година

Здравейте,

Моля за малко помощ по един доста сериозен вече за мен проблем.Преди около горина паднах и си ударих главата.Удърът не беше много силен но не беше и слаб.След което съм получил мозъчно сътресение.Без загуба на съзнание.Вече година, но не се оправя.Това което чувствам е нещо като усещане за клатене на тялото, нещо като тласъци, усещане за пропадане, предимно в легнало и седнало положение.

До това състояние се стигна не от самия удър а след като един доцент невролог ми предписа лекарствата арлеверт и пирацетам.Вземах ги около 10 дни.През това време и не спазвах режим - работех на комп, което май се оказа и фаталната ми грешка.Лошото при мен е че се занимавам с компютри и не можех да спазвам режим.

Ето какво ми казаха при изследванията:

- без отпадна симптоматика, това ми го казаха при преглед, без изследвания, като ме караха да си въртя очите, да ставам, и т.н., предполагам знаете за какво става на въпрос, стандартна процедура.
- ходих и в блоница, където ми пуснаха клинична пътека номер 7 - доплер, скенер, екг и кръв.Според изследванията нищо ми нямало.

Вземах и доста време успокоителни лекарства, като домиплант и др, но не ме оправиха.

Какви ли още неща не пробвах, но това нещо не минава.

Какво да правя?Ще мине ли това нещо?Колко години трабва да го чакам още?Лошото е че си съсипах работа и всичко ... няма как да работя на комп.

Какво трабва да правя?Някои ми казват да се успокоявам ... колко повече?Други да се натоварвам повече физически?Направо незнам вече ... Други пък ми казват че нищо ми нямало и трабвало да не му обръщам внимание а да си живея живота...

Ще съм благодарен за съвети?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Комоционеминаваповечеотгодина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:29.