IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th April 2007, 11:13
Аватара на RaRiChkA
RaRiChkA RaRiChkA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Доставката ми се вижда множко - на сайта им пише $ 20.95 за извън Щатите. Иначе и на мен страшно ми допадат нещата, които предлагат.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th April 2007, 23:16
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Не разбирам какъв ви е проблема с доставката? Victorias Secter доставят до България. Съвсем скоро направих поръчка и нещата ми пристигнаха за 2 седмици. Бях много приятно изненадана, че ми ги донесоха на вратата и само трябваше да се подпиша. Това напълно оправда пред мен високата цена за доставка, защото знаете какви са крадливи копелета в българските пощи и от други сайтове като съм поръчвала неща често се е случвало да не пристигат, отваряни пратки, липсващи неща и т.н. За качеството - поръчах си от "Пинк" серията - червената им боя върху памучните бикини много пуска, дори при пране с хладка вода Иначе не са лоши. А потниците с вграден сутиен наистина си заслужават
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th April 2007, 18:52
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
А потниците с вграден сутиен наистина си заслужават
Да и мен ме изненадаха приятно. Аз си поръчах и една рокля, която също е такава и много готино стоят. Кажи ми само, накара ли ги да ти напишат, че стоката вътре е до 50$ за да не плащаш мито или това вече го няма. (като се възстановиш от операцията пиши )
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th April 2007, 22:49
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от RaRiChkA
Доставката ми се вижда множко - на сайта им пише $ 20.95 за извън Щатите. Иначе и на мен страшно ми допадат нещата, които предлагат.
Тя и в Щатите не е особено евтина-около 10 долара ти зимат гадовете,ако не поръчаш неща над $100.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th April 2007, 13:05
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Нормално е shipping-a да е около 10$. М-у другото имам сигурно над 30 прашки на VS и никога не са ми пускали боя при пране.
А иначе и аз съм чувала, че има доставки до България, на една приятелка даже и пристигат каталозите им.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th April 2007, 14:21
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Има доставка до Б-я ,съвсем наскоро се сдобих с такъв бански като аватара на Блонди ,обаче се дразня че трябва да плащаме мита и повече няма да поръчвам
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th April 2007, 17:59
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Някаква_Такава
Има доставка до Б-я ,съвсем наскоро се сдобих с такъв бански като аватара на Блонди ,обаче се дразня че трябва да плащаме мита и повече няма да поръчвам
какви пари е шипинга? или зависи от поръчката?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th April 2007, 20:58
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Хех, аз тамън се връщам от пощата. Пратих един колет за БГ с нещица от ВИКИто за мойте любими дружки- ма няма да ви казвам къде отива, да не го причакате някъде по пътя, и без туй си представям вече някоя Мръхла от митницата със сутиенчето, предназначено за мойто Ани....
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th April 2007, 13:48
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

blondi, мислиш ли, че ако ги помолиш да напишат по-ниска цена на пратката ще се съгласят, знаеш ли за някой, който го е правил? До колкото знам мито се плаща за стоки над 100Е, но може и да греша, ако някой има прясна информация до каква сума не се плаща да пише.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th June 2007, 23:38
lov3dima lov3dima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

хей хора никога не съм поръчвала стоки по интернет и не съм много наясно каква е цялата процедура.харесала съм си 1 бански и 1 обувки от виктория сикрет,но незнам дали доставят въобще до българия.колко трябва да платя допълнително като цената на банския е 42$ и обувките 55$.колко общо ще ми излезне в български левове?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МагазиникъдетопродаватпродуктинаВикторияСикрет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:22.