IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th May 2012, 19:22
Nassirk Nassirk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране Гинекомастия или псевдогинекомастия ?

Здравейте , имам няколко въпроса тъй като се чудя дали имам гинекомастия или нямам . На 21 години съм като влязох в пубертета бях доста пухкав и си имах коремче и по пухкави гърди , което си е доста неприятно . Както и да е като порастнах към 17 годишен като станах отслабнах и станах доста фин млад младеж ,но гърдите продължаваха да ме дразнят ... Няколко пъти съм почвал да ходя на фитнес , но не съм се застоявал много до сега . В момента вече съм в 4ти месец тренировки като си правя хубаво долните гърди. Тялото ми се развива добре и мускули имам , но над тях при гърдите имам един слой, който изглежда неприятно.. Мислех си че с тренировки и тичане ще се махне както съм чел по форумите , но засега не става и вече почнах да се чудя какво точно има .

Та така реших да се посъветвам със вас . Ще прикача няколко снимки за да видите за какво става въпрос по точно . И моля за съвет и по експертно мнение дали това което имам е гинекомастия или е псевдогинекомастия и как мога да разреша този проблем освен с операция , защото не мисля , че е чак толкова сериозен при мен ?

пп: Имам варикоцеле , което още не съм премахнал възможно ли е и то да влияе на гърдите ?

Благодаря Ви предварително за вниманието и помощта
Attached Images
Тип файл: jpg IMAGE_148.jpg (80,5 КБ, 111 views)
Тип файл: jpg IMAGE_149.jpg (78,9 КБ, 92 views)
Тип файл: jpg IMAGE_150.jpg (80,6 КБ, 90 views)
Тип файл: jpg IMAGE_151.jpg (82,7 КБ, 99 views)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2012, 14:55
senkoo senkoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Това са само мазнини около гърдите.Гинекоматия е когато самоте гърди са ти оголемени и зърната са ти "подпухнали",може да нямаш мазнини и да са ти подпухнали зърната,ако на теб зърнаа постоянно са ти така значи не е,но ако се свиват и стават леко издути(подпухнали,на англииски-puffy nipples),то значи е Гинекомастия и според мен нячина не е само с операция.Кажи зърната все ли са ти така или се свиват и ако се свиват значи е гинекомастия и мога да ти кажа хранителни добавки с които може да ти намалее до незабележимост или да изчезне(това е до човека).
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th July 2012, 17:27
Nassirk Nassirk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Зърната ми се отпускат и свиват , да . Когато се свият изглеждат много по добре когато са отпуснати са така като на снимката даже и повече се отпускат. Какви са тези добавки ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th July 2012, 22:24
Xclusiveee Xclusiveee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Я кажи кои са тези добавки понеже и аз имам Гинекомастия и съм на 17
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd August 2012, 13:48
wermillion wermillion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Вероятно става въпрос за хранителни добавки с цел топене на мазнини. Изчистиш ли излишните мазнини, гърдите ти ще изглеждат нормално и притеснението ти дали имаш гинекомастия ще изчезне.




--------------------------------------------------------------------------------
Онлайн магазин за изискани бижута с кристали Сваровски
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гинекомастияилипсевдогинекомастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:18.