IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th December 2016, 19:02
Tsung Tsung не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 4
По подразбиране Заможен и интелигентен съм,но сам засега

Здравейте,едно време създавах теми,в които се оплаквах че не ме харесват жените.Оплаквах се и исках съжаление едва ли не.В крайна сметка минаха няколко години,трудих се много,издигнаха ме в работата,дохода ми се вдигна над 2000 лева.Вече имам пари,собствено жилище и бизнес,много приятели,но когато излезна на среща изведнъж от човек със самочувстие като с магическа пръчка се превръщам в притесненото момче,което отхвърляха години наред.
Та затова пиша и се чудя,няма ли някое момиче от София,което да иска да се запознае с човек,който поне 2 пъти седмично ще я води в изискани ресторанти и барове,а за уикенди и празници може да отскачаме и до чужбина.Няма ли да е добре на свети валентин да сме в някоя европейска столица и да си изкарваме прекрасно.
От моя страна давам перфектно отношение към една дама.От нейна искам интимност и младост и красота и да умее да ме кара да се чувствам харесван.
На 28 съм!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st December 2016, 09:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пожелавам ти жена, която да се влюби в теб! Пожелавам ти и увереност. Не си ли мислил да се запишеш на някакви танци (или готварство) например, да се поочупиш, т.е. да посвикнеш с жените и отношението им към теб.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st December 2016, 21:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Има доста изгладнели курветини и шансовете са големи някоя такава да приеме тази оферта.
Просто трябва да я пуснеш в повече сайтове, за да могат да видят пердложението повече курвалани.
Естествено няма нужда да казвам, че стойностна жена няма да се впечатли от подобни оферти, по простата причина, че такива жени не се чувства като стока, която се продава.

Но някоя гладна курвалана с удоволствие пи го полапала малко, за да получи тези неща които предлагаш, само за шопинг разходка си прописал, това е доста важно за подобни оферти.
2 бона хич не са много пари ако искаш да обикаляте по често, за това по полека с предложенията в офертата, да не се разочарова след това.

И ако направиш пък грешката да си вземеш някоя от приелите офертата за жена, е добре да палиш свещи в църквата редовно и да се молиш, да не те съкратят от работа и винаги да имаш пари, защото изтънее ли портфейла курваланата ще си намери някой друг, който да може да и осигури мечтаният живот.

А щом толкова се притесняваш със жените, то е ясно, че в свързано със интимността, и този проблем може да го решиш, като почнеш да посещаваш жрици и като разработиш инструмента ще ти дойде самочувствието.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd December 2016, 01:07
Tsung Tsung не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Добър съвет,с жените притеснения нямам в общуването,ако ме видиш на улицата,никога не би си и помислил,че аз съм написал тази обява.
Просто във флирта не съм добър,това,да видиш знак на харесване,после леко да я докоснеш,да видиш дали отвръща,ако отвръща,пробваш да се доближиш и накрая целувка.Аз излизам на среща и или после чувам нещо от типа на-харесвам те само като приятел,или като за довиждане поискам целувка,момичето се отдръпва.
А за съветите,вече съм пробвал така със срещи с момиче,което се намерихме по подобен начин,тя знаеше моите интереси и хобита,за да се подготви и да си изкарваме добре,давах и пари като имаше нужда..но тя ми каза фалшиво име и не се доверихме много много..след няколко месеца се разделих с нея.Така че пиша тук,а не по други сайтове,защото не искам да ми пише жрица,която работи за себе си и тайно от сводника си изкарва пари само за себе си.
Искам момиче,което дава секс и може добре да симулира връзка,в замяна на това,което предлагам аз-глезене,подаръци,скъпи заведения,екскурзии и почивки.
Самия секс за мен нищо не значи,ако момичето не ме кара да се чувствам харесван.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th December 2016, 11:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsung Виж мнението
... Просто във флирта не съм добър,това,да видиш знак на харесване,после леко да я докоснеш,да видиш дали отвръща,ако отвръща,пробваш да се доближиш и накрая целувка.Аз излизам на среща и или после чувам нещо от типа на-харесвам те само като приятел,или като за довиждане поискам целувка,момичето се отдръпва. ...
Не си уцелвал според мен, такива момичета са се случвали. Продължавай да търсиш. Защото за мен това твоето решение е временно (момиче - срещу пари). Да, има вероятност да се харесате много и да останете заедно с такова момиче, но ... началото на връзката ви не е добро ... имам предвид, че тя колкото и да се промени, все пак ще си е такава. Уф, не знам, с този материален свят и хора ... много ми е тъпо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th December 2016, 14:24
Tsung Tsung не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Не се заблуждавам,че не съм уцелвал правилното момиче.Качествените и хубави жени имат много внимание,избират между много мъже.Просто не мога да се представя така,че в началото да привлека вниманието.А често грешните хора казват правилните думи.
Тази обява е резултат от всичкия ми досегашен опит,училището,университет а,дискотеките.
Замисъла не ми е да си намеря жена така.Замисъла е да имам момиче,което глезя като принцеса,а в замяна получавам секс и отношение като към гадже.
Така,когато имам секс мога да се концентрирам да избера правилното момиче.
А ако нямам секс и съм загорял мога да сгреша да скоча на първата срещната и да се заблудя.
Казвам какво предлагам и какво искам да получа.Все пак има много жени,които дават секс на мъже,които не им подаряват цветя,не ги водят на заведения,които не ги уважават.И това,което предлагам може да е изгодно на някоя амбициозна жена,която мисли,че заслужава повече от това,което има.Все пак не и струва нищо да излезне на вечеря да се запознаем.
Аз не си търся жена за женене така.Въпреки че,никога не казвам никога

Последно редактирано от Tsung : 25th December 2016 на 14:27
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th December 2016, 11:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsung Виж мнението
Не се заблуждавам,че не съм уцелвал правилното момиче.Качествените и хубави жени имат много внимание,избират между много мъже.Просто не мога да се представя така,че в началото да привлека вниманието.А често грешните хора казват правилните думи.
Тази обява е резултат от всичкия ми досегашен опит,училището,университет а,дискотеките.
Замисъла не ми е да си намеря жена така.Замисъла е да имам момиче,което глезя като принцеса,а в замяна получавам секс и отношение като към гадже.
Така,когато имам секс мога да се концентрирам да избера правилното момиче.
А ако нямам секс и съм загорял мога да сгреша да скоча на първата срещната и да се заблудя.
Казвам какво предлагам и какво искам да получа.Все пак има много жени,които дават секс на мъже,които не им подаряват цветя,не ги водят на заведения,които не ги уважават.И това,което предлагам може да е изгодно на някоя амбициозна жена,която мисли,че заслужава повече от това,което има.Все пак не и струва нищо да излезне на вечеря да се запознаем.
Аз не си търся жена за женене така.Въпреки че,никога не казвам никога
Разбирам. Горе-долу. Защото нещата се преплитат. Т.е. ще имаш секс, заведения, цветя с една, а същевременно ще търсиш друга. На мен ми е объркващо. А може би няма точно сега да търсиш тази другата. Обаче времето си върви, а с времето човек избира все по-трудно. И по-трудно се прави промяна, каквато и да е. Но това е мое мнение все пак. Тук обаче няма много хора - в този форум имам предвид. Така че пробвай и някъде другаде.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th December 2016, 20:39
Tsung Tsung не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Разбирам,точно това ще направя,ще направя търсенето ми по видимо.Колкото повече хора го видят,толкова по-голям е шанса да го видят момичета,които искат да си улеснят живота,и то с някой на 28,а не на 58
Мисля че тази статия би била интересна да я видите...тя ме провокира да създам тази тема.
http://www.168chasa.bg/article/1409391
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th December 2016, 18:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Прочетох я, накрая малко надве-натри. Пак си оставам с мнение как да го кажа "под въпрос". Има вариант момичето да се чувства като "жрица" или пък да си е такава. (Този вариант ми е гаден) Има и вариант мъжът да се влюби, а момичето ако е пресметливо каква каша може да се забърка ... не ми се мисли. А и ти (сори, че на "ти") не си женен. Все пак ти си решаваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st February 2017, 17:41
Аватара на HotRod
HotRod HotRod не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 1
По подразбиране

"..да симулира връзка.." защо би искал такъв човек до себе си.... За да не те виждат сам или за да ти е кеф на теб... Какъв кеф би било да знаеш че имаш жена щото ще я водиш на шопинг... и само за това...
Някое ново хоби би помогнало.. вземи си мотор яко нямаш... ще се изненадаш как се радват девойките Което трябва ще стане без изкуствени връзки....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заможенинтелигентенсъмносамзасега
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:06.