IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 6th November 2013, 19:51
papur4e papur4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, нова съм във форума и не знам дали си задавам въпроса на точното място. )) Предстои му пластика на носа, не е нещо сериозно на пръв поглед, лека естетична корекция и бих желала да събера малко мнения за доктор Юрий Анастасов . Някой правил ли си е ринопластика при него и какви са отзивите ви... Благодаря
Отговори с цитат
  #72  
Стар 11th November 2013, 16:19
anicka 88 anicka 88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от papur4e Виж мнението
Здравейте, нова съм във форума и не знам дали си задавам въпроса на точното място. )) Предстои му пластика на носа, не е нещо сериозно на пръв поглед, лека естетична корекция и бих желала да събера малко мнения за доктор Юрий Анастасов . Някой правил ли си е ринопластика при него и какви са отзивите ви... Благодаря
Как върви избирането на хирург? Ориентира ли се вече? Аз също събирам мнения. Моля пиши
Отговори с цитат
  #73  
Стар 15th November 2013, 17:44
papur4e papur4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей, никаква информация не получавам за др. Анастасов. Говорих с Дп. Джамбазов но там чакането е неописуемо дълго !!! Ти към кого си се ориентирала !!!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 24th January 2014, 11:49
Tony1 Tony1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,Нова съм тук,чета редовно инфо за различните лекари и мисля да се запиша на консулт при Доц.Юрий Анастасов,но не намирам много отзиви и снимки за ринопластика при него.Някой правил ли си е ринопластика при него.За Джамбазов за съжаление отзивите са не мн добри,вече е професор...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 25th October 2016, 14:25
Angji Angji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Град: гр.Пазарджик
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, искам да изкажа мнение за проф.Юрий Анастасов. Не го препоръчвам ...и така. След преглед оуточняване на импланти се насрочи операцията. Операцията мина сложи ми 335куб. Мотива ергономикс.И филма на ужасите започна...На 7ден през ноща се събудих нещо ми мокреше, а то през шевовете на ареолите започнало да тече гной и кръв. БНа сутринта и от лявата гърда гъсна гной в голямо количество, за болка да не ви говоря аулин в комбинация с паратрамол не помагаше.И иии причината е инфекция...2ра операция на 8ден, пак пълна упойка, отваряне на гърдите дезинфекция и болка колкото искаш ЗАЩОТО НЯКОЙ НЕ СИ Е СВЪРШИЛ РАБОТАТА ЗА 6500лв.ааа всичко това за моя сметка.Това е моето мнение, .
Отговори с цитат
  #76  
Стар 31st October 2016, 21:54
JennyMG JennyMG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Angji Виж мнението
Здравейте, искам да изкажа мнение за проф.Юрий Анастасов. Не го препоръчвам ...и така. След преглед оуточняване на импланти се насрочи операцията. Операцията мина сложи ми 335куб. Мотива ергономикс.И филма на ужасите започна...На 7ден през ноща се събудих нещо ми мокреше, а то през шевовете на ареолите започнало да тече гной и кръв. БНа сутринта и от лявата гърда гъсна гной в голямо количество, за болка да не ви говоря аулин в комбинация с паратрамол не помагаше.И иии причината е инфекция...2ра операция на 8ден, пак пълна упойка, отваряне на гърдите дезинфекция и болка колкото искаш ЗАЩОТО НЯКОЙ НЕ СИ Е СВЪРШИЛ РАБОТАТА ЗА 6500лв.ааа всичко това за моя сметка.Това е моето мнение, .
Здравей, много съжалявам за това, през което си минала. Аз също обмислям операция при доктора, но като слушам твоята история и се стряскам. Моля те, сподели малко повече, ако имаш желание. Каква точно беше причината за инфекцията, какво се случва сега с теб и не покри ли доктора втората операция?

Ще съм ти благодарна да споделиш.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th November 2016, 20:36
Angji Angji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Град: гр.Пазарджик
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей JennyMG,
Втората операция беше за сметка на проф.Анастасов защото грешката била негова(това бяха неговите думи)Престоя и лечението в болницата 6дни , мина през здравната каса,аз платих престоя на легло/ден по5,80лв.Вече се възстанових почти на 100%.
Причината за инфекцията е някакво увъртане от страна на проф.,че сигурно никога няма да разбера.
Но едно е ясно, че той нещо е замърсил аз сама не съм си правила операция, едно недоглеждане и на най-големия професор, една грешка(като вземат да се мислят за най-големите) води до подигравка с човешки живот, и хубаво че не стана по лошо, ако беше се разнесла гнойта по тялото ...сега щях да съм 2метра под земята.
Мога да ти изпратя снимки ако искаш!
Писах тук да предпазя, друга жена да не преживее моя кошмар.Избери си доктор не Професор(като мен) защото излезна че вече създал си име,не е нужно да се старае.Това е моето мнение, ако те интересува още нещо съм на разположение.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 4th January 2017, 12:42
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране Здравейте

Аз също съм пациент на доктора,и претърпях едно доста лошо повдигане.
С потресаващи белези.Ако ви оперират в държавната болница където минавате по евтино,най-вероятно пускат стажанти върху вас и именно за това се допускат такива груби грешки.Аз бях оперирана там.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 2nd May 2017, 20:52
didi88 didi88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 1
По подразбиране Ринопластика

Здравейте и от мен, аз си правих ринопластика при професор Анастасов и съм много доволна от избора си, получих отлично отношение и грижи, в държавна болница се чувствах като на хотел, не съм имала никакви болки, сестрите се грижиха непрекъснато за мен, на седмият ден махнаха шината и видях всичко за което се бяхме разбрали като желан резултат.Все още не ми е спаднал напълно, но и сега си го харесвам а е едва 15-ти ден.Горещо го препоръчвам на всички които се чудят дали и при кой да си направят операция. А на въпроса дали, ще кажа Веднага, ако сте го мисли или не си харесвате носа, си направете, нито е страшна операцията, нито възстановяването.

Успех на всички...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th May 2018, 15:03
Neva Neva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 1
По подразбиране Горещо препоръчвам професор Анастасов!

Здравейте,
През далечната 2006 г.си инжектирах силикон в устните(най-голямата ми грешка в живота).Веднага се образуваха две топчета в двата края на долната ми уста.След което веднага започнах да я изравнявам с хиалуронова киселина.Устните ми изглеждаха ужасно.Всеки можеше да разбере ,че съм си ги уголемявала(искам само да допълня ,че преди устните ми бяха много тънки).През 2008 реших да си премахна силикона .За моя изненада след като си назначих консултации при няколко пластични хирурга ,те ми отказаха.През 2018 съвсем случайно попадна в форума и прочетох ,че професор Анастасов премахва силикон от устните.Премахнах си силикона от устните при професор Анастасов.Хиляди благодарности проф.Анастасов!!!Благодарен ие на вашият професионализъм устните ми изглеждат НОРМАЛНИ .Сега когато вляза някъде хората не ме гледат само в устните , а в очите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЮрийАнастасов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.