IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd February 2009, 17:31
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

yoly,за Restylane вече писах,че при мен не се получи, а вторият филър не съм чувала за него, но моят съвет е да се спреш на по-новия, т.к. се предполага,че е усъвършенстван.Restylane е сравнително стар продукт на пазара.Той е един от първите продукти на основата на хилуароновата киселина.Що се отнася за алергични реакции към такива продукти не би трябвало да има, тъй като хилуароновата к-на я имаме в състава на кожата си по принцип и не е чуждо тяло за организма.Отока който се получава след инжектирането е различен и отминава за различно време.Така, че всичко е индивидуално.Желая ти успех!
относно въпроса ти за д-р Аргиров: Работи в Александровска болница като дерматолог, а тези интервенции ги извършва в med effect или нещо от сорта.Ще ти пратя телефона му на ЛС
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd February 2009, 17:46
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

bebs, според мен недей да си слагаш силикон.Пластичната хирургия напредва с толкова бързи темпове все нещо, което да е по-трайно ще излезе на пазара.И аз чакам и ще чакам докато излезе нещо свясно, но силикон категорично няма да си сложа в устата.Да, има сполучливи случаи и сигурно никак не са малко, но всички сме виждали и какви страшни и обезобразени такива има.Моя позната си сложи преди 4 месеца при Калкова и станаха много,ама много добре,обаче риска е голям според мен.Силикона е чуждо тяло,става на топчета и мигрира свободно в устата.Преди два дни в На кафе при Гала беше на гости пластичен хирург и каза, че за него силикона в течно състояние /свободно/ е престъпление.Помисли дали си заслужва риска.Преди и на мен ми се е случвало като ме хванат лудите и съм си го помисляла...ама за малко
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2009, 18:43
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

Stunning, филърът се казва Stylage M със сигурност, тъй като имам остнало половин спринцовка и стои в хладилника ми.Компанията, която го произвежда се казва Vivacy и доколкото си спомням е френски препарат.И аз по същият начин намерих много малко инфо за него, но доктора ми каза, че е нов продукт, а на българският пазар явно е от съвсем скоро.В кутията са две спринцовки и игла.
http://www.stylage.ch/sty_doc_de.pdf
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2009, 18:46
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ако не е тайна колко ти струваше една ампула Sytlage M? Ако искаш ми отговори на лични, сама прецени.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th March 2009, 22:03
suffer... suffer... не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1
По подразбиране Безсмислено

Незнам какво им харесвате на оголемените устни,това са излищни пари дадени на вятъра..е,да аз наистина имам естествено големи устни но аз си ги харесвам .... :P
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th March 2009, 08:21
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране Re: Безсмислено

Цитирай:
Първоначално написано от suffer...
Незнам какво им харесвате на оголемените устни,това са излищни пари дадени на вятъра..е,да аз наистина имам естествено големи устни но аз си ги харесвам .... :P
И аз нямам нужда от Оголемени устни и даване на излиЩни пари, затова в тази тема само чета за обща култура, но не се изказвам!!!!!!!!! Когато се изкажа (безсмислено), гледам да пиша грамотно!!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st April 2009, 13:59
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deep soul
Stunning, филърът се казва Stylage M със сигурност, тъй като имам остнало половин спринцовка и стои в хладилника ми.Компанията, която го произвежда се казва Vivacy и доколкото си спомням е френски препарат.И аз по същият начин намерих много малко инфо за него, но доктора ми каза, че е нов продукт, а на българският пазар явно е от съвсем скоро.В кутията са две спринцовки и игла.
http://www.stylage.ch/sty_doc_de.pdf
Kакво искаш да кажеш , че остатъка от амп. док.ти я дава да я съхраняваш в теб, и при нужда да ти я досложи ?
Не съм чувала досега някой така да практикува , но ми харесва, да си е в мен и когато преценя да отида отново. Кажи каква е цената, моля, и какво к-во.
Този ц-р на Витошка не е ли на входа на Южния парк, вчера минах от там и ми се запамети името мед.ефект ,но си помислих ,че правят терапий с мед.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd April 2009, 17:56
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

направих си устните при Д-р Рачев в плевен с 1сс на двете устни общо , ще допълвам ,засега е супер
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd April 2009, 18:40
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране направих си устните при Д-р Рачев

Сиси, я кажи боли ли това 1 СС. Как се слага и как точно се казва. Имам път към Плевен и мога да го посетя. Доволна ли си?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd April 2009, 18:47
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

много съм доволна ,направо са страхотни няма никва болка !!!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяванвенаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:37.