IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 8th April 2008, 08:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sweety, аз започнах тренировките на втория месец, но преценявам какво мога и какво не. Започнах само с кардио, после вкарах крака и коремни преси. От скоро правя рамо, бицепс и трицепс. Мислх си, че и гръб ще мога, но само като дръпнах скрипеца (и то с лека тежест), гърдите ми щяха да изскочат Веднага спрях. За гърди още и не помислям да тренирам.
Та мисълта ми е да пробваш внимателно - коремните ги правя с кръстосани на гърди ръце и направо си ги държа
  #622  
Стар 8th April 2008, 08:21
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Аз питам, защото се чувствам добре. Мислех си да почна и аз с комплекс за крака и дупе, после коремни преси, а гърди няма какво да правя - имам си ги! Шегичкааааа, aniK! По принцип не спя по корем, но вече е топличко и мога да си се пека на басейнчето. Та, затова и питам! От много питане глава не боли, нали?
Мерси, мацки! Страшни сте!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #623  
Стар 8th April 2008, 10:19
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Може ли да ви попитам дали знаете дали може да има някъкви проблеми като имам един развален зъб,че много се оплаших от тези инфекции.Направих си кръвните изследвания и са добри дали ако имаше някъкъв проблем щеше да се отрази на тях.Извинявам се за досаждането но маи нещо психясвам вече! А няма микъкво време,защото съм за другиден.
  #624  
Стар 8th April 2008, 10:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами и на мен не са ми здрави всички зъби но никога не съм имала проблем заради тях! Не се притеснявай щом изследванията са ти добри. Моите не бяха идеални имах малко повече левкоцити и още нещо си но в клиниката не казаха че има проблем
__________________
335 сс подмускулно
  #625  
Стар 8th April 2008, 10:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Еи ДЕДЕКТИВЧЕ да знаеш че след като всичко свърши ще те черпя задължително.Винаги си много положителна и си супер печена.Аз така и не разбрах ,защо се е получило така с тези момичета които имат инфекции(как не си е проличало от изседванията).И да знаеш че заради теб снощи ми изгоряха картофите,сащото си счупих краката да бързам да видя какво са ти казали вчера.
  #626  
Стар 8th April 2008, 14:53
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз също имах развален зъб, който започнах да лекувам веднага като пристигнах в Бг. Предния ден бях на зъболекар и на следващия ме оперираха, няма страшно.
  #627  
Стар 8th April 2008, 16:42
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мило пази яденето...че аз не готвя все още и ще се изсипем у вас да ти го изядем...хе хе
При другите момичета инфекцията е станала или по време на операцията или след това, така че ще се пазиш. Аз от днес съм болна боли ме гърло кашлям като магаре, но си взех антибиотик който се изпива на веднъж и действа за 7 дни ще го глътна след малко, че като прочетох тук.... както казват повечето лошо да ти стане!
Целувки на всички много много си ви обичам!
__________________
335 сс подмускулно
  #628  
Стар 9th April 2008, 07:32
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Дедективче как си днес? Кашляш ли или вече отшумя с въпшебното хапче? Какъв е този антибиотик за еднократна употреба?
Азнастинах почти веднага след операцията и се чувствах ужасно,особенно като кихнех или с духнех носа....
А гърлото ме боляло и дразнело от тръбата дето са ми слагали, но после го разбрах...
Радвам се ,че гърдите ти се отпускат и се позиционират добре... Мисли позитивно и знай, че всичко ще е наред...
В неделя ходих до манастира Св. Мина и колкото и лудо за звучи се помолих за себеси и за всички вас, които ме подкрепяхте преди и след операцията...
Чудесни сте!!!
  #629  
Стар 9th April 2008, 07:44
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Май утре Доротея ще се оперира дано днес и утре да е спокойна и позитивно настроена...
Ще и стискам палци цял ден!!!
  #630  
Стар 9th April 2008, 07:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Да утре съм и така ми е свит стомаха,че..............Благодар Ви още веднъж за вниманието.Отдавна не съм получавала такова и съм страшно щастлива.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.