IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 15th October 2013, 10:48
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Шоки, и аз се зачудих колко кубика са на Ети придобивките и рових да видя - 410 LX при Стоянов )

Флъфи, желая ти успех на 17ти и ти завиждам, че е дошла датата, на мен ми се изчака чакалото... Времето е спряло, всеки ден се чудя не е ли вече 4ти ноември и все не е ))) Умряла съм от вълнение, изчетох половината форум по всякакви въпроси.. Теми още от 2008 година. И не идва тоя 4ти ноември и тва е!
Отговори с цитат
  #1072  
Стар 15th October 2013, 10:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ети, ще има ли корекция на ареолите при теб?
Отговори с цитат
  #1073  
Стар 15th October 2013, 10:58
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Уау, доста внушителни гърди.
.....и аз това си казах и се разрових да видя колко много кубика има в тази гръд...
Код:
 410 LX при Стоянов
Не са много,но стоят като доста внушителен кубик,даже бих се обзаложила,че са над 550 сс
На притежателката им пожелавам със здраве да си ги носи и ползва...
Отговори с цитат
  #1074  
Стар 15th October 2013, 12:09
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Много рядко ми харесват нечии гърди , но твоите ме впечатляват определено ... рядко красиви гърди , мога да кажа отличен резултат с малък кубик , ще стават все по - хубави за напред ...
пожелавам ти с много здраве да си ги носиш
Отговори с цитат
  #1075  
Стар 15th October 2013, 12:30
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Бях с начална птоза и леко асиметрия.
Правих си операцията при Стоянов и правилно е написала Мандаринка,410 LX Да ви кажа,че в началото след операцията много се уплаших от кубиците,сториха ми е се ооооогромни,а аз не исках такъв ефект.Но след като спадна оттока резултата до този момент е такъв. На този етап не мисля да коригирам ареолите,но пък евентуално след второ разждане ,може да провиснат отново и да се наложи тогава обиране и може би смяна на импланта..незнам...
Да си призная,малко ме е срам да обличам бюстиета,които са по отворени отгоре,заради това че някак наистина внушително стоят,а не искам да привличам погледи.
По принцип преди да родя в ученическите си години,имах такива гърди ))) Но с диети ,бременност направо се стопиха ))
Благодаря ви за пожеланията!Да си ги носите и ви е още мноооого много дълго и безпроблемно.
Наскоро ходих на контролен преглед и Стоянов ми вика: Ти за какво ги сложи тези гърди,да ги гледаш само в огледалото ли? Почвай да ги ползваш,сутрин обед и вечер яко масажи )))Е да де,ама нали си ги пазя и не давах да се пипнат въобще.
Отговори с цитат
  #1076  
Стар 15th October 2013, 12:34
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Хахах, оххх тия масажи... Приятеля ми бленува да ми бъдат препоръчани... )) Кога се препоръчват, между другото?
Отговори с цитат
  #1077  
Стар 15th October 2013, 12:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Да, ако мислиш да раждаш второ може би е по-добре след това да правиш корекции, защото зърната сериозно гледат надолу... коментирам от гледна точка на естетика. За мен това не са позиционирани правилно импланти, но е поправимо
Отговори с цитат
  #1078  
Стар 15th October 2013, 12:37
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Ами..явно му се сториха твърдички и затова така ми каза.Иначе в началото,каза,че няма нужда от масажи.
Аз обаче обожавам да спя по корем, и от три месеца не сам спала,а сега ме е страх да опитам.Започнах вече и да спортувам( преди си ходих редовно).
Отговори с цитат
  #1079  
Стар 15th October 2013, 12:41
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

lily.ana ,аз имах проблем с долната част на гърдите,където трябваше да се запълни.И на този етап е по добре от преди.Предполагам че до 6 месеца,резултата ще е по добър.Да не са така вирнати,но не е от тази птоза ,която гледат само надолу.Тогава щеше да съм със сигурност трета фаза. Затова и Стоянов ми препоръча анатомични,а не кръгли(въпреки,че аз на такива се точих),защото горния полюс не беше определящ,а по скоро отдолу.Освен това снимката направих по отгоре и нормално да изглеждат надолу .

Последно редактирано от еti123 : 15th October 2013 на 12:44
Отговори с цитат
  #1080  
Стар 15th October 2013, 12:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Важното е, че знаеш какво да очакваш и не си очаквала перфектен резултат при твоя старт. Всичко е поправимо, защото са изпълнени добре и с малко корекция ще стане
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:01.