IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 25th February 2014, 19:18
Mims44 Mims44 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета скоро и аз ще съм от вашия отбор Предстои ми операция за увеличаване на бюста на 17.03 при д-р
Пеев. Разбрахме се за 395 сс, висок профил, а импланта е текстуриран анатомичен(Арион). Моля ако е възможно тези от вас, които са се оперирали при него да ми изпратят снимки на пощата (smurf4e_@abv.bg) Не успях никъде да открия снимки на оперираните при него, но реших да да го избера заради отношението му и добрите отзиви. Много ви благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #1542  
Стар 25th February 2014, 21:24
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
amfibia77 , благодаря ти за съвета. По принцип имам висок праг на болка, не съм употребявала досега аулин и подобни, поради тази причина и зададох въпроса си за болкоуспокояващите, и след секциото не ми се е налагало да приемем, ще видим след тази оп.
Аз съм с две секцио значи няма какво да се притесняваш
Отговори с цитат
  #1543  
Стар 25th February 2014, 23:04
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiva_ra Виж мнението
Момичета,кога започнахте с масажите?
tiva_ra, защо искаш да си правиш масажи? Аз съм вече на почти 1 година след мамото и нито веднъж досега не съм им правила масажи, нямало е нужда, а и доки не ми ги препоръча изобщо, даже напротив, каза ми, че масажи не са необходими.Това с масажите нещо не мога да го разбера - защо е необходимо да се правят изобщо.Импланта си е позициониран в джоба, намества се с времето и си "сляга", така че след определен период от време придобива по естествена форма от тази, след операцията.Мускулите, нервите и всички тъкани около импланта се възстановяват от интервенцията и разрезите. Едва ли има каквато и да е била нужда от масаж точно на това място- какво да му се масажира и защо? Според мен, ако доки не ти е препоръчал масажи поради някаква причина не прави такива само защото си чувала или чела, че други са си ги правили. Хората са строго индивидуални -едни имат силни болки след операцията със седмици, други-само няколко дни са в дискомфорт, някой мацки ходят с ластична лента с месеци, други никога не са виждали такава лента на живо върху себе си.
Отговори с цитат
  #1544  
Стар 25th February 2014, 23:10
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shushi77 Виж мнението
Имплантите са анатомични на MgGhan, аз съм около 165 см, 48 кг., начален старт чашка А...
аз също съм виждала и добри резултати с МХ модел, но повечето са били при по-голям начален старт от моя, а и от това, което изчетох за тях, разбрах че повече се слагат при наличие на птоза...
Ти с какъв първоначален старт беше, може ли снимки на лс, ако е удобно....
Моите импланти са Natrelle на фирма Allergan на MgGhan, анатомични, Style:410МX, 520сс, с начален старт чашка В бях преди
Отговори с цитат
  #1545  
Стар 26th February 2014, 08:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
tiva_ra, защо искаш да си правиш масажи? Аз съм вече на почти 1 година след мамото и нито веднъж досега не съм им правила масажи, нямало е нужда, а и доки не ми ги препоръча изобщо, даже напротив, каза ми, че масажи не са необходими.Това с масажите нещо не мога да го разбера - защо е необходимо да се правят изобщо.Импланта си е позициониран в джоба, намества се с времето и си "сляга", така че след определен период от време придобива по естествена форма от тази, след операцията.Мускулите, нервите и всички тъкани около импланта се възстановяват от интервенцията и разрезите. Едва ли има каквато и да е била нужда от масаж точно на това място- какво да му се масажира и защо? Според мен, ако доки не ти е препоръчал масажи поради някаква причина не прави такива само защото си чувала или чела, че други са си ги правили. Хората са строго индивидуални -едни имат силни болки след операцията със седмици, други-само няколко дни са в дискомфорт, някой мацки ходят с ластична лента с месеци, други никога не са виждали такава лента на живо върху себе си.
Масажите се правят, за да омекнат гърдите по-бързо. Доктора не ми препоръча масажи и не съм правила, но започнаха да ми правят след шестия месец и наистина омекнаха много добре от тях.
Отговори с цитат
  #1546  
Стар 26th February 2014, 13:10
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

de_ni_ Да чувала съм,че се правят такива масажи,по скоро с масла за стрии,омекотяване и подхранване на кожата.Може и да не съм разбрала правилно,затова питам вас.Сестрата ми каза,че мога да третирам както белезите,така и започването на масажите след 6-тата седмица.Но аз,като Тома Неверни ,търся още мнения.Тук има много по-компетентни момичета,които са минали почти през всичко,затова и питам.Отстрани напипвам някакви нагъвания/риплинг/,за което четох,че се появяват,когато преди операцията гърдите са били малки и импланта е покрит само с кожа,и с масажите,след време изчезват
Отговори с цитат
  #1547  
Стар 26th February 2014, 15:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако са ти препоръчали масажи можеш да правиш. Тъканите се отпускат по-бързо пък и е хубаво да ги мажеш с лосион/мляко за тяло. Риплингът за съжаление няма как да изчезне. Риплинг се получава почти при всеки, защото имплантите не са изцяло покрити от гръдния мускул и както казваш ти ако няма собствена жлеза, която да ги покрива добре, се вижда при навеждане. С масажите гърдите стават по-подвижни много по-бързо, но всеки хирург има собствено виждане по въпроса, така че най-добре се консултирай с твоя док.
Отговори с цитат
  #1548  
Стар 26th February 2014, 23:44
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiva_ra Виж мнението
de_ni_ Да чувала съм,че се правят такива масажи,по скоро с масла за стрии,омекотяване и подхранване на кожата.Може и да не съм разбрала правилно,затова питам вас.Сестрата ми каза,че мога да третирам както белезите,така и започването на масажите след 6-тата седмица.Но аз,като Тома Неверни ,търся още мнения.Тук има много по-компетентни момичета,които са минали почти през всичко,затова и питам.Отстрани напипвам някакви нагъвания/риплинг/,за което четох,че се появяват,когато преди операцията гърдите са били малки и импланта е покрит само с кожа,и с масажите,след време изчезват
най-добре питай докито си дали има нужда и от кога да ги започнеш евентуално масажите.ИС не ми е препоръчвал никога масажи.И без масаж станаха меки на пипане.Но всеки човек си е индивидуален така че, питай и ако е необходимо ги прави.
Отговори с цитат
  #1549  
Стар 27th February 2014, 08:56
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Привет мацки,
и аз да се похваля вече с едни гърди напред! Вчера мина моята операция в Есте клиник и днес ако всичко е наред ще си ходя вкъщи благодаря на всички от форума които отговаряха на въпросите ми и ме успокояваха :-*
Искам да ви питам какво да очаквам от тук нататък да спадат или да се уголемяват? Малко съм шокирана от размера, но сестрата ми каза че като спадне отокът ще се свият малко.
Отговори с цитат
  #1550  
Стар 27th February 2014, 09:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nansi@Nansi Виж мнението
Привет мацки,
и аз да се похваля вече с едни гърди напред! Вчера мина моята операция в Есте клиник и днес ако всичко е наред ще си ходя вкъщи благодаря на всички от форума които отговаряха на въпросите ми и ме успокояваха :-*
Искам да ви питам какво да очаквам от тук нататък да спадат или да се уголемяват? Малко съм шокирана от размера, но сестрата ми каза че като спадне отокът ще се свият малко.
Моите поспаднаха.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.