IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2041  
Стар 27th May 2014, 14:56
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Слуз от охлюви???Много лигаво звучи ,ще се въздържа аз мазах от края на януари до сега белезите малки са не ме притесняват даже ходя и на солариум без притеснение
Отговори с цитат
  #2042  
Стар 27th May 2014, 17:16
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Писах и в другата тема, а и видях, че вече са ми отговорили, че е нормално, но аз пак ще си питам и тук: бюстът ми е на две седмици и в лявата гърда чувствам някакво движение отвътре при навеждане и изправяне, а и като цяло там имам по-голям дискомфорт. В интерес на истината вече е по-слабо или поне така ми се иска.
Освен това зърната ми (всъщност основно лявото) са много чувствителни, но за това знам, че е нормално. Зоната около белезите обаче все още ми е някак безчувствена, все едно пипам чуждо тяло. Пипайки белезите пък усещам някакви неравности подобно на бучици или възли. Това нормално ли е и оправя ли се с времето?
Отговори с цитат
  #2043  
Стар 28th May 2014, 22:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllllll Виж мнението
Слуз от охлюви???Много лигаво звучи ,ще се въздържа аз мазах от края на януари до сега белезите малки са не ме притесняват даже ходя и на солариум без притеснение

Много е "хитро" да ходиш на солариум няколко месеца след операцията. Дано да покриваш белезите, защото пигментират ли нЕма връщане назад....
Отговори с цитат
  #2044  
Стар 29th May 2014, 09:48
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Белезите не са големи и хич не ги мисля,но благодаря за съвета
Отговори с цитат
  #2045  
Стар 29th May 2014, 16:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllllll Виж мнението
Белезите не са големи и хич не ги мисля,но благодаря за съвета
Не ги мислиш, защото не са пигментирани. Вземай всички възможни предпазни мерки, щото сега си: "на гол тумбак - чифте пищови".
Отговори с цитат
  #2046  
Стар 29th May 2014, 17:48
vladislava87 vladislava87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 21
По подразбиране

zdr na vsi4ki.Predsoi mi operaciq pri Nikolai Georgiev za ogolemqvane na busta,molq nqkoi koito e bil pri nego da spodeli mnenieto si.Bqh na konsultaciq pri nego i se sprqhme na implanti MENTOR 400 kubika visok profil kragli.Drugata sedmica mi e operaciqta i mnogo se pritesnqvam.Daite mnenie za tozi doktor blagodarq predvaritelno
Отговори с цитат
  #2047  
Стар 29th May 2014, 17:58
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Добре ще ги пазя колко време се мажат белезите и кой крем е най добре да се вземе
Отговори с цитат
  #2048  
Стар 29th May 2014, 19:12
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Момичета, вече се чувствам като досадница, а и вероятно никой няма да ми отговори, но много се притеснявам и затова все пак ще задам въпроса си: операцията ми беше на 12.05., в дясната гърда не чувствам никакъв дискомфорт, сякаш не е оперирана, но при лявата не е така. Усещам импланта при движение, което е неприятно и ограничава движенията ми. Нямам болка (в смисъл рязка, пробождаща), но това, което ме тревожи, е именно движението на този имплант (при навеждане и изправяне, странична поза, а и като си допра ръката до гърдата). Това нормално ли е и дали ще изчезне с времето? Дали не се е разместил, прегънал, широк джоб или знам ли още какво (изчетох доста теми и вече си представям какво ли не). На външен вид сякаш гърдата е добре, уж не виждам нещо притеснително. Просто ми се иска това усещане да изчезне... В интерес на истината мисля, че миналата седмица го нямаше и даже в петък, когато ми свалиха конците, си мислех как изобщо не усещам да имам силикон... И после изведнъж в събота се появи. Освен това в другата гърда няма нищо такова, което ме навежда на мисълта, че има нещо нередно. Вие усещахте ли си имплантите, това нормално ли е в началото? Да ходя ли в понеделник сутринта в клиниката или да изчакам още? Ох, много се надявам това да е нормално, мисълта за реоперация ме ужасява, но не искам цял живот да го чувствам този имплант.
Отговори с цитат
  #2049  
Стар 29th May 2014, 21:56
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Момичета, вече се чувствам като досадница, а и вероятно никой няма да ми отговори, но много се притеснявам и затова все пак ще задам въпроса си: операцията ми беше на 12.05., в дясната гърда не чувствам никакъв дискомфорт, сякаш не е оперирана, но при лявата не е така. Усещам импланта при движение, което е неприятно и ограничава движенията ми. Нямам болка (в смисъл рязка, пробождаща), но това, което ме тревожи, е именно движението на този имплант (при навеждане и изправяне, странична поза, а и като си допра ръката до гърдата). Това нормално ли е и дали ще изчезне с времето? Дали не се е разместил, прегънал, широк джоб или знам ли още какво (изчетох доста теми и вече си представям какво ли не). На външен вид сякаш гърдата е добре, уж не виждам нещо притеснително. Просто ми се иска това усещане да изчезне... В интерес на истината мисля, че миналата седмица го нямаше и даже в петък, когато ми свалиха конците, си мислех как изобщо не усещам да имам силикон... И после изведнъж в събота се появи. Освен това в другата гърда няма нищо такова, което ме навежда на мисълта, че има нещо нередно. Вие усещахте ли си имплантите, това нормално ли е в началото? Да ходя ли в понеделник сутринта в клиниката или да изчакам още? Ох, много се надявам това да е нормално, мисълта за реоперация ме ужасява, но не искам цял живот да го чувствам този имплант.
Miss Bond - усещането ти е нормално, особенно след като си още толкова прясна.Двете ти гърди ще се възстановяват по различен начин, ще ги усещаш по различен начин, все пак това са две отделни операции.При мен усещането за дърпане, опъване също го има само в лявата гърда, при дясната все едно нищо ми няма.За дясната все едно си е чисто моя, а лявата първият месец ми беше като чужда.Сега, вече една година след мамото, лявата ми е по чувствителна на усещане от дясната, в смисъл, че дясната не я усещам че е със имплант.Също така при овулация, или по време на цикъл ми е по-напрегната от дясната.Всичко това като усещане е нормално, не се шашкай и не бързай с крайните изводи.Наблюдавай се да нямаш оттоци, промяна на формата на гърдата, цвета на кожата.Гърдите ти ще се променят поне още 6 месеца, че даже и повече докато добият окончателната си форма.
Отговори с цитат
  #2050  
Стар 30th May 2014, 08:14
vladislava87 vladislava87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 21
По подразбиране

nikoi li ne iska da mi otgovori na pitaneto
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.