IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 7th April 2013, 12:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз питах моята маникюристка - каза, че при операции гледали цвета на нокътната плочка ако се променя. За това ако е гел, трябва да е прозрачен.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1202  
Стар 7th April 2013, 16:50
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Аз питах моята маникюристка - каза, че при операции гледали цвета на нокътната плочка ако се променя. За това ако е гел, трябва да е прозрачен.
Благодаря,за отговора,Нелс!Аз съм с гел+френски Ши лак,и декорация на безименния и на палеца,надявам се да не е проблем наистина!!!
Отговори с цитат
  #1203  
Стар 9th April 2013, 09:21
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране ..

Аз имам въпрос към тези, при които е имало повдигане на връх. Ясно ми е, че ще спада дълго време, но след колко време забелязахте, че не се е смъквал повече надолу?
Отговори с цитат
  #1204  
Стар 24th April 2013, 18:15
MiraM MiraM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 3
По подразбиране

На кой ден след ринопластиката забелязахте,че носът и очите започват да спадат ?
Отговори с цитат
  #1205  
Стар 27th April 2013, 23:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, да ви питам - имате ли обоняние непосредствено след рино? Аз съм на 3 дни и нямам абсолютно никакво. Чак се стреснах. Капачката на най-силния ми парфюм до носа и нищо!
Не мога да се сетя така ли е било предните пъти..?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1206  
Стар 28th April 2013, 00:54
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Нелка, нормално е. И аз така се шашнах след първото рино, защото 5 дена след това никаква миризма не усещах. Даже и спирт душих и нищо. Чак на 6-7 ден почнах леко да усещам и след това нямах проблем.
Отговори с цитат
  #1207  
Стар 28th April 2013, 07:59
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
Cool

Аз карам 6-ти ден от операцията, обонянието ми леко се завърна вчера, но леко, нос ами е пълен със секрети и в рани вътре, предполагам към 10-14 ден вече като почне да се диша по-добре и обонянието ще е вече нормално...
Искам да питам, кога ви спаднаха напълно отоците по лицето, аз не мога да се усмихвам дори сега, уж изглеждам спаднала, но зъбите ми изглеждат много навътре в устата, много е гадно така, тоест значи съм подпухнала здраво, щом като се усмихна и не ми се виждат зъбите.... За колко време се възтановява лицето имам предвид до предишното му състояние, защото така направо не мога да се гледам...
Отговори с цитат
  #1208  
Стар 28th April 2013, 08:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви!
Забравила съм ги тези неща.

Крокодил, до месец и половина- два. Поне при мен бавно спада отока. Доктора спомена нещо за кожата - ако е по-дебела по-бвно спадал.
Но със сигурност всичко ще се върне впредишно положение.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1209  
Стар 29th April 2013, 08:06
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

И аз съм същата работа като се усмихвам ни зъби се виждат нищо направо съм си като баба Яга. Горната устна още е изтръпнала сега гледам да не се усмихвам много. Кога спадаха отоците основно по носа защото и аз съм забравила аз между очите още имам топка.Там най бавно ли спадаше?
Отговори с цитат
  #1210  
Стар 29th April 2013, 10:10
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

На мен утре ще ми махне лонгетата, на седмият ден, оток си имам още между очите, последните поспаднаха видимо вече, но си имам секрети от носа.. Малко се притеснявам, защото са леко жълтеникави, примесени с кръв, надявам се, това да е нормално за 7 ден...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:07.