IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 7th June 2013, 09:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dan33 Виж мнението
Здравейте! Искам да попитам вече оперираните.. колко време след ринопластиката сложихте слънчеви очила? Благодаря предварително!
На мен ми беше забранено 6 месеца близо да слагам каквито и да било очила.Бях се побъркала лятото.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 7th June 2013, 14:59
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

[QUOTE=Мариса;788613]На мен ми беше забранено 6 месеца близо да слагам каквито и да било очила.Бях се побъркала лятото.[/QUOTE
Лелеее , това пък защо ?
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 7th June 2013, 15:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ми док го беше страх да не повредя нещо и каза да не слагам нищо върху носа и колкото може по-дълго време да спя с лонгета.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 7th June 2013, 17:31
dan33 dan33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

До колкото си спомням моят д-р също каза 6 месеца. Може да ви се стори смешно,но от моята операция изминаха 8 месеца и още не смея да нося очила. Слагах ги няколко пъти,но освен дискомфорт изпитвам лека болка(точно там костта е изпилена). Освен това ми правят вдлъбнатина,която се оправя след половин час. Не зная дали е нормално. Възможно ли е костта да се деформира след толкова време??
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 7th June 2013, 22:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

То не и възможно да се деформира костта след първи месец. Болката ти идва от травмата на тъканите на това място - където са били отлепяни от костта. Костта не боли.
А този следа, която остава, е част от отока. За жалост отока се разнася напълно до 2 години.
според мен нямаш проблем за очила. Почни малко по малко докато свикнеш.
Аз винаги съм чокала не повече от 2 месеца..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 8th June 2013, 00:05
dan33 dan33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Много благодаря Нелка, вече съм спокойна понеже съм нова във форума, сега ще опитам да сложа някакви снимки..
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 14th June 2013, 07:47
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

От три дни съм с някаква зверска хрема, която не се повлиява от нищо, върви в комплект и с други екстри- уши, гърло, въпросът ми е, в рамките на допустимото ли е носът ми да е отекъл по цялата дължина двойно, ама направо стряскащо и ме наболява тук-там(риното ми беше преди година +)?
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 14th June 2013, 19:54
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз мисля че при хрема е нормално да се понадуе носа той и моя беше се подул малко когато имах хрема ама толкова много колкото описваш незнам А за болка предполагам от оттока и има някакво напрежение вътре на тъканите А иначе при хрема си се подува носа
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 14th June 2013, 23:26
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Rimi, благодаря за включването, да така се оказа, че носа е оттекъл в следствие сериозното възпаление на лигавицата, в случая капките не ми помогнаха, но на обяд си взех стеримар и сериозно си го промих няколко пъти отвън/отвътре и о, чудо, още в 19ч. вече имаше почти приличен вид. Ако се бях сетила вчера за това, днес нямаше да ходя, като Рудолф на работа. Толкова се беше надул, че приличаше на носа ми след махането на лонгетата, чак се филмирах дали няма да ми се възвърне по някакви странни зловещи закони предишния ми нос, ужас, пу-пу!
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 15th June 2013, 07:14
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Толкова се беше надул, че приличаше на носа ми след махането на лонгетата, чак се филмирах дали няма да ми се възвърне по някакви странни зловещи закони предишния ми нос, ужас, пу-пу![/QUOTE]
: Lol_crazy:
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.