IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 21st December 2011, 22:07
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

etaniel, едва ли е стафилококи, освен ако антителата не са много...Може да имаш в носа, гърлото, по кожата, влагалището....къде ли не...А тази температура мъчи ли те?
Отговори с цитат
  #742  
Стар 21st December 2011, 22:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

хахахаха какво става тук ?? май всичко живо е психясало с разни подутини, температуви и не знам си още кво .
Я дайте малко по ведро ! Коледа е все пак !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #743  
Стар 22nd December 2011, 13:40
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
хахахаха какво става тук ?? май всичко живо е психясало с разни подутини, температуви и не знам си още кво .
Я дайте малко по ведро ! Коледа е все пак !
хаххахха Сю... Весели празници!
Отговори с цитат
  #744  
Стар 22nd December 2011, 18:49
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Сю, Честито и от мен! Много хубава новина, не знаех, че учиш медицина в Лондон-това е страхотно.Пък и още по-хубавото е, че ще видиш доста неща от кухнята и после ще ни даваш съвети, освен, че правиш най-якия фотошоп на света!
Бравооооооо

Весели празници момичета!
Отговори с цитат
  #745  
Стар 22nd December 2011, 20:20
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Ехо, весело посрещане на празниците на всички!!! С нови нослета и друг и тунинги
Сю, не сме психясали, просто споделяме тук, щото най-добре се разбираме, нали всички сме минали по един и същи път....svoboda, малко ми е кофти от Т, отпаднало ми е, но съм си във форма като цяло, ще му хвана цаката...айде ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Отговори с цитат
  #746  
Стар 22nd December 2011, 20:49
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Скай 05 малко съм далеч от истинската медицина , но все пак ще имам някакво понятие от нея
етаниел, не знам дали сте психясали , но е факт че на времето нямаше такова масово психясване
Стига сте си гледали носовете под лупа и спрете да звъните на доктора за щяло и нещяло Джамбазов явно има голямо търпение , иначе не знам как би ви изтраял
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #747  
Стар 24th December 2011, 23:24
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Скай 05 малко съм далеч от истинската медицина , но все пак ще имам някакво понятие от нея
етаниел, не знам дали сте психясали , но е факт че на времето нямаше такова масово психясване
Стига сте си гледали носовете под лупа и спрете да звъните на доктора за щяло и нещяло Джамбазов явно има голямо търпение , иначе не знам как би ви изтраял
Сю,весела Коледа!Целувки!)
Отговори с цитат
  #748  
Стар 24th December 2011, 23:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Тутик весела Коледа Желая на всички момичета , успешни ринопластики и по малко психясване
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #749  
Стар 3rd January 2012, 15:48
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте момичета
Аз имам ринопластика ( неуспешна) при ем.георгиев и сега ще правя ре операция,но толкова ме е страх да не стане още по- зле.Всъщност изкривен ми е върха, и сега повторната пак ще е при същия доктор....дали не правя грешка? Моля за съвети....какво да питам и да изисквам.....и как да съм сигурна от положителен резултат.честно фа си призная от първата операция бях ужасена...т.е никакви изследвания,както си дошъл на преглада със същите дрехи лягаш на операционната ,събудих се обезобразена( все едно след боксов мач)което май е нормално,въпреки че мои познати не са били така....и след час два аут....Сега се надявам след като само трябва да се изпили връхчето да не е так...всъщност пак ли кошмара е такъв?

Последно редактирано от diavol : 3rd January 2012 на 16:12
Отговори с цитат
  #750  
Стар 3rd January 2012, 19:53
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз ти писах и в другите теми, ама явно ще трябва и тук. Вземи си парите от Е. Георгиев и в никакъв случай не се реоперирай пак при него. Защо си мислиш, че доктор, който ти е изкривил носа при първата операция, която по правило е по-лесна, ще се справи с една реоперация, която е далеч по-сложно нещо!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.