IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2006, 16:58
Кокиче Кокиче не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране Лифтинг

Мило момиче, тъмните кръгове могат да имат различни причини и тънката нежна кожа е само една от тях. Лифтингът изобщо не е добро решение - твърде си млада за такова нещо. Иди на лекар направи си изследвания, може да се окаже, че лечението е лесно и достъпно. Аз също съм с много бяло лице и почти прозрачна кожа, но имам кръгове само ако не съм си отспала достатъчно. Освен това ми се струва, че ако точно прозиращата кожа е виновна за това, нямаше да имаш кръгове, а просто ясно видими кръвоносни съдове. Непременно се консултирай със специалист. Помоли личния си лекар да те насочи към най-подходящия и да ти направят изследвания. Разбирам, че ти се притесняваш предимно от естетическата страна на проблема, но преди всичко трябва да се изясни причината за състоянието ти. Когато причината се отстрани, кръговете ще изчезнат. Успех!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th January 2006, 19:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аз съм с много бяло лице и тъмни кръгове под очите. спасението е едно - солариум. купех се един за вкъщи, хем изглеждаш добре със загар, хем проблема е решен. не се подлагайте на операции за щяло и не щяло
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.