IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 5th April 2011, 18:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Горният пост е адресиран към миссссс,te_dda,i-ani,thomi i СИЕ.вИЖДАТЕ ЛИ -НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО,колкото ви се иска)))))
Днес няма ли да ходиш на Суши или ще разхождаш кучето ,или еветуално ще търсиш някой от моите фейсбук приятели -мъже за това,оноваКолко сте прзрачнии елементарни..Хайде и аз като Теда се махам защото форума се напълни със злобни и комплексиращи хора..
ПС.Точно тези коит изброи по нагоре-ще има още много хляб да ядеш за да ги догониш във всяко едно отношение.Ще цитирам и Гвен ,защото и нея нападна а тя също е в групата която има да гониш...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #372  
Стар 5th April 2011, 18:31
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

А беше ли изобщо нужно да се връзвате така на една лейка? Достатъчно е едно изречение да й прочетеш, веднага споменаваш думата "лейка" и толкоз. Лейка със задник или задник на лейка.
Отговори с цитат
  #373  
Стар 5th April 2011, 19:23
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз предполагам,че тази тема ще бъде заключена от модератора
Отговори с цитат
  #374  
Стар 6th April 2011, 12:01
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

"Много отдавна е крайно време"
Отговори с цитат
  #375  
Стар 7th April 2011, 22:16
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Хора, 2-ма хирурзи- 2-ве диаметрално противоположни мнения за гърдите ми и това какво трябва да се направи! Ама абсолютно нищо общо!!! Да се застреляш просто... А сега какво? Трето мнение или...?
Единият хирург казва,че не би направил повдигане, защото съм твърде млада,а и птозата не е толкова голяма. Според него само с импланти (кръгли около 370-400 сс среден профил) са напълно достатъчни за да оформят гърдите така като трябва.
Другият смята, че задължително трябва да се направи повдигане+капковидни импланти 380сс иначе няма да стане нищо. Трябва да се премести ареолата и тн. С други думи пълно прекрояване с целия чар на белезите.
Ха сега реши ако можеш!!! Направо не ми е ясно как е възможно 2-ма от най-именитите хирурзи в Сф да имат толкова различни професионални позиции в един и същи случай. Някой да помогне, че...ум не ми го побира!
Отговори с цитат
  #376  
Стар 7th April 2011, 22:22
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Поискай и трето мнение,аз така бих направила
Отговори с цитат
  #377  
Стар 7th April 2011, 22:25
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Проблема е че вече нз от кого да го поискам. Мислех че съм ограничила избора до двамата, на които бих се доверила. Но сега нз какво да мисля и към кого да се обърна за мнение и съвет (и професионално и лично).
Отговори с цитат
  #378  
Стар 7th April 2011, 22:31
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi Виж мнението
Проблема е че вече нз от кого да го поискам. Мислех че съм ограничила избора до двамата, на които бих се доверила. Но сега нз какво да мисля и към кого да се обърна за мнение и съвет (и професионално и лично).
Разбирам те.....а ако се ориентираш за консултация при някой извън изброената тройка?Просто го предлагам....имам предвид Тепавичарова и Заякова(ако вече не си ги посетила)

Последно редактирано от mishelle1607 : 7th April 2011 на 22:34
Отговори с цитат
  #379  
Стар 7th April 2011, 22:39
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Ами нещо такова трябва да се случи май. Тепавичарова добре, тя е тук, но Заякова не е ли във Варна или бъркам? За недоволна пациентка от Тепавичароа не съм чула до сега и това е обнадеждаващо.От момичетата тук съм останала с впечатлението,че се отнася много отговорно към хората които са и се доверили. Не пречи да се допитам и до нея.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 7th April 2011, 22:43
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi Виж мнението
Ами нещо такова трябва да се случи май. Тепавичарова добре, тя е тук, но Заякова не е ли във Варна или бъркам? За недоволна пациентка от Тепавичароа не съм чула до сега и това е обнадеждаващо.От момичетата тук съм останала с впечатлението,че се отнася много отговорно към хората които са и се доверили. Не пречи да се допитам и до нея.
И аз ти я препоръчвам,пък ти ще обмислиш и ще решиш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.