IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th April 2012, 14:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ти си изключение Митре... пазя си снимката, на която стърча 2 глави над теб до сърСето
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th April 2012, 14:19
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Ами аз не съм от най-ниските ,не съм и висока.Около 155/6 съм..Но това не е проблема..Аз от няколко години съм все на токчета ,това не е проблема..Говорех за крив зъб и то от предните,дали някое момче може да не иска да сме заедно заради точно това..Имала съм 2 гаджета..Но занапред дали заради това може някой мъж да ме отбягва?
Не се набива очи,но си личи че е малко нагоре..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th April 2012, 14:25
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

mani4e, извинявай за въпроса, но не видях да си го споменала, ти на колко години си? Чисто любопитство...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th April 2012, 14:46
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

На 19 съм..Реших да напиша направо какво е/защото аз питах по заобиколен начин/.
И все пак ще се радвам ако коментирате за да си помагаме взаимно с съвети...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th April 2012, 14:53
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ако си влюбен в този човек, недостатъците даже не са недостатъци за теб, виждаш ги като малки чаровни д/ефекти..
Това е истината. Привличането между хората не се случва само заради външния вид. Всичко е в главата, настройката и.. съдбата. Има адски красавици, които си стоят сами и нещастни, както и обратният вариант.

Ако съм влюбена в някого недостатъците му изобщо няма да ми пречат. Но ако просто харесвам някого има някои неща, които тотално биха ме отказали от него, като например нечистоплътност, ако си гризе ноктите, ако е селяндур и простак, ако злоупотребява с алкохол или нещо друго, ако е стиснат, ако е тесногръд и малодушен и т.н.

Но в крайна сметка, какъвто и да е човек, за всеки влак си има пътници.

Сега обърнах внимание, че темата е и за положителните страни, та допълня, че на първа среща би ми направило добро впечатление ако момчето е кавалер, положителен човек (не да плюе бившата си например), ако е точен, ако плати сметката (дано не звучи меркантилно, въпросът не е в парите) и много други неща, които нямат общо с външния вид на човека. И естествено ако всичко това не е поза
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!

Последно редактирано от lullaby : 4th April 2012 на 15:03
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th April 2012, 15:20
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Мъниче, просто приеми себе си такава, каквато си. Проблемът не ти е в кривия зъб, а в самочувствието. Ти си това, което си и ако някой не те харесва, това е негов проблем. Хората имат и положителни, и отрицателни страни. Може би сега ти е кофти, че нямаш гадже и обвиняваш себе си за това и се вглеждаш и в най-малкия си недостатък, но за всяко нещо си има време. Наслаждавай се на свободата си и бъди сигурна, че когато му дойде времето, ще намериш точния човек за теб!
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th April 2012, 15:57
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Ей супер сте!Не сте като в другите форуми да нападате и да държите сметка,Защо съм го написала така и т.н..
От по горния пост се сетих нещо
Бившият ми когато се видяхме за пръв път започна да плюе по бившата си..Че не го разбирала,че била гадна не знам си още каква..Но и да беше само това
И вече след като тръгнахме и се виждахме НОН СТОП той критикуваше познатите си колегите си-Че са боклуци.тъпанари,Използвач и..И на мен ми направи много лошо впечатление и дано да не срещам подобни индивиди повече/Едва ли не ТОЙ беше
-Света вода ненапита...Ами от както приятелката ми започна да говори за своя зъб ,нейния е крив и доста(да уточня просто)
И ми казваше твоя поне не е толкова на горе,не знам си какво..И ми го втълпи,и сега за това се вглеждам толкова..
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th April 2012, 17:11
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Мъник, зъбчето не представлява проблем, и аз имам такова- остро като чекийка. Щом не нанася повреди, значи нямаш грижа. Обаче ако впиеш устни в гушката на гаджето и му прободеш сънната артерия, тогава кофти- може да го преспиш. Те нали за туй й викат артерията на съня, щото като я засегнеш, човекът заспива.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th April 2012, 18:22
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Надявам се ,защото много си харесвам един ..прави ми намеци.И много ще се радвам ако се получат нещата!
А бихте ли казали мъжете от какво се впечатляват най-много?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th April 2012, 19:16
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Зависи колко умствен багаж имат. Ако говориш за твои набори, шансът да блестят със здрав разум не е особено голям. Което ще рече, че може лесно да ги впечатлиш, като им говориш за секс (примерно).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Положителниотрицателникачества
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.