IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 27th September 2010, 18:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тя започна пак работа горката.
Дано и ти не ни отсвириш след интервюто утре
Отговори с цитат
  #1342  
Стар 28th September 2010, 18:00
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Аз бях малко отпуска и се поумъглих, но вече съм на линия. Все още отпуска, но вече в къщи с достъп до компютъра.
При нас е хубаво, че скъпият също спазва хранителни режими и е почти всяка вечер във фитнеса. Отделно, че може и да готви та се редуваме в кухнята и домакинската работа като цяло.
За 5-6 дни да ви кажа не съм мислила за никакъв хранителен режим и диети. Когато, каквото е имало на разположение съм си хапвала, но от утре пак съм на моя си режим за чистене на мазнинки.
Отговори с цитат
  #1343  
Стар 10th October 2010, 14:32
Аватара на desert_rose121
desert_rose121 desert_rose121 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте и от мен :]]
Аз съм новаче тук,но гледам,че има много готини хорица и ще се радвам и аз малко да се включа в дискусиите надявам се,че приемате нови и не хапвате хора ..като се има на впредвид,че повечето тук сме гладуващи.. ..мисля,че до канибализъм няма да се стигне ..hope so ..таа..зравейте гладуващи,спортуващи или настоящи такива :P
Отговори с цитат
  #1344  
Стар 11th October 2010, 16:45
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

дессерт-Розе,добре дошла!кажи какво мислиш да правиш-коя диета ти харесва?И нещо за мерките си.Да припомня на всички,че линийките са задължителни-те ни ориентират за всеки индивидуално.
Отговори с цитат
  #1345  
Стар 11th October 2010, 17:01
Аватара на desert_rose121
desert_rose121 desert_rose121 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Здравей ами..висока съм 153 [миньонче съм си ] мерките са ми 88-69-90 ..тежа 53 кг коремчето ме мъчи..като сомалийче съм ..иначе не спазвам определена диета,но се опитвам да не ям много..което пък забелязвам,че не е на добре,защото започнах да поглъщам минимално количество храна и ми се подува стомаха ако хапна повече.. ..тичам почти всеки ден по 10 обиколки на стадиона до нас и правя по 200 коремни преси на ден..захванала съм се сериозно ..но режим някакси не мога да спазвам..все пак ходя на училище и така нататък..но гледам да не консумирам готови храни и 'бързи закуски' ..
Отговори с цитат
  #1346  
Стар 11th October 2010, 17:09
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

да не би да имаш колит от неядене и затова ти се подува корема постоянно?
Много са си ти добре мерките.
А и всеки тежи различно.Аз съм 90кг и никой не вярва,мисля че съм 80 и винаги е било така...всеки е устроен различно.
Можеш да си приготвяш закуска от предния ден за училище-варени яйца например.сандвич от черен хляб със сирене.има много лесни варианти.
И от къде имаш енергия за толкова спорт като не ядеш...
Отговори с цитат
  #1347  
Стар 11th October 2010, 17:15
Аватара на desert_rose121
desert_rose121 desert_rose121 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

не знам..просто го правя..понякога се плаша,защото имам една съученичка,която припадна и я приеха в болница заради недохранване и после припадаше много често..но не мога да се насилвам да ям..ако изпия една чаша мляко примерно сутрин,това ще ми държи до вечерта,а вечерта не мога да изям повече от една супа примерно,но без хляб..ако хапна повече се чувствам много тежка.. А пък не мога да спра тичането,защото се притеснявам от тоя корем и искам някакси да го сваля..
Отговори с цитат
  #1348  
Стар 11th October 2010, 18:58
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Aми ти не ядеш, затова ти се подува корема после... Аз също бях така в началото, но с времето нещата се регулират. А и тази глупост "не мога да спазвам режим, защото съм на училище" е пълна. Аз също ходя на училище и спазвам режим.
Отговори с цитат
  #1349  
Стар 11th October 2010, 19:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

дълго се чудих да пиша ли или да не пиша...
Ловбърд ми знае мнението, аз не и го спестявам, но нека и за новото девойче да го повторя.
Ако продължаваш с това "хранене" ще си съсипеш метаболизма - тоест ще научиш тялото си да изкарва с малко калории на ден. В резултат на това всяка ябълка, която хапнеш ще ти се лепи на гъза. 2 седмици ако не спазваш режим ще качваш по 3-4 кг.
Продължавай така и на 25г ще си 70кг и с безкрайни диети зад гърба си!
Отговори с цитат
  #1350  
Стар 12th October 2010, 05:29
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

ндааааа....
абе това анорексията-да не е заразно?да ида да ме поприхване и мене ли...тц-тц-тц, една супа,вика... де да можех аз така да живея...
Пини ма,много си Убава ма!
ми аз като никога не съм била като десерт роуз,що така качвам?
ако почна да ям повечко вечер с хляб и да пия вино и гледай какво става...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:06.