IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th October 2010, 13:05
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

ОХ
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th October 2010, 13:11
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Освен това Конфу, няма причина да се чувства виновна - тя не е направила нищо, освен че е отишла при грешния зъболекар.
Има грешна представа за всичко,случващо се в устата ,не разграничава това което трябва да се направи на зъбите й с това,което се прави всъщност.Отговорът на нейния проблем е ясен за всички други,но не и на нея.
Най-малкото човекът,който лекува/прави зъбите й не трябва да позволява да я боли,а след което не трябва да я оставя с отворени/изпилени зъби,освен заради болката още и заради това,че трябва да се храни нормално и да има нормални социални контакти.
Дано поне финалния резултат да бъде ок,друго незная какво да пожелавам.....
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th October 2010, 14:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

нали затова има лекари и зъболекари. Ни е пациентите искаме само да не ни боли, да стане бързо и да държи дъкго време. Зъболекарят е този, който трябва да и разясни какво е възможно и какво не. Лошо ли е, че се е доверила на човека с бялата престилка?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 5th October 2010, 20:41
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

piny i a se doverih na edna s bqla pristilka takav djalatin 4e nakraq nerazbrah koi zub e bil nasitina za vadene ot togaz me e strah mn i vnimavam pri kogo hodq.... i ne si pravq izlishni stradaniq
Отговори с цитат
  #55  
Стар 6th October 2010, 20:28
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

ДА ПРАВ СТЕ ЗАТОВА КОЕТО ПИШЕТЕ.НО КАК ДА ОТИДА ПРИ ДРУГ ЗЪБОЛЕКАР ,КОЙ ЩЕ МЕ ПРИЕМЕ ТАКА,ВСЕКИ ЩЕ КАЖЕ ХОДИ ТАМ КЪДЕТО СА ТИ ЗАПОЧНАЛИ ЗЪБИТЕ И ДА СИ ПОПРАВИ ГРЕШКИТЕ.ДНЕС ХОДИХ ИКАТО ГО ПОПИТАХ ЗАЩО НЕ МИ СЛОЖИ ВРАМЕНИ ЗЪБИ КАКТО Е РЕДНО,ТОЙ МИ ОТГОВОРИ-МИ ВРЕМЕНО СЛАГАТ КОГАТО ГИ ПРАВЯТ ПО БАВНО,НА ВРЕМЕТО И АЗ СЛАГАХ.НАПРАВИ МИ ПРОБА И УТРЕ ,.ЩЕ МИ ВАДИ НЕРВИТЕ ,НЕЗНАМ ПРАВИЛНО ЛИ Е ,НАБОЛВАТ МЕ.НЯКЪДЕ ЧЕТЕМ НЕ ГИ ВАДЕТЕ ,ДРУГИ ПО ДОБРЕ ИЗВАДЕТЕ ГИ.ЗНАМ ЛИ КОЕ Е ПРАВИЛНО.ТОЛКОВА ХОРА ХОДЯТ ПРИ НЕГО ЗАТОВА МУ СЕ ДОВЕРИХ.НАЛИ РЕКЛАМАТА СА ХОРАТА!ОТКЪДЕ ДА ЗНАМ ЧЕ ТОВА ЩЕ МИ СЕ СЛУЧИ.МОЖЕ ПРИЧИНАТА ДА Е И В МЕН.МАХНА МИ ДОЛНЯ МОСТ ПООПРАВИХА СЕ ВЕНЦИТЕ ЗА МАЛКО И ОТ СНОЩИ ПАК СЪМ С БОЛКИ И ВЪЗПАЛЕНИ ВЕНЦИ.ПОД ГОРНИЯ МОСТ ПАК МЕ БОЛИ А СЪМ С ИЗВАДЕНИ НЕРВИ И ЦИРКОНОВ МОСТ!КЪЖЕТЕ МИ ВИЕ ЯВОР ЗАЩО, КОЯ Е ПРИЧИНАТА,?ТОЗИ ЗЪБОЛЕКАР МИ КАЗА КАТО МИ СЛОЖИ И ДОЛНИЯ МОСТ ,ТОГАВА ЩЕ МИ ПРЕПИСВА АНТИБИОТИК .
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th October 2010, 20:51
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Не съм зъболекар. Тук доктор Явор ще трябва да каже, но мисля, че мостът не е направен като хората, за да полилавяват венците и да се възпаляват. Дали докторът ви не е изпилил добре или пък работи с калпави зъботехници или е комплексно...

Но ние си казахме май мнението вече по въпроса. Щом имате сили да търпите все още болки, ходете си при този и така. Целият този случай, колкото повече го чета и препрочитам ми прилича на някакво безумие.

Дано се оправите по-бързо!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 6th October 2010, 21:00
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

От колко зъби ти е този мост? Или е цялостна конструкция,обхващаша повече зъби? Трябвало е да се извадят нервите и запълнят каналите преди пиленето си мисля аз. А иначе циркония е биосъвместим материал и от него не би имала проблеми. Не мога да повярвам ,че такова нещо може да се случва
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #58  
Стар 6th October 2010, 21:53
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

МИ 2 ЧАСТИ ОТГОРЕ ПО 5 ЗЪБА Е ЕДНАТА КОНСТРУКЦИЯ ,А ОТДОЛУ МИ ПРАВЯТ ЦЯЛОСТНА КОНСТРУКЦИЯ,ЗАШТОТО МИ ЛИПСВАТ 2 ДОЛНИ ЗЪБА.А САМИЯ ВЕНЕЦ НЕ Е ПОСИНЯЛ А ПОЧЕРВЕНЯЛ ПРОСТО ПО ВЪЗПАЛЕН ,НО ПОВЕЧЕ БОЛИ ПОД ГОРНЯ МОСТ.КАНАЛИТЕ НА ГОРНИТЕ ЗЪБИ ГИ НАБЛЮДАВА 4 ПЪТИ .ТОЙ ГИ ГЛЕДА НАПРАВО ОГОЛЕМЕНИ НА ПЛАЗМЕН ЕКРАН.НО СПОРЕД МЕН ГИ ИЗПИЛИ МАЛКО ПОВЕЧЕ,ЗАШТОТО БОЛКИТЕ МИ ЗАПОЧНАХА СЛЕД ИЗПИЛВАНЕТО.ТАКА АЗ СИ МИСЛЯ.ВИЕ ЯВОРЕ МЕ ОСЪЖДАТЕ ,НО РАЗБЕРЕТЕ АЗ ОТИДОХ ПРИ НЕГО ВСЛЕСТВИЕ НА ДОБРА РЕКЛАМА И ПОНЕЖЕ ЗНАМ ЧЕ СЪМ ПАТОЛОГИЧЕН СЛУЧЕЙ,ЗАТОВА ОСТАНАХ БЕЗ ЗАДНИ ЗЪБИ.КОГАТО МЕ ЗАБОЛЯВА ЗЪБ НИКОГА НЕ Е БИЛО ЗАРАДИ КАРИЕС .ПРЕДНИТЕ ДВА ЗЪБА СЕ БЯХ УДАРИЛА СИЛНО ЗАБОЛЯХА МЕ,ОТИДОХ НА ЗЪБОЛЕКАР ОТВОРИХА ГО СЛОЖИХА АРСЕН И ДО ВЕЧЕРТА БЯХ УМРЯЛА ОТ БОЛКИ,ОТИВАМ НА ДЕЖУРЕН И ВМЕСТО ТОЗИ МИ ОТВАРЯТ И СЪСЕДНИЯ.ОТИВАМ СЛЕД ТОВА ПРИ ПО ГОЛЯМ СПЕЦИАЛИСТ ,ЕДИН МЕСЕЦ И НЕ СЕ СПРАВИ ОСАВИ ГИ ОТВОРЕНИ ДА ГИ ВАДИ,АЗ НЕ ИСКАХ И ЕДНА ГОДИНА БЯХА ОТВОРЕНИ,ПОСЛЕ НА МАЙТАП ОТИДОХ ПРИ ЕДНА ЗЪБОЛЕКАРКА И ИЗКАРАХА 9 ГОД.И СЕГА ПРЕДИ МЕСЕЦ САМО ЕДНА ЗЪБОЛЕКАРКА МИ КАЗА 2 КАНАЛА НА ЕДИНИЯ,НО НЕ ОБАРНАХ ВНИМАНИЕ И ОТИДОХ ПРИ СТАНИМИРОВ.КАЗА НЕ ЕВЯРНО НО ПРИ ВАДЕНЕТО СЕ УСТОНОВИ С 2 КАНАЛА.А КАЖЕТЕ СЕГА И ТОЗИ НЕ ЕДИНСТВЕНИЯ СЛУЧЕЙ.ЗАТОВА ОТИДОХ ПРИ ТОЗИ ЗЪБОЛЕКАР ЗАРАДИ ГОЛЯМАТА РЕКЛАМА,.НО УВИ ПАК БОЛКИ С МЕСЕЦИ.ЯВНО ТЕЗИ КОИТО ИМАТ ГОЛЯМА РЕКЛАМА ,МИСЛЯТ ЧЕ СА ПРАВИ ВЪВ ВСИЧКО ОТНАЧАЛО И ПОСЛЕ КОГАТО СРЕШНАТ ТРУДНОСТИ СТАВАТ ПО УЧТИВИ И СЛУШАТ И ДРУГИ МНЕНИЯ.,НАИСТИНА И АЗ СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ГЛУПОСТА КОЯТО НАПРАВИХ ,НО СЕ ПОДВЕДОХ ,ДА ПРАВЯ ЦЯЛОСНА КОНСТРУКЦИЯ.ПРОСТО ТРЯБВАШЕ ДА СИ СТОЯ БЕЗ ЗАДНИ ЗЪБИ И БЕЗ БОЛКИ,А ДА СИ СЛОЖА ЗАДНИ ПРОТЕЗИ,ТЪЙ КАТО КОСТА МИ Е СТОПЕНА И НЕ МОЖЕ ИМПЛАНТИ.ТОВА МИ ГО КАЗАХА 4 ЗВБОЛЕКАРИ.ДР.ВЪЖАРОВ,ДР СТАНИМИРИВ.ДР.ДИНЕВ.ЕДИН СИРИЕЦ В ГЪРЦИЯ И ДР.ЛЮБЕНОВ.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 7th October 2010, 08:25
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Не,аз не ви осъждам за нищо!Грешно сте ме разбрали,просто от каквато и помощ да се нуждатете,тя не е тук в интернет.А трябваше отдавна да я намерите при друг зъболекар .Това,че някой оставя пациентите си да ги боли е негов проблем,аз просто казвам ,че това не е редно да се случва през 2010година,макар и в БГ!
Не мога да давам мнение защо някой е решил да не прави временни зъби,да не дава антибиотик или да умъртвява зъб/и,разберете...това винаги е индивидуално и не е по шаблон.Надявам се скоро да се приключат всички проблеми при вас!Нищо лошо не съм казал,просто съм обективен(надявам се)
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th October 2010, 08:31
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ВИЕ СТЕ ПРАВ'ПАК СЕ СЪБУДИХ СЪС ДРАЗНЕЩА БОЛКА ПОД ГОРНИЯ МОСТ.МИСЛЯ ДА СЕ ОБАДЯ НА ДР СТАНИМИРОВ.МАЛКО МИ Е ПРИТЕСНЕНО КАК ЩЕ ПОСТЪПИ ТОЙ ДАЛИ БОБЩЕ ЩЕ МЕ ПРИЕМЕ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мостнапреднизъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:23.