IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th October 2010, 22:06
blues1299 blues1299 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране проблем

Здравейте, аз съм момиче и съм на 16. Висока съм 170, и тежа 77 кг, от както се помня все имам проблеми с килограмите и все май не ми достига воля, все се пробвам с някакви диети и никакъв ефект. Определено не се харесвам така и вече като че ли се изморих постоянно да следя килограмите и калоорте и пр. Моля ви дайте ми някаква идея за диета която ще мога да спазвам, като се има предвид че ходя на училище и там не мога да нося пилешки пържоли и салати .... Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th October 2010, 14:45
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Ми най-лесното е просто да си ядеш същия вид храна като сега, но в намалено количество, примерно наполовина, или пък да изчислиш количеството така, че да не надхвърля приблизително определено количество калории (1000 - 1500 примерно).
Не се подигравам за намаленото количество, просто стигнах до извода, че това е най-лесната "диета" за отслабване.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th October 2010, 15:18
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Намали газирано, пържено, мазно, захарни изделия. Направо си ги махни от храненията, ако е възможно. Хапвай по-често, но в по-малки количества. Така тялото ти често ще храносмила, а при храносмилане се хаби енергия, което значи, че се горят калории.
Хапвай повече зърнени храни - те съдържат фибри и се разграждат по-трудно от тялото, което значи, че то използва повече енергия за тях.

Ако имаш време за фитнес - започни. По няколко пъти в седмицата - карай колело, бягай на пътека - ще ти се отрази добре и на тонуса.

Успех и кажи какви са резултатите
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2010, 11:36
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: проблем

Цитирай:
Първоначално написано от blues1299
Здравейте, аз съм момиче и съм на 16. Висока съм 170, и тежа 77 кг, от както се помня все имам проблеми с килограмите и все май не ми достига воля, все се пробвам с някакви диети и никакъв ефект. Определено не се харесвам така и вече като че ли се изморих постоянно да следя килограмите и калоорте и пр. Моля ви дайте ми някаква идея за диета която ще мога да спазвам, като се има предвид че ходя на училище и там не мога да нося пилешки пържоли и салати .... Благодаря предварително
Защо да не можеш да си носиш пилешка пържола или салата в пластмасова кутийка ? А и няма да ядеш едно и също всеки ден нали ? Ще си носиш по-лесно преносими неща като плодове,зеленчуци,ядки и т.н. Винаги има начин...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th October 2010, 12:08
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ако откриеш диета с чипсове, снаксове, вафлички и други подобни - ОК давай, но в противен случей Ice Cream ти е дала добър съвет. Другия вариянт, за който се сещам са протеиновите шейкове.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th October 2010, 13:21
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Ако имаш възможност и обичаш груповите занимания, може да ходиш на аеробика, пилатес, тае-бо.
Освен това кажи малко повече за хранителните си навици.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th October 2010, 14:50
Аватара на desert_rose121
desert_rose121 desert_rose121 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

аз съм на твоята възраст и също ходя на училище,така че мога да ти кажа аз как процедирам и съм доволна между другото.. :P ..значии първо задрасках от менюто си всички чипсове,вафлички,пици,бани ки и така нататък..просто подминавам лавката.. нося си от вкъщи едно шише вода или чай,така че не мога да се изкуша да си взема и нещо друго от училищната лавка като си копувам вода :P ..и попринип на мен водата или чая са ми достатъчни,защото не закусвам..но ако не можеш да издържаш можеш да си носиш сухарчета нещо,ала бала.. ..но да е от вкъщи и да е диетично..аз понякога си нося ябълка ако в този ден усещам,че няма да мога да издържа без закуска..таа..мисълта ми е да избягваш боклуците от лавката и яж по-малко..прибираш се и изяждаш една супичка или пък ябълка,салатка или нещо друго,но да е в по-малко количество..remember ..ии..вечеряй по-роно..някъде към 19:30-20:00 максимум ..това мога да те посъветвам..както и повече плодове яж,но не да се тъпчеш с тях ..ами може примерно да са ти за закуска и вечеря примерно..малко плодче няма да ти навреди пък и като свикнеш ще се чувстваш много по-добре отколкото ако си изяла един чипс примерно..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th October 2010, 14:54
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

За вечеря плодът не е от най-удачните варианти. По-добре е да се хапне нещо белтъчно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th October 2010, 08:34
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Защо да не е удачно?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th October 2010, 09:02
blues1299 blues1299 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Ако имаш възможност и обичаш груповите занимания, може да ходиш на аеробика, пилатес, тае-бо.
Освен това кажи малко повече за хранителните си навици.
ami hranitelni navici, bih kazala 4e za ve4erq mai nai-mnogo qm, prosto ve4er ne moga da zaspivam gladna, a moje bi nqmam dostatu4no volq, mn qm sladko, mn trudno se ograni4avam ot nego. Hmm drugo aa da , moga bez hlqb,Sutrin po-princip pieh kafe i ogladqvah po-kusno , samo 4e reshih 4e kato zakusq sutrin 4ak na obqd 6te ogladneq, a kato pieh kafe kum 10 ogladqvah i na obqd pak qm i mi stavashe pove4e. Imama mnogo oburkan rejim zashtoto se reduvam v 2 smeni i mi e mn trudno
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.