IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 5th June 2009, 23:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Гуен особено при твоя,всеки пациент трябва задължително да е с камера.
мдаа, ама в кабинета
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 6th June 2009, 09:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Гуен особено при твоя,всеки пациент трябва задължително да е с камера.
мдаа, ама в кабинета
Мисля, че и там има... и... не е чак толкова интересно
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 7th June 2009, 23:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

айде, айде., не се прави на умряла лисица
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 28th June 2009, 11:17
marry666 marry666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране

по темата за д-р Калудов бих искала да споделя едно по-различно мнение.От личен опит зная,че д-р Калудов е доста добър специалист.преди 3месеца приятелят ми беше ухапан от питбул,лицето му буквално бе разкъсано,това е случи в 23.30 вечерта.Тръгнахме по бърза помощ там ни върнаха,защото нямали такъв специалист,лед което в друга частна клиника в Бургас положението бе същото.Единствения вариант остана болницата,в която Калудов практикува,макарче беше в отпуск по това време се отзова и дойде след не-повече от 15 мин.,а положението лицето на приятелят ми беше доста трагично повярвайте.Оперираха го веднага и след тридневен престой в болницата го изписаха.Ходеше на прегледи още няколко пъти и сега вече три месеца по-късно е доста добре,мисля че белезите почти са се заличили,не е имал никакви усложнения лед операцията.Благодарение на д-р Калудов моят приятел е жив и здрав и най-вече отново красив.
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 10th September 2009, 01:54
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Здравейте и от мен.Нова сам,но следя форума от около два месеца.Имам гел поставен от Сердев преди много години и сега сам решила да го отстраня и да го заменя със инплантанти.Честно да си призная мога да претендирам че през всичко сам минала във живота си и нищо не би ме учудило,но като чета във форума направо тръпки ме побиват.От всички вас разбрах че в Българя няма пластични хирурзи на ниво.Искам да помоля " ina79d" да сподели при кои доктор и е била насрочена операцията.Много те моля,дано ти остане време да ми отговориш.Според мен това е върха на безобразието.Аз съм се спряла на Н.Георгиев но го дообмислям още.Да си призная не ме е страх нито от болката нито от след оперативния период,но немога и доверие да им имам ...а и това че не слага дренажи ме смущава...все пак първо гела трябва да отстрани и да постави инплантанта,но без дрнаж.Къде ще отиде тогава мръсната кръв? ...хубав нож имал ама в Австрия нито за нож са чували нито проумяват кой ми е инжектирал този гел.Моля ви дайте съвет...Не ми се иска да ме режат 4-5 пъти...
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 16th September 2009, 22:55
kelly___ kelly___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Да споделя с Вас дали на някой му се е случвало да има такива подозрения.
В 7.30 отварям болницата ,приемат ме обличат ме и започвам да чакам.
След две тежки и продължителни операций преди моята , към 16 ч. ме вкарват в операционната ,там се мотаят лекари, сестри,санитари но моя доктор го няма.
Лягам анестезиолога ме подготва , сестрата ме връзва и чувам някакъв непознат лекар с маска да пита анестезиолога - " Имам ли време " - анестез.отговаря - "Сега я подготвям ,слагам и упойка"
Аз шаш, питам анестез. - "Ама, нали д-р ..... ще ме оперира" - " Да , д-р ..... ще Ви оперира." Заспивам.....вече ме е отпуснала упойката и усещам къде ме работят, но не си спомнам да ме е боляло и чувам, явно анестез. казва " Хайде свършвай". След няколко часов престой си тръгвам към 19.30 -20 ч. без да видя моя лекар.
Сега там където усетих ,че ме работиха, поради моето предварително събуждане хирурга ми е пришил - придърпал конеца и ми се получава една бръчка, която води до още две новообразувани бр. Анестез. си е изчислил точно упойката за времето което е нужно , но ако хирурга не е пластик , а е друг вид хирург, поради неопитност явно не му е стигнало времето на упойката за да довърши нормален шев.
Мисля си, кой ли коремен хирург ме е правил , защото съм убедена ,че този който пита дали има време , той ме е оперирал , а в тази б-ца няма друг пл.хирург освен моя.
Когато б-ците бяха държавни, това бе честа практика, уговаряш се със светилото , а те оперира асистента му.

сериозно ли ти се е случило това? добре че си била упоена,незнам как си се почувствала и по важното с какво чувство си се събудила...това е подсъдимо и знаеш ли...според мене щом имаш и най-малкото съмнение,трябва да направиш всичко възможно да разбереш истината. Блъфирай лекаря си по някакъв начин,кажи,че помниш някаква част от разговора им докато си била упоена,незнам измисли нещо,това просто ме изуми. А сега как се чувстваш? дано всичко е наред и дори да си била при асистент някакъв си-то дано е бил по-добър от лекаря ти...успех
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 17th September 2009, 09:59
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kelly___
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
придърпал конеца и ми се получава една бръчка, която води до още две новообразувани бр.

и по важното с какво чувство си се събудила.... Блъфирай лекаря си по някакъв начин,кажи,че помниш някаква част от разговора им докато си била упоена,незнам измисли нещо,това просто ме изуми. А сега как се чувстваш? дано всичко е наред и дори да си била при асистент някакъв си-то дано е бил по-добър от лекаря ти...успех
Е , събудих се с повишена еуфория, че съм си направила тази процедура. Сега в момента съм доволна , защото имах под очите едни "орбити" и бръчки не само при усмивка, а постояни- започващи от очите - (пачия крак) който се спускаха към началото на скулата , след интервенцията всичко това се премахна- излишната кожа се изряза. Остана при усмивка само една лека гънчица, това си е и много нормално, все пак да има мимика при усмивка. Колкото до "придърпания" шеф той малко се поотпусна , други не го забелязват, ама нали знаеш ,аз само там се вторачвам.
Мислила съм и може би ще "блъфирам" в подходящ момент, но знам предварителния отрицателен отговор.
Но, пък и друго си мисля, той найстина е бил уморен, след двете тежки и дълги операций и е преценил , че няма сили за такава деликатна интервенция и давайки ме на друг хирург, може би е било правилно. Ами, ако , въпреки всичко той ме беше оперирал и от умора нещо да сбърка и да стане непоправимо.
Та, затова съм си доволна , защото щях да се оперирам при Михайлова от Пд , но съдбата се намеси и когато аз можех да се опер. тя замина задълго извън БГ. След завръщането си е оперирала две момичета и ги е обезобразила.
Доволна съм и гледам положително защото така е трябвало да стане за мое добро. И пак да кажа , че аз си я само виждам тази бръчица и мисля , че скоро ще се оправи и тя.
Не оправдавам доктора за постъпката, те трябва да си преценяват операцийте за деня и да не плануват повече от това което могат да издържат физически.
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 17th September 2009, 10:25
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci
Искам да помоля " ina79d" да сподели при кои доктор и е била насрочена операцията.Много те моля,дано ти остане време да ми отговориш.
Имаш лично съобщение, макар, че който има време да се рови и го интересува, мисля,че някъде съм споменала, кой би трябвало да ме е оперирал.
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 17th September 2009, 21:12
kelly___ kelly___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 22
По подразбиране

pimcidimci-възхищавам се на смелостта ти. или имаш невероятен късмет или с начина си на мислене го предизвикваш сама,продължавай така баба ми казва много често - "Всяко зло за добро"-явно в твоя случай е точно така ...
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 18th September 2009, 22:02
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Мерси за отговора ina79d,радвам се че ми отдели малко време,със сигурност за бъдеще може да ми е от полза.Радвам се че ти харесва новата ти визия и ти пожелавам за в бъдеще много усмивки и саблазнителни погледи. .Все още си чета във форума и си събирам информациика ама да си призная със нашите "хирурзи" .... .Ще поумувам още една седмица и тогава ще реша,но мисля да пообиколя и да се запозная лично с тях.Вече в списъкът ми е и Др.Тепавичарова,а що се отнася до характера и мисля че ще си паснем ,има какво да научи от мен...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:42.