IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th December 2013, 14:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Моите наблюдения са, че хирурзите не работят с арион, въпреки че ги имат в листите си.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th December 2013, 15:37
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diesel_bebe Виж мнението
Имплантите са марка Arion 350сс анатомични, 168см съм висока 47кг. Как мислиш добре ли е това спрямо ръста ми?
каза ли ти параметрите на импланта?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th December 2013, 19:52
diesel_bebe diesel_bebe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
каза ли ти параметрите на импланта?
В интерес на истината не запомних нищо друго, какво имаш в предвид под параметри?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2013, 08:31
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

diesel_bebe, извини ме, но не мислиш ли, че пристъпваш малко прибързано към тази операция? Първо си запазваш час за операция при един почти неизвестен пластичен хирург. После не помниш нищо от консултацията освен, че имплантите са анатомични и са 350сс... Не знам... На мен ми трябваха 3 месеца да си избера хирург и години, за да се реша на тази стъпка и да реша, какво точно искам като резултат. Да, сега ми малеят гърдите, но реално съм получила от доктора си това, което поисках и не съжалявам за избора си на хирург.
Искрено се надявам да останеш доволна от резултата и да не съжаляваш един ден. Не те плаша, просто поемаш известен риск....
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th December 2013, 15:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аз го знам този хирург.Виждала съм го при Георгиев наистина,като част от екипа му...ноо,нищо повече не мога да кажа.Минава ми през главата ,това да не е скрита реклама?!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th December 2013, 20:43
diesel_bebe diesel_bebe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th December 2013, 09:07
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diesel_bebe Виж мнението
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това
Няма лошо в това,че търсиш мнение,но явно в случая форума не ти е особено полезен,след като няма много инфо за избраният от теб хирург.
Аз съм оперирана в тази клиника,но не от същия лекар.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th December 2013, 10:34
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diesel_bebe Виж мнението
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това
Не се пали де...просто никой не е чувал за него.Не трябва ли при някой проверен да отидеш?Това не е нещо което си правиш за ден,два..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th December 2013, 11:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз кат мара подробната да се Фключа.... Ели имаше предвид, че си тръгнала да се оперираш без да имаш никаква идея какво правиш. От постовете ти личи, че не си подготвена, дори не знаеш какви са параметрите на имплантите. Анатомичните импланти имат широчина височина и проекция... едни и същи кубици изглеждат по коренно различен начин в зависимост от параметрите.

Влязла си в колектива.... видяла си, че има прИмоция и юруш на маслините!!!! Искаш мнение за хирург, за който никой от нас не е чувал... как да ти помогнем като ти самата не знаеш какво искаш?

99% от момичетата тук четат и търсят информация с години, преди да се подложат на операция. Знаят какво искат и какъв реален резултат ще получат. Ти какво знаеш и какво искаш? Какво по-точно искаш от нас? Да ти кажем да отидеш да се режеш и да ти пожелаем успех? Това е най-лесното.... УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th December 2013, 13:00
diesel_bebe diesel_bebe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз кат мара подробната да се Фключа.... Ели имаше предвид, че си тръгнала да се оперираш без да имаш никаква идея какво правиш. От постовете ти личи, че не си подготвена, дори не знаеш какви са параметрите на имплантите. Анатомичните импланти имат широчина височина и проекция... едни и същи кубици изглеждат по коренно различен начин в зависимост от параметрите.

Влязла си в колектива.... видяла си, че има прИмоция и юруш на маслините!!!! Искаш мнение за хирург, за който никой от нас не е чувал... как да ти помогнем като ти самата не знаеш какво искаш?

99% от момичетата тук четат и търсят информация с години, преди да се подложат на операция. Знаят какво искат и какъв реален резултат ще получат. Ти какво знаеш и какво искаш? Какво по-точно искаш от нас? Да ти кажем да отидеш да се режеш и да ти пожелаем успех? Това е най-лесното.... УСПЕХ!

Много си права, но приеми че съм импулсивна и ако на момента не направя нещо просто ще се откажа,благодарение на едно момиче от форума и още няколко разговора с хирурга повечето от нещата ми станаха ясни. Имлантите са ми с такава проекция AX-350 130 122 54 , среден профил.Най-голямото ми притеснение остава въпросния лекар, надявам се другата седмица да пиша с положителен коментар. Благодаря на всички за вкючването!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:47.