IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 19th March 2011, 11:21
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Да , Апо , за Биодерма ставаше въпрос.

Честно казано и аз не съм фенка на мед. козметика.

Бях доволна от околоочния на Roc (Ретин-Окс) и до там се изчерпва опита ми с медицинската козметика .
Ползвах го 2-3 години , след това го смених с Есте Лаудер -Future Perfect , но най-доволна съм от този ,
с който съм в момента - Bio-Performance на Шисейдо (ползвам втора опаковка)


Вчера питах и в Бюти зон , за слънцезащитен с висок фактор , по възможност матиращ ,а консултантките ми отговориха, че няма такъв
Остава вариантът с попиващите кърпички на Шисейдо ,от време на време, защото не си падам много по пудрите и напудрените физиономии ....Стоят ми леко като мумифицирани (да ме извинят фенките на тоя продукт)
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #222  
Стар 19th March 2011, 20:02
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

[quote="i_ani"]
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Докладвам - крема не става ...Бил доста тежък и не матирал , а крем-пудрата не я пробвах , защото нямах време.
Значи продължаваме с търсенето на подходящия крем
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 19th March 2011, 20:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Бях доволна от околоочния на Roc (Ретин-Окс) и до там се изчерпва опита ми с медицинската козметика .
По принцип не съм с чуствителна кожа и нямам никви проблеми в ползването на какъвто и да било крем , но този ми докара голяма алергия независимо от това че пише че е антиалергичен .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #224  
Стар 19th March 2011, 20:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani

Вчера питах и в Бюти зон , за слънцезащитен с висок фактор , по възможност матиращ ,а консултантките ми отговориха, че няма такъв
И аз съм питала точно за слънцезащитен който да не е мазен и са ми казвали че няма такова чудо
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #225  
Стар 19th March 2011, 20:33
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Бях доволна от околоочния на Roc (Ретин-Окс) и до там се изчерпва опита ми с медицинската козметика .
По принцип не съм с чуствителна кожа и нямам никви проблеми в ползването на какъвто и да било крем , но този ми докара голяма алергия независимо от това че пише че е антиалергичен .
Преди нямах никакви проблеми с него и бях много доволна, но откакто му смениха опаковката , имам чувството , че нещо и в състава е променено
Последният път като си го купих и се намацах , получих адско парене и оток в областта на очите
Веднага отидох в аптеката и казах да ми върнат парите , а продавачката ми каза , че щом е отворен , това нямало как да стане....Да , ама не ... отговорих , че изобщо не ме интересува и държа да ме свържат с представителите на фирмата за Варна
Да не говорим , че предварително ги питах само опаковката ли е сменена или и съдържанието.......В крайна сметка , след едночасово чакане, си взех парите и дори получих извинението на управителката от аптека "Санита" , че вината е тяхна понеже не са ми предоставили тестерче



Бабри , ще търсим , мацка , ако намериш нещо подходящо , свиркай
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #226  
Стар 19th March 2011, 20:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,Ани,ще търсим.Ако открия нещо подходящо,ще ти се обадя :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 19th March 2011, 20:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Последният път като си го купих и се намацах , получих адско парене и оток в областта на очите
Точно, аз имах същите симптоми ! Помолих една приятелка да го пробва за да се уверя че не си въобразявам, но тя ми каза че не изпитва никакво парене и и го подарих , иначе ако пазя касовата бележка нямам никъв проблем да го върна дори и да съм го ползвала !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 7th April 2011, 00:11
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Някой някъде беше написал,че цената 70лв за фон-дьо-тен била много висока.Ми моят е 160лв,ама го ползвам с удоволствие като знам,че животинше не са измъчвали.Отделно,че този вид ФДТ се грижи за кожата и не запушва порите.
Дано да има повече дами,които да разсъждават в тази посока!!А между другото евтиното излиза винаги по-скъпо-да,160лв. е имоят ФДТ,но си заслужава и кожата ми се чувства перфектно
Отговори с цитат
  #229  
Стар 7th April 2011, 09:55
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Леле, 160лв за фон дьо тен? : )
Аз не се гримирам. Преди се мажех с какво ли не, но тука в последните 2 години мъжа до мен се опитва да ми наложи, че имам естествена красота, която винаги скриват с мазилата и ставам ужасна, та реших да го послушам. Макар, че понякога слагам спирала или гланц, е така за кеф.

По принцип имам по тъмна кожа, понякога си правя бани в солариума и ми е достатъчно, нямам проблемна кожа за да я мажа с фон дьо тен, преди го слагах само за тен.
Бях фенка и на очната линия, но добре че спрях супер много ми изостряше чертите и изглеждах злобна хахахахахах
Отговори с цитат
  #230  
Стар 8th April 2011, 05:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да,160 лв,но все едно си без фон-дьо-тен.Просто стои естествено,като втора кожа е.Пхахахахах,че ти да не мислиш,че ние сме грозни или имаме проблеми с кожата като ползваме фон-дьо-тен?хахаха,Това е част-началният щрих към грима,без значение дали е лек или тежък.Егати скучният живот би бил без грим.И,ако не знаеш красотата се подчертава с грим,а не се скрива.Въпреки,че има безброй жени,които мацат лицето и става като кит.....,но ако една жена знае как да подчертае очите си,скулите,веждите и устните ,то красотата й изпъква още повече.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксегримирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:25.