IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 13th April 2011, 08:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тинче как си днес? Със спането по гръб как се справяш?
Отговори с цитат
  #202  
Стар 13th April 2011, 12:59
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Днес положението е съвсем търпимо. От сутринта се шматкам навън и не ме болят А за спането- изтръпват ми ръцете и се събуждам заради това, а иначе рядко ги усещам като тежест върху мен.
Но има нещо друго, което ме притеснява. Вчера ми "дойде", но не е редовния цикъл, защото той ми дойде на 1-ви и към 5-ти ми свърши. А сега е зацапване, не е обилно, но си е кървене и не знам от притеснение ли е, от какво е?
Отговори с цитат
  #203  
Стар 13th April 2011, 13:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Радвам се, че си по-добре...и аз на 3 ден се развявах нагоре надолу. За цикъла не знам...защо не му се обадиш на доктора да го питаш. Най-вероятно е от притеснение ама защо да се притесняваш повече. Звънни му
Отговори с цитат
  #204  
Стар 13th April 2011, 22:17
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

И аз съм в отбора на д-р Кънев, оперирах се преди около седмица, вече се чувствам значително по-добре с всеки изминал ден, от 2 дни шофирам.
Снимки няма да кача на този етап, ще изчакам малко да ми послегнат имплантите, защото имам чувството че са ми на врата сега
Иначе всичко мина според планираното, болките са в границите на поносимото. За доктора - рано е още да се каже сигурно, но само положителни отзиви за момента, много внимателен и професионално работи, няма температура и усложнения, консултира те след като слуша първо АЗ какво искам, което не се получи при останалите 3-ма хирурзи, при които бях правила консултация. Моя близка лекарка, негова колежка в друга област, на която имам пълно доверие, доказано във времето, ми препоръча точно този лекар като професионалист, на когото мога да се доверя. Каза, че е реален, работи чисто и е добър като хирург. На мен това ми беше достатъчно, тъй като имах много малък бюст и общо взето това, което сложих като имплант очаквам да се види и след периода на улягането. Не знам как би се справил с едри и увиснали гърди, където трябва повече 'шев и кройка'.
Сега нося сутиен и ластична лента, гърдите са ми далеч от красиви, но ще станат /съразмерни са, няма кривини или кофти белези/, сега мускула много ги пристяга все още.
В момента в който преценя ще сложа снимки.

Последно редактирано от multiple : 13th April 2011 на 22:24
Отговори с цитат
  #205  
Стар 13th April 2011, 22:27
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Доктора много разпитва какво точно искаш да постигнеш. Аз например исках 350сс...той веднага ми каза, че за моята височина 350 е малко и беше прав. След като уточнихме размера започнахме да уточняваме профила и той да мери

Колко си висока Лили и какъв ти е размерът подгръдна?
Отговори с цитат
  #206  
Стар 13th April 2011, 22:32
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ауууу lilyv много са ти хубави. Със здраве да си ги носиш ти пожелавам. Аз тъкмо се възхитих на едно друго момиче, което си е правило гърдите при Стоянов и малко се замислих дали Кънев ще се представи така добре след като цените при него са на половина, но той се е справил просто перфектно с теб. Твърдо се насочвам към него и дано зимата имам късмета да се впиша и аз в отбора на тунингованите мацки тук.
Да не прозвучи като антиреклама, но моя близка лежа 2 седмици в Токуда с опасност за живота и тромб в белия дроб именно след реоперация при д-р Стоянов. Наясно съм, че се случва и с най-добрите хирурзи, това си е просто част от професията, но примерът, с който разполагам е точно този.
Сигурно ако се поразровиш ще намериш поне по един такъв сходен случай на глава хирург
За цените - опира до ПР сратегия, иначе цените на имплантите са еднакви /около 1000 евро са най-скъпите без отстъпките, сама си направи сметка колко е горницата.../
Отговори с цитат
  #207  
Стар 14th April 2011, 07:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от multiple Виж мнението
Колко си висока Лили и какъв ти е размерът подгръдна?
Висока съм 177 см и тежа между 58 и 60 кг. Подгръдна 75.

Честити нови придобивки Multiple! Моето мнение е, че доктора се справя отлично. В зависимост от първоначалните данни резултатът при теб може би ще е видим на по-късен етап. Моята операция е на 15 дни вече и нямам оплаквания да чукам на дърво.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 14th April 2011, 07:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от multiple Виж мнението
И аз съм в отбора на д-р Кънев, оперирах се преди около седмица, вече се чувствам значително по-добре с всеки изминал ден, от 2 дни шофирам.
Снимки няма да кача на този етап, ще изчакам малко да ми послегнат имплантите, защото имам чувството че са ми на врата сега
Иначе всичко мина според планираното, болките са в границите на поносимото. За доктора - рано е още да се каже сигурно, но само положителни отзиви за момента, много внимателен и професионално работи, няма температура и усложнения, консултира те след като слуша първо АЗ какво искам, което не се получи при останалите 3-ма хирурзи, при които бях правила консултация. Моя близка лекарка, негова колежка в друга област, на която имам пълно доверие, доказано във времето, ми препоръча точно този лекар като професионалист, на когото мога да се доверя. Каза, че е реален, работи чисто и е добър като хирург. На мен това ми беше достатъчно, тъй като имах много малък бюст и общо взето това, което сложих като имплант очаквам да се види и след периода на улягането. Не знам как би се справил с едри и увиснали гърди, където трябва повече 'шев и кройка'.
Сега нося сутиен и ластична лента, гърдите са ми далеч от красиви, но ще станат /съразмерни са, няма кривини или кофти белези/, сега мускула много ги пристяга все още.
В момента в който преценя ще сложа снимки.
Първото нещо, което ми направи впечатление при Кънев беше как внимателно ме изслуша точно какво искам. Мисля, че за моята височина и килограми подбрахме идеалните импланти! Когато ти се отпуснат гърдите ще покажеш и снимки
Отговори с цитат
  #209  
Стар 14th April 2011, 07:26
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Честито, multiple! Много радостни емоции ти пожелавам с тях!

И аз смятам, че д-ра има добра преценка относно избора на импланти. Аз толкова се притеснявах от този ултра висок профил, който той ми избра и само се молех да не стоят като топки и да не стърчат неестествено, но за щастие притесненията са ми били напразни. Изборът му на база моите първоначални данни и специфичната структура на гръдния ми кош напълно ме удовлетворява. Снимала съм се и преди операцията и само да ми махнат превръзките и аз ще кача снимки.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 14th April 2011, 07:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от multiple Виж мнението
Да не прозвучи като антиреклама, но моя близка лежа 2 седмици в Токуда с опасност за живота и тромб в белия дроб именно след реоперация при д-р Стоянов. Наясно съм, че се случва и с най-добрите хирурзи, това си е просто част от професията, но примерът, с който разполагам е точно този.
Сигурно ако се поразровиш ще намериш поне по един такъв сходен случай на глава хирург
За цените - опира до ПР сратегия, иначе цените на имплантите са еднакви /около 1000 евро са най-скъпите без отстъпките, сама си направи сметка колко е горницата.../
multiple честито и със здраве да си ги носиш. Аз пребивавам в този форум от 2008 година и съм изчела абсолютно всички постове касаещи мамопластиката. Прочетох и добрите и лошите отзиви за хирурзите. Абсолютно си права за горенаписаното. мен от самата операция въобще не ме е страх, но се страхувам да нямам проблеми след това, защото нямам възможност за реоперации. За Живко Кънев специално се разрових в нета, търсейки отзиви и то негативни най-вече. Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди. Бях се насочила към Тепавичарова, но за при нея трябва доста да почакам докато събера нужната сума, а за при Кънев мисля, че ще съм готова до края на годината със парите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.