IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 14th April 2011, 08:24
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

multiple, честито!!! какви са ти мерките, какви са ти кубиците , поставяне, вид импланти?
Отговори с цитат
  #212  
Стар 14th April 2011, 08:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
Честито, multiple! Много радостни емоции ти пожелавам с тях!

И аз смятам, че д-ра има добра преценка относно избора на импланти. Аз толкова се притеснявах от този ултра висок профил, който той ми избра и само се молех да не стоят като топки и да не стърчат неестествено, но за щастие притесненията са ми били напразни. Изборът му на база моите първоначални данни и специфичната структура на гръдния ми кош напълно ме удовлетворява. Снимала съм се и преди операцията и само да ми махнат превръзките и аз ще кача снимки.
Всички чакаме да ги видим Тинче
Отговори с цитат
  #213  
Стар 14th April 2011, 12:33
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от multiple Виж мнението
Да не прозвучи като антиреклама, но моя близка лежа 2 седмици в Токуда с опасност за живота и тромб в белия дроб именно след реоперация при д-р Стоянов. .../
Въпросната позната да не е от Несебър ,защото ако е тя е пропуснала най -важния фактор да ти сподели...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.

Последно редактирано от Divinemouse : 14th April 2011 на 12:43
Отговори с цитат
  #214  
Стар 14th April 2011, 13:41
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
multiple честито и със здраве да си ги носиш. Аз пребивавам в този форум от 2008 година и съм изчела абсолютно всички постове касаещи мамопластиката. Прочетох и добрите и лошите отзиви за хирурзите. Абсолютно си права за горенаписаното. мен от самата операция въобще не ме е страх, но се страхувам да нямам проблеми след това, защото нямам възможност за реоперации. За Живко Кънев специално се разрових в нета, търсейки отзиви и то негативни най-вече. Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди. Бях се насочила към Тепавичарова, но за при нея трябва доста да почакам докато събера нужната сума, а за при Кънев мисля, че ще съм готова до края на годината със парите.
Продължавам да твърдя, че и най-добрият лекар все нещо някога е оплескал..
Така че имаш гащи носиш Все пак това е разкрасителна операция, а не животоспасяваща например, така че рискът си го носим; затова и преди самата операция подписваш документ за информирано съгласие, с което гарантираш че си запозната и приемаш евентуалните рискове при подобна интервенция.
За доктора - работи максимално внимателно и професионално и не претупва, както някои прехвалени негови колеги, за които сигурна съм им е все едно дали ще си ти или следващата. И според мен това ги прави по-рискови в смисъл не че не умеят, а че подценяват понякога ситуацията или поемат повече натовареност отколкото е в капацитета им.
За цените - защо си скептична - би следвало да те радва, че ще платиш по-малко за същото, а още повече парите ги нямаш доколкото разбирам? На други места цените за за мен са кожодерство, освен ако не си изкарваш парите с труд разбира се и има кой да плаща вместо теб..
Тепавичарова - бях при нея и ме отказа факта, че отново не слушаше какво аз искам да постигна, а се опитваше да ме убеди какво е нейното виждане по въпроса. Каза ми, че максимума който може да ми сложи е 280-300сс, аз по онова време не бях много наясно, но се радвам че пообиколих още няколко доктори - всъщност на моя по-широк гръден кош тези размери биха седяли неестетично, като 2 топки/капки с тясна основа, а не като нормално оформена гърда. А и честно казано 7-8 дни мъки с дренажи ми се струва излишно упражнение.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 14th April 2011, 13:42
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi Виж мнението
Въпросната позната да не е от Несебър ,защото ако е тя е пропуснала най -важния фактор да ти сподели...
Не, от Перник е.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 14th April 2011, 13:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
1000 евро са най-скъпите без отстъпките, сама си направи сметка колко е горницата.../
аБЕ МНОГО ПОЧНАХТЕ ДА РАЗБИРАТЕ, БЕ !!!! Как така си позволявате да коментирате някакви цени, които нито сте чували, нито сте виждали, все едно сте на масата в кафето и говорите на шматките от блока, дето ви гледат с опулени очи и нищо не разбират !!!!!!!!!!!!
изнасянето на някаква ТЕОРИТИЧНА \\\\ информация тип" седянка" е меко казано НЕКОРЕКТНО !!!!

зА ВАШЕ СВЕДЕНИЕ, имплантите макган и ментор са над тази цена, за макган с двойния гел да не говорим !!!!!!!


защо вашия любим доктор работи на половин цена?? отговорът е прост, и той НЕ Е ЦЕНАТА НА ИМПЛАНТИТЕ, КОИТО СПОРЕД ВАС СЕ ПРОДАВАТ БЕЗ ПАРИ !!! ВАШИЯТ ДОКТОР КУПУВА СКЪПИ ИМПЛАНТИ И РАБОТИ БЕЗ ПАРИ ЗАЩОТО ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА ПРИВЛЕЧЕ КЛИЕНТКИ КАТО ВАС !!! ФОРУМА Се НАПЪЛНИ НАПОСЛЕДЪК САМО С НЕГОВИ ПАЦИЕНТКИИ ТОВА НЕ Е ЗАЩОТО Е ДОБЪР А ЗАЩОТО БАЧКА БЕЗ ПАРИ !!!
Здравето си е ваше, ходете про който искате, не давам на никого съвети, още повече ако не ми ги е искал...както видяхте дотук само ви чета глупостите и се забавлявам...........защото откакто съм тук, в този форум, историята отдавна е показала какво става в подобни случаи......нищо ново няма да стане и сега....... след година 2- когато се окаже, че половината му пациентки ще теглят кредити, за да се реоперират при " СКЪПИТЕ " хирурзи, звездата му ще залезе, но вече късно, поне за изгорелите...........но щом искате - мятайте се на човек нито с доказани качества, огънят е ваш !!!!

Ето затова не ме обичат много хора тук - щото съм много остра и много приказвам.............не ми пука...........това е моето мнение !! Не съм тук за да градя имидж, така че не си хабете труда да обиждате и нападате- това за мен няма значение............ ЗА ВАС СЪЩО !!!
Пиша по-голямата част от поста за такива, които ТЕПЪРВА ЩЕ СЕ ОПЕРИРАТ !!!!

НА ВАС- УСПЕХ И ВИ ПОЖЕЛАВАМ ИСКРЕННО ДА НЕ ПОПАДНЕТЕ В ПОТОКА ЗА РЕОПЕРАЦИИ И КРЕДИТИ !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #217  
Стар 14th April 2011, 13:48
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
multiple, честито!!! какви са ти мерките, какви са ти кубиците , поставяне, вид импланти?
Мерсаж!

Подмускулно поставяне.
Марка Mcghan, 410 soft touch, 420cc; MF
Анатомични.

Начално положение - почти плоска.
Висока 1.78, 62кг., 78см. подгръдна
Отговори с цитат
  #218  
Стар 14th April 2011, 14:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

[QUOTE=te_dda;732787] Ето затова не ме обичат много хора тук - щото съм много остра и много приказвам.............не ми пука...........това е моето мнение !! Не съм тук за да градя имидж, така че не си хабете труда да обиждате и нападате- това за мен няма значение............ ЗА ВАС СЪЩО !!!

Това, което виждам аз четейки твоите постове не е острота а нестабилност. Казваш, че не ти пука, но от тона и нападките ти личи, че всъщност доста се палиш покрай всички теми във форума.

За мен този твой пост тук си е чиста драма и не виждам смисъл да си на всяка манджа мерудия.

Нито аз нито ти бихме могли да даваме квалификации за това кой хирург е най-добър. Ние сме просто пациенти. Всеки споделя мнението си от преживяното.

Опитай се да бъдеш малко по-позитивна в отношението си с хората около теб.

Отговори с цитат
  #219  
Стар 14th April 2011, 14:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

[
Цитирай:
Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди.
попадаш на доволни пациентки, видяла си перфектни резултати????

за пациентките в нашия форум ли говориш ? колко са те и за какво време - задаваш ли си този въпрос..? какво значи" доволна"......колко негови резултата видя? защото аз - нито един !!! а знаеш ли аз колко ПЛАЧЕВНИ резултати за тея 4 години тук съм видяла, на които е имало хиляди ръкопляскания и възклицания от сорта" АУУУУ, колко са ти красиви !!!


НЯМА ЛОШО МНЕНИЯТА НИ ДА НЕ СЪВПАДАТ, НО ПО-ПОЛЕКА СЪС СУПЕРЛАТИВИТЕ !! ИЗЛИЗАТ СКЪПО НА МНОГО ХОРА, КОИТО ЧЕТАТ И НЯМАТ ХАЛ ХАБЕР, А СА ВЛЕЗЛИ ТУК ЗА ДА НАМЕРЯТ ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ДА ГИ ОРИЕНТИРА !!!
А ЦИЦИТЕ -ПОНЕ ЗА ЗДАВО МИСЛЕЩИЯ ЧОВЕК, НЕ СА ПОРЕДНИЯ СКЪП ПАРЦАЛ ОТ МОЛА, КОЙТО ДА ТЪРСИШ НА ПО-НИСКА ЦЕНА НЯКЪДЕ...ПО НЕТА, И КАТО ТИ ПРАТЯТ МЕНТЕТО ДА ГО ЗАБУТАШ В ГАРДЕОБА И ПРЕЖАЛИШ ПАРИТЕ!!!!!!!!

ТАКА ЧЕ НЕ ОТЪЖДЕСТВЯВАЙТЕ ДОБРИТЕ РЕЗУЛТАТИ В ПАРИЧНА СТОЙНОСТ, АКО ОБИЧАТЕ !!!!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 14th April 2011 на 14:38
Отговори с цитат
  #220  
Стар 14th April 2011, 14:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ПАЛЯ СЕ, НЕ ЗАЩОТО МИ ПУКА ЗА теб и твоите гърди и твоя МОЗЪК , а защото ПОВЛИЧАТЕ с глупостите си момичетата, които влизат тук, за да търсят информация преди да се оперират...пиша го за 3-ти път, дано този път успееш да го разбереш !!!!! освен това всичко има граници - търпението към ГЛУПОСТТА - също , и чашата прелива !!!!

за разлика от теб, глупави мнения, които да пълнят форума нямам.... в тази тема, в която ти пишеш основно, незнам дали имам досега и едно мнение, по простата причина,че в нея има толкова много глупости,че ако седна да репликирам на всяка, трабва да парвя само това....така че плоските изтъркани лафове за мерудиите си ги пласирай сред комшиййките, на които обясняваш със задоволство как полицайчетата ще ти се радват на гърдичките и ще си много специална....ППППППППППППп:

Цитирай:
Ние сме просто пациенти.
и много те моля, давай определения на себе си, а не на мен....не си ти тази, която може да ми каже кой както какъв мога да определя !!!

Всъщност, драмата е, че поне половината няма да извлекат ВАЖНОТО от пъвия ми пост, а именно - истината за вашия хирург и неговите цени, а ще се хванат за острия ми тон и единични думи, превръщайки темата в махленски скандал !! Но с това съм наясно още преди да го пусна, нищо ново под слънцето !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:56.