IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 13th February 2009, 11:28
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jeny_m
сори 1600
Бих казала - добра цифра! И пак продължавам да питам - знае ли някой каква е цената за липо на корем?
Ей, красавици , явно всички тук са със стегнати коремчета и не са се нуждаели от такава интервенция...
Отговори с цитат
  #192  
Стар 13th February 2009, 16:17
chocolat chocolat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Тук има малко повече инфо:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...EA%EE%F0%E5%EC

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...asc&highlight=

А иначе цените варират от 900-1500 евро.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 13th February 2009, 16:17
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

аз си правих на корем, но и на бричове и беше общо 3200. предполагам корем и паласки ще е някъде там. зависи от лекаря.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 13th February 2009, 16:18
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

по-горе цената е в лева (3200)
Отговори с цитат
  #195  
Стар 14th February 2009, 01:22
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Привет и от мен - вече записана за липо на бричове при доц. Тепавичарова на 13.03.2009 г.
Цена - 1835 лв. Ще плащам още около 400 лв. за упойка, защото имам 5 алергии, но първо трябва да се видя с анестезиолога - д-р. Ранкова и след това тази сума ще е ясна. При мамопластиката си платих за препоръчаната според моето състояние упойка (не помня името) и съм хипер доволна - събудих се като от сладък сън, но за съжаление реалността (болката от подмускулните импланти) беше ужасяваща.

Бях се настроила за липо на корем, паласки, бричове, колена и вътрешната част на бедрата. Доц. Тепавичарова ми препоръча само на бричовете. За корема и паласките каза, че с малко стегнат режим ще ги махна бързо. Съгласих се, защото миналото лято ги стопих много лесно и се задържах така до Коледа ....
За вътрешната страна на бедрата - почти ми отказа - от такава намеса там се получавало увисване на кожата, което почти не се прибирало. Каза пак да действам с упражнения.
Колената - формата им не е от натрупана мазнина, а си е просто структура и не подлежат (съгласих се, защото и майка ми, и двете ми сестри са с такива колена, а за съжаление и сина ми).
Всички тези препоръки и закрючения - след огред, мачкане, разчертаване ....
Болничен престой ще е 24 часа. Бричовете няма да се възстановят.
Рисковете - вече известните - набръчкване, което ако се появи се пробва с масажи и/или коригираща операция и засилване на целулита. При мен той е в КОШМАРНИ количества и в покъртителен вид, така че това много ме стресна. Но от друга страна се успокоявам, че си го нося от 15 години и няма изгледи да се оправи за разлика от бричовете, които скоро ще са неприятен спомен!
Ето снимчици от сегашния ми изглед (преди липо). ВНИМАНИЕ - снимките са страшни и не са за хора със слаби сърца. Сериозно!
http://www.snimka.bg/album.php?album...8&pid=10550948
Парола: 1133999
Отговори с цитат
  #196  
Стар 14th February 2009, 08:57
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

дейзи,очаквах да видя нещо мноооого стресиращо,но уви - попаднах на едни нормални женски бричове къде ги видя толкова страшни незнам.... колкото до корема - там пък не видях да имаш тлъстина,по-скоро отстрани,на любовните дръжки...колената ти също са слаби,както и прасците....наистина проблема е в бричовете,пожелавам ти да се радваш на един страхотен резултат след около месец!
chocolat,аз тези теми съм ги "изяла" така да се каже,само че ми се искаше да видя снимков материал моя проблем е в долната част на корема,ако ще и 100000 коремни преси да правя,да се стопя от глад,при което краката ми стават клечки - проклетия корем долу си стои...
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #197  
Стар 14th February 2009, 12:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Дейзи, краката ти надолу са стегнати и не са пълни; считай че като ти намалят бричовете....абе... сама ще видиш, не мисля, че ще съжаляваш...
Отговори с цитат
  #198  
Стар 15th February 2009, 00:22
Аватара на miss_iv
miss_iv miss_iv не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте,
и аз се реших на липосукция и ве4е имам насро4ена дата за операция на 23.02. при д-р Заякова. Интересува ме дали има съотношение между коли4еството на третираните зони и коли4еството на общата изсмукана мазнина. Да поясня: понеже искам да направя вътрешни бедра и паласки - но искам да се изсму4е максималното възможно от тях; дали ако включа и корем, изсмуканата мазнина от краката примерно ще бъде по-малко заради тази изсмукана от корема. Надявам се да сте разбрали, ако не пак ще се пояснявам
Отговори с цитат
  #199  
Стар 16th February 2009, 10:43
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Наистина ли след липо на корем трябва да се ноди ластично бельо две месеца денонощно? Аз мислех, че е един месец .... И какво ли е бельото за корем - сигурно е като корсет?!
Отговори с цитат
  #200  
Стар 16th February 2009, 20:34
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

Гуени, искам да те попитам колко време след липосукцията е добре да се започне да се правят масажи? На мен в петък /13.02./ ми свалиха конците, с външните отоци и синините се справям отлично с помоща на няколко мазила които ползвам, но при по-силен натиск усещам болка на някой места.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.