IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 20th April 2009, 00:53
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Добре дошла
Отговори с цитат
  #242  
Стар 20th April 2009, 06:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Добре дошла
Отговори с цитат
  #243  
Стар 20th April 2009, 07:05
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #244  
Стар 20th April 2009, 21:19
VIVA VIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Айде и тук да се разпиша - правих липосукция на бричове, вътр. част на бедра и вътр. част на колена.... 176 съм и тежа 55 кг, а изсмукаха от мен 1, 600 литра( е, те е чиста мазнина и все пак...)
Mnogo te molia da mi kazhesh pri kogo so pravi lipo na vytreshano bedro. Az sym si pravila pri Tonev na brich, koliano i palaski. Toj za vytreshno bedro ne iskashe da govorim (che niamalo chak takava nuzhda).
Pritesniava me ima li vyzmozhnost da ne se pretzeni kolichestvoto dobre i da se obrazuva neshto kato dupka mezhdu krakata.
Molia te da spodelish i za tzenata i koga e stanala operatziiata.
Blagodaria ti.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 20th April 2009, 21:22
VIVA VIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sladurana_85
Здравеите момичета,нова съм тук,но отдавна ви чета мненията и съветите и научих много полезни неща от вас.
Аз имам насрочена дата за операция на 24.04.2009 г. при д-р Тонев.
Ще си правя липосукция и мамопластика в един ден(аз имам вече поставени силиконови импланти,но се изместиха и ще ги поставят на ново),че исках да ви попитам за липосукцията,колко е надеждна тази интервенция и ако някой има снимчици от такава операция да ми позволи да ги погледна,защото нямам никаква представа какъв ефект да очаквам!
Забравих да отбележа,че ще си правя липо на бричове,вътрешна част на бедрата,паласки и коремче!


Благодаря предварително !!!
zdravej, az sym si pravila lipo pri Tonev i veche sym pisala za tova.
Kak taka toj se navi da ti pravi korema? Pri men ne iskashe!!!? A i za vytreshno bedro kaza syshtoto.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 20th April 2009, 21:54
VIVA VIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Daisy 1
Моля, за повече информация за масажите след липосукция. Доколкото прочетох май всички се подлагате на такива. Видях и, че са няколко вида. Трябва ли задължително да с еправят масажи по причини, свързани с хирургичната интервенция? Или е по ваше желание,
Ами да ти кажа май не опира до желание; трябват си....аз си се разсейвах, разсейвах и... сега се мъча с едни неравности от едната страна на бедрото, дето трябва да се разсеят. Трябва да се прави лемфен дренаж - малко е неприятно като процедура, защото е леко болезнено - натискат бавно и продължително проблемните места... Пък и другото, което е, че тази кожа дето е била пълна с мазнина в един момент се отпуска след липото и си трябва стягане - с упражнения, масажи, подходящи лосиони... Красотата е дълъг път... липосукцията прави основното, но другата половина си е 50 процента поддръжка.
Жени, честито, мила!
Гуени, ти къде си си правила масажите? Аз, за съжаление също имам една неравност (засегнаха ми нерв по време на операцията и след това ми правиха ръчно обточване, откъдето е неравността). Не съм правила масажи, но си направих веласмуут и съм възхитена! Страхотно е! Но все още не съм изцяло загладила неравното.
ПП: Извини ме, че се включвам след такова отсъствие, но не знам защо не биах получила по мейла, яе има отговори по темата.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 20th April 2009, 22:05
VIVA VIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
дейзи,очаквах да видя нещо мноооого стресиращо,но уви - попаднах на едни нормални женски бричове къде ги видя толкова страшни незнам.... колкото до корема - там пък не видях да имаш тлъстина,по-скоро отстрани,на любовните дръжки...колената ти също са слаби,както и прасците....наистина проблема е в бричовете,пожелавам ти да се радваш на един страхотен резултат след около месец!
chocolat,аз тези теми съм ги "изяла" така да се каже,само че ми се искаше да видя снимков материал моя проблем е в долната част на корема,ако ще и 100000 коремни преси да правя,да се стопя от глад,при което краката ми стават клечки - проклетия корем долу си стои...
Дейзи, църдите ти са супер!!! Браво на доктора! И друго - и аз мисля, че проблемът са ти бричовете и нищо друго!
И аз ще си направя гърди при Тепавичарова!!!
Отговори с цитат
  #248  
Стар 21st April 2009, 11:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VIVA
Mnogo te molia da mi kazhesh pri kogo so pravi lipo na vytreshano bedro. Az sym si pravila pri Tonev na brich, koliano i palaski. Toj za vytreshno bedro ne iskashe da govorim (che niamalo chak takava nuzhda).
Pritesniava me ima li vyzmozhnost da ne se pretzeni kolichestvoto dobre i da se obrazuva neshto kato dupka mezhdu krakata.
Не, опасност от дупка между краката няма, защото никой не би изсмукал повечко мазнина от вътр. част на бедро точно. Проблемът е, че в много от случаите (за горната вътр. част говоря ) след изсмукването има вероятност кожата там да увисне. А там няма как да стегнеш мускул и гледката мофе да е съсипваща. Затова мястото там е доста деликатно и хирурзите се съгласяват да го третират само ако ги насилиш общо взето Прецени си нистина ли ти е така належащо и ако сметнеш, че да - и си поемеш риска от увисването - само тогава настоявай за там. Иначе при мен не мога да ти кажа цена само за липосукцията, защото освен нея сменях и импланти, правих липофилинги.... Трябва да попиташ специално за третиране само на една зона колко е
Отговори с цитат
  #249  
Стар 21st April 2009, 11:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VIVA
Гуени, ти къде си си правила масажите?
Аз си правих масажи на вибромасажор няколко поредни дни:
http://www.689.lv/uploads/pics/Vibro..._28787__02.jpg
Има няколко различни вида накрайници - за целулитен масаж, за кръвообращение, за отслабване,...и т.н.Сега обмислям да намеря вариант да си купя такъв уред за вкъщи (проблемът ми е по-скоро къде да го сложа )
Отговори с цитат
  #250  
Стар 21st April 2009, 11:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Вива, забравих да допълня - липото беше преди точно половин година при Н. Георгиев.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:41.