IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 21st April 2009, 11:54
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от VIVA
Гуени, ти къде си си правила масажите?
Аз си правих масажи на вибромасажор няколко поредни дни:
http://www.689.lv/uploads/pics/Vibro..._28787__02.jpg
Има няколко различни вида накрайници - за целулитен масаж, за кръвообращение, за отслабване,...и т.н.Сега обмислям да намеря вариант да си купя такъв уред за вкъщи (проблемът ми е по-скоро къде да го сложа )
Колко парички струва?
Отговори с цитат
  #252  
Стар 21st April 2009, 12:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Гледала съм по около 400 и 500 лв - върват най-евтините... Иначе зависи по колко накрайни ленти имат и на колко оборота и степени се пускат.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 21st April 2009, 19:51
VIVA VIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от VIVA
Mnogo te molia da mi kazhesh pri kogo so pravi lipo na vytreshano bedro. Az sym si pravila pri Tonev na brich, koliano i palaski. Toj za vytreshno bedro ne iskashe da govorim (che niamalo chak takava nuzhda).
Pritesniava me ima li vyzmozhnost da ne se pretzeni kolichestvoto dobre i da se obrazuva neshto kato dupka mezhdu krakata.
Не, опасност от дупка между краката няма, защото никой не би изсмукал повечко мазнина от вътр. част на бедро точно. Проблемът е, че в много от случаите (за горната вътр. част говоря ) след изсмукването има вероятност кожата там да увисне. А там няма как да стегнеш мускул и гледката мофе да е съсипваща. Затова мястото там е доста деликатно и хирурзите се съгласяват да го третират само ако ги насилиш общо взето Прецени си нистина ли ти е така належащо и ако сметнеш, че да - и си поемеш риска от увисването - само тогава настоявай за там. Иначе при мен не мога да ти кажа цена само за липосукцията, защото освен нея сменях и импланти, правих липофилинги.... Трябва да попиташ специално за третиране само на една зона колко е
Благодаря ти много, Гуени!
Аз съм била доста пълна преди няколко години (с близо 30 кг.) и си имам увисвания (много гадни джобове!) Решила съм да си правя лифтинг на вътрешно бедро (то и Тонев затова, имайки предвид лифтинга, каза, че ще е достатъчен, за да има значително подобрение на вида на бедрото). Затова от увисване не се притеснявам (така и така ще повдигаме и режим излишна кожа ....), но исках да знам за евентуалните негативни последици от някой, който го е преживял, за да знам има ли смисъл да мисля за нещо такова.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 21st April 2009, 20:13
VIVA VIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от VIVA
Гуени, ти къде си си правила масажите?
Аз си правих масажи на вибромасажор няколко поредни дни:
http://www.689.lv/uploads/pics/Vibro..._28787__02.jpg
Има няколко различни вида накрайници - за целулитен масаж, за кръвообращение, за отслабване,...и т.н.Сега обмислям да намеря вариант да си купя такъв уред за вкъщи (проблемът ми е по-скоро къде да го сложа )
Мерси за инфото, Гуени.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 22nd April 2009, 15:08
tonik tonik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: бургас
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте и от мен.
На 13.04 си правих липо на глезени при Тонев /миналата година си правих мамопластика пак при него/ и имам няколко въпроса.
От кога започнахте с масажите? На мен Тонев ми каза че след месец се прави лимфен дренаж,за други не спомена.
А откога започнахте да спортувате отново?
Мажете ли с нещо отеклите места?
Колко време носихте ластичното белио?
Аз си взех чорапи за разширени вени,тъй като ми се видя излишно да се напъхвам в цял клин заради едни глезени,дано стягат достатъчно.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 22nd April 2009, 15:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonik
Здравейте и от мен.
На 13.04 си правих липо на глезени при Тонев /миналата година си правих мамопластика пак при него/ и имам няколко въпроса.
От кога започнахте с масажите? На мен Тонев ми каза че след месец се прави лимфен дренаж,за други не спомена.
А откога започнахте да спортувате отново?
Мажете ли с нещо отеклите места?
Колко време носихте ластичното белио?
Аз си взех чорапи за разширени вени,тъй като ми се видя излишно да се напъхвам в цял клин заради едни глезени,дано стягат достатъчно.
Тонкче, здравей и честито! Всичките ти въпроси сме коментирали в темичката - попрочети я Виждам, че твоето липо е по-специфично - като ти спаднат отоците (след около три месеца) - ще съм любопитна да разбера резултата удовлетворителен ли е, защото ме е страх от увисване на кожа в тази област, иначе и аз обмислях тази зона....
Вива, няма защо да ми благодариш! Щом ще правиш повдигане - там нещата са други... и може би наистина няма да имаш нужда да ти се пипа вътр. част на бедрото Успех от мен!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 22nd April 2009, 16:32
Аватара на Sladurana_85
Sladurana_85 Sladurana_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Burgas
Мнения: 17
По подразбиране

[quote"VIVA"]zdravej, az sym si pravila lipo pri Tonev i veche sym pisala za tova.
Kak taka toj se navi da ti pravi korema? Pri men ne iskashe!!!? A i za vytreshno bedro kaza syshtoto.[/quote]
Ами явно наистина имам нужда,защото въобще не е възразявал
Ти имаш ли снимки да видя при теб какво се е получило и доволна ли си от него ?
Отговори с цитат
  #258  
Стар 22nd April 2009, 16:51
Аватара на Sladurana_85
Sladurana_85 Sladurana_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Burgas
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Айде и тук да се разпиша - правих липосукция на бричове, вътр. част на бедра и вътр. част на колена.... 176 съм и тежа 55 кг, а изсмукаха от мен 1, 600 литра( е, те е чиста мазнина и все пак...)
Ще може ли да погледна твоите снимки от липото.
И искам да те попитам отоците след колко време ти спаднаха?
Отговори с цитат
  #259  
Стар 22nd April 2009, 20:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sladurana_85
И искам да те попитам отоците след колко време ти спаднаха?
Около два месеца и половина някъде... до три месеца принципно продължават вътрешните отоци.
Снимки има в линка в темата "Информация за операции и снимки", а паролката ти я пуснах на лични
Отговори с цитат
  #260  
Стар 26th April 2009, 01:11
Аватара на Sladurana_85
Sladurana_85 Sladurana_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Burgas
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Около два месеца и половина някъде... до три месеца принципно продължават вътрешните отоци.
Снимки има в линка в темата "Информация за операции и снимки", а паролката ти я пуснах на лични
Мерси мила супер е станало,перфектна си от всякъде
Само да ми минат болките и аз ще кача снимчици :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:50.