IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th May 2005, 21:39
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

има хубава фитнес зала и в Спортна зала. Там тренировката е 2лв. Има и сауна, масаж... Питайте за Милен (инструктора). Аз ходя там и съм много много доволна )
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th May 2005, 09:19
milenka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране фитнес

В новия комплекс "Мамбо" до ХЕИ има мн. хубав фитнес салон с новички уреди и инструктори, но си приготви малко повечко парички
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th May 2005, 20:16
Eistaa
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Та значи за фитнеса до ХЕИ. За момента е на-големият във Варна. Уредите са на АТАМА и също са най-добрите. Тъй като още са малко новички не предлагат карти, но скоро и това ще го има като опция. Фитнес с инструктор е 5 лв., като инструкторката стои до теб през цялото време и ти казва как точно да правиш едно упражнение правилно. Да ти съставят личен хранителен режим 15 лв., личен тренировъчен режим 15 лв. РЕжимите се определят в зависимост от това какви резултати искате и колко често можете да посещавате залата.
От скоро и Теди от ТИМ води таебо и fat-burning yoga там. За момента и при гимнастиките няма карти. Тренировка там е 3 лв. Междувпрочем фитнеса без инструктор е също 3 лв. Из комплекса там има и други гъдели. Заслужава се да се посети лично, най-малкото да се види и да се има предвид за бъдещи посещения.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th February 2006, 16:08
KKK KKK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Къде точно в спортн зала има фитнес. Аз живея отскоро в Варна и търсих там ама нищо не намерих.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th February 2006, 00:37
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Една моя приятелка ходи на танци във Спортна зала и каза,че било много хубаво.Няколко групи са,в зависимост дали си начинаещ или не,освен това си организират партита,ходят някъде и танцуват цяла вечер.Все се каня да отида да пробвам,някой да е ходил?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th February 2006, 22:28
Evangeline Evangeline не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Намира се в Дом Младост и тренировките са от 19 часа през седмицата и от 11 в събота. Инструкторката се казва Галя.
А някой да знае колко струват картите за посещение?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th February 2007, 22:42
Boreto Boreto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 16
По подразбиране

аз живея мн0г0 близ0 до дом младост и да ти кажа изобщо не е скъпо там.чувала съм добри отзиви за тези тренировки,но аз препоръчвам фитнеса на тракия на ул."баба Тонка".Фитнеса се казва ЕВА.Фитнес уредите са на кетлер,има комфортна сауна,ароматерапия,разни масажи и там предлагат процедури за отслабване..Има си 2-ма инструктори...за хранителен режим-15лв. за лична фитнес програма-10-15лв. ЛЯТОТО ЗА ЕДНА СЕДМИЦА СВАЛИХ 3КГ И ГИ ЗАДЪРЖАХ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА но поради причината че почнах училище и се започна с тъпкането,а и нямах време за фитнес...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th March 2007, 17:12
SLy_LaDy SLy_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до SLy_LaDy
По подразбиране

Здравейте на всички!
Аз искам да попитам къде във Варна има фитнес който да има и отделна зала за жени, понеже малко съм срамежлива Другото което искам да попитам е къде мога да ходя след 6ч. понеже съм на работа до тогава и нямам възможност. Не ме притеснява много цената, стига да има добър инструктор и условия. Преди съм ходила в х.Черно Море на тае-бо съчетано с фитнес, но това беше преди повече от 2г.
Благодаря за отговорите
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th April 2007, 21:23
Boreto Boreto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 16
По подразбиране

точно за този фитнес който споменах малко по горе! той работи до 20 часа,а инструктурите са двама и те са от 17 до 20 часа...Изобщо не е скъпо 2.50лв. за час...Самата обстановка е много приятна,има си сауна и реласиращи процедури...Абе като цяло е много хубаво там.А благодарение на добрия хранителен режим и добрата фитнес програма свалих 3кг за една седмица ! И при това много си личеше!ако бях продължила повече време може би щях да сваля още излишни килограми !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th April 2007, 21:24
Boreto Boreto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 16
По подразбиране

а и забравих да кажа че той е изцяло женски! няма поделения за мъже и жени...тои е направен само за жени !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: fitnesVarna
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:14.