IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th June 2014, 13:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Предполагам, за да се наложи присадка и то две носа е бил в лошо състояние. Късметлийка си, че си попаднала на Дилбер.
Освен това искам да ти кажа, че се обзалагам, че на живо не е така изразено, това за което говориш. На снимките винаги си личат недостатъците много повече.
Аз след рино имах асиметрия, която на снимките адски си личеше, а наяве не, само аз си я виждах, но на снимките излизаше.
Моля те, не го мисли, наистина резултата който видях е прекрасен!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th June 2014, 14:20
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Предполагам, за да се наложи присадка и то две носа е бил в лошо състояние. Късметлийка си, че си попаднала на Дилбер.
Освен това искам да ти кажа, че се обзалагам, че на живо не е така изразено, това за което говориш. На снимките винаги си личат недостатъците много повече.
Аз след рино имах асиметрия, която на снимките адски си личеше, а наяве не, само аз си я виждах, но на снимките излизаше.
Моля те, не го мисли, наистина резултата който видях е прекрасен!
Ами според мен си беше доста зле,след първото ми риноаз си мислех че трябва да ми се присади само хрущял на колумелата,но когато носа е бил отворен е имало изкривяване.И така сега съм с три присадкиа това което ме дразни наистина на живо повече се вижда,то е на лявата ноздра просто е по издуто и там не се получава извивкаДано с времето се понамести,както казах според доктора носа ми е спаднал само на 50%и имал да сляга
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th June 2014, 14:24
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Добре, че каза инак никога нямаше да разбера за това леко изпъкване, даже нямаше да ти се вглеждам детайлно в носа, което е показателно, че ти стои много добре.
На теб очите са ти постоянно в тази част и другите хора това няма как да го забележат, но дали ще спадне и ние няма как да знаем.
pufpaf както винаги си много мили прав наистина постоянно го гледам този нос
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th June 2014, 16:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ако е надуто, може наистина пък да слегне, знам ли...
Не ти остава друго освен търпение.
С присадките явно е различно възстановяването.
Аз също имах присадка, но тя няма как да влияе на визията на носа, защото е на преградата, а не на страничните хрущяли.
Ти говорила ли си с док., ако недай боже остане така има ли варианти някакви за дооправяне?

Но пак ти казвам, чудно е нослето, като форма е страхотно просто.
Дилбер е голям естет явно, защото досега каквото съм видяла като форма е супер.
Но той си има и негов си стил, много си приличат всичките му нослета

Не се взирай толкова, радвай се на лятото и на новото носле.
Зимата ще му мислиш
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th June 2014, 21:39
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Аз имам присадка на върха, хрущяла ми е взет от гърбичката. Беше ми доста несиметричен, повече от твоя в продължение на няколко месеца. Нужни бяха повече от 6 месеца за възстановяване. Така че не се притеснявай.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th June 2014, 21:49
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ако е надуто, може наистина пък да слегне, знам ли...
Не ти остава друго освен търпение.
С присадките явно е различно възстановяването.
Аз също имах присадка, но тя няма как да влияе на визията на носа, защото е на преградата, а не на страничните хрущяли.
Ти говорила ли си с док., ако недай боже остане така има ли варианти някакви за дооправяне?

Но пак ти казвам, чудно е нослето, като форма е страхотно просто.
Дилбер е голям естет явно, защото досега каквото съм видяла като форма е супер.
Но той си има и негов си стил, много си приличат всичките му нослета

Не се взирай толкова, радвай се на лятото и на новото носле.
Зимата ще му мислиш
Ами на контролния преглед преди 2 седмици,му го показах това той първоначално даже не разбра за какво му говоряа после ми обясни че е присаждал там хрущял който с времето щял да се намести.Дано е прав но когато си наплашен от бг специалисти винаги си имам едно наума ако не се оправи от само себе си дано той ми го оправи
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th June 2014, 21:51
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Аз имам присадка на върха, хрущяла ми е взет от гърбичката. Беше ми доста несиметричен, повече от твоя в продължение на няколко месеца. Нужни бяха повече от 6 месеца за възстановяване. Така че не се притеснявай.
То аз и там имам,голямо присаждане е паднало дано и мойто се оправи ,за да мога да се харесам на 100 %
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd November 2014, 11:55
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

surita 79, какво става с нослето ти? Оправи ли се, харесваш ли се вече? Към момента доста време е минало и крайния резултат може би вече се вижда.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd November 2014, 16:59
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

surita 79, не се отчайвай - с тия присадки наистина отнема повече време от обикновено. Аз имам присадки от 2те страни на носа, защото при първата ми ринопластика некадърника, който ме оперира беше изрязал пракалено много от страничните хрущяли, особено от едната страна. Освен, че беше неестетично, там къдет беше хлътването кожата слягаше и едната ми ноздра си беше запушена през цялото време. Сега лятото се ме перираха и ми сложиха присадки взети от носната ми преграда. Аз се бях отчаяла отначало защото първия месец и половина след това все още не дишах добре, но сега вече си дишам почти нормално. Освен това носът ми вече е симетричен.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th February 2015, 00:32
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

На мен нослето ми харесва, аз май не виждам за какво говорите- и в ляво гледах, и в дясно...не виждам изпъкнало :О
Сурита беше писала, че има час за операция при Илхан май последно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: носаследприсажданетонахрущяли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.