IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th April 2009, 20:14
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Звучи наистина добре,но какво количество?Напиши пимерна диета за деня.Дори и да се отпускаш понякога със сладкото,ти израсходваш доста калории,остава да ядеш повечко през деня?Така ли е?Това ,че не ядеш след 7 е страхотно,аз откакто го правя не качвам нищо,но 2-3 пъти се отпуснах и резултатът беше 1 кг повече,което е съвсем нормално.Аз съм против диетите ,но това е лично мое мнение,преди години правих постоянно и ефектът е никакъв,жалко е обаче ,че трябваше сама да стигна до това заключение.Увеличи плодовете на мястото на сладкото,поне се опитай.Иначе продължавай в същия дух!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th April 2009, 20:24
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ами аз пробвах за 2 седмици да отпиша сладкото напълно както ти казваш замествах го с плодове и по-скоро портокали и след 2 седмици се меря и какво да вида две кила в повече! А да попитам това Л-карнитин става ли за 15 годишни,защото смятам да го включа преди тренировка,ако е безвредно де?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th April 2009, 13:14
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

За това не съм компетентна,аз лично съм против всякакви добавки.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st December 2009, 21:38
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Привет 6eilka. Стопи ли "големите " мазнини. Как ти се отразява вегетарианската диета?
Аз съм против вегетарианската диета освен ако не ти идва от вътре да си вегетарианец. Ядките са пълни с тежки метали, фъстъците особено. За да си набавиш необходимите белтъчини трябва яко да плюскаш. И напълняваш. Другата алтернатива е да си си все гладен. Не знам как се справяш с тези салатки вечер. Вече почвам да си мисля, че аз нещо не съм наред, защото ям огромни количества храна и то не се усещам преяла, ям защото съм съм гладна и докато съм гладна.
Под огромно количество храна разбирай еквивалент на 10 филии хляб с нещо. Дали пък нещо да съм болна. А не съм свинка в общи линии. Имам тлъстинки, но не са прекални.
От мерките, които си дала ми изглеждаш доста слабичка
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th December 2009, 22:50
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Моканина беше казал нещо по темата.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th December 2009, 15:34
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

От доста време не бях влизала и съм изпуснала някои неща,сега да ви разкажа какво се случи с моя хранителен режим.Станах 48 килограма и краката ми отслабнаха,точно както ги исках,но хората около мене започнаха да ми разправят,че съм страшно слаба ,просто абсолютно ,който ме видеше,все това повтаряше ,а на мене ми се струваше ,че е много добре,незнам ....Казват ,че хората около тебе имат по-добра преценка,но аз определено се чувствах добре.Започнах да добавям сиренце,кашкавал и бял хляб,въпреки ,че не съм тяхна поддръжничка и качих килца,прибавих и сладичко.В момента съм 55 килограма,но не се чувствам комфортно,а всички ми казват,че съм много по-добре от преди.Пак си спортувам,но чувствам ,че ям храна,която не е толкова здравословна и ми тежи,мисля пак да си започна режима,преди се кефих яко ,ядях колкото си искам до 7 часа и всичко беше страхотно,просто бях тип слаба мацка ,а не пищна мацка,
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th December 2009, 15:44
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NikiFin
Привет 6eilka. Стопи ли "големите " мазнини. Как ти се отразява вегетарианската диета?
Аз съм против вегетарианската диета освен ако не ти идва от вътре да си вегетарианец. Ядките са пълни с тежки метали, фъстъците особено. За да си набавиш необходимите белтъчини трябва яко да плюскаш. И напълняваш. Другата алтернатива е да си си все гладен. Не знам как се справяш с тези салатки вечер. Вече почвам да си мисля, че аз нещо не съм наред, защото ям огромни количества храна и то не се усещам преяла, ям защото съм съм гладна и докато съм гладна.
Под огромно количество храна разбирай еквивалент на 10 филии хляб с нещо. Дали пък нещо да съм болна. А не съм свинка в общи линии. Имам тлъстинки, но не са прекални.
От мерките, които си дала ми изглеждаш доста слабичка
Изобщо не си болна,как може да си го помислишспоред мене всеки може да е вегетарианец ,стига да го пожелае,всичко друго е на психологична основа,нормално е в началото да изпитваш глад,тъй като организмът ти е свикнал да приема повече храна,можеби дори и по-калорична,незнам,но ще променяш храненето си постепенно.За ядките ,не съм на същото мнение,смятам,че трябва да присъстват в ежедневното ти меню,ядки и семена,помагат страшно много на храносмилането.Фъстъци и аз не ям, чувала съм ,че имат вредни мазнини,но бадеми ,орехчета,лешници и то винаги сурови или леко препечениАз също ядох преди доста филии хляб, има един Тонус,на мене ми се струваше готин,после започнах и да си меся от пълнозърнесто брашно,ядях по един хляб на ядене и станах 48 кила,такаче хляба не пречи
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th January 2010, 12:43
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
От доста време не бях влизала и съм изпуснала някои неща,сега да ви разкажа какво се случи с моя хранителен режим.Станах 48 килограма и краката ми отслабнаха,точно както ги исках,но хората около мене започнаха да ми разправят,че съм страшно слаба ,просто абсолютно ,който ме видеше,все това повтаряше ,а на мене ми се струваше ,че е много добре,незнам ....Казват ,че хората около тебе имат по-добра преценка,но аз определено се чувствах добре.Започнах да добавям сиренце,кашкавал и бял хляб,въпреки ,че не съм тяхна поддръжничка и качих килца,прибавих и сладичко.В момента съм 55 килограма,но не се чувствам комфортно,а всички ми казват,че съм много по-добре от преди.Пак си спортувам,но чувствам ,че ям храна,която не е толкова здравословна и ми тежи,мисля пак да си започна режима,преди се кефих яко ,ядях колкото си искам до 7 часа и всичко беше страхотно,просто бях тип слаба мацка ,а не пищна мацка,
Мисля че ти самата си отговорила, като естествено трябва само някои неща да се до уточнят. Щом се чувстваш по-добре на по-малко кг значи няма какво да се замисляш. А относно твоите приятели които казват че си изглеждала по-добре, само ти завиждат - това е основен фактор, повярвай ми. Другото което е много важно истинската храна организма я "познава", щом веднъж си се хранила здравословно защо си се върнала обратно и отново си започнала да се храниш с не естествени храни за организма ?
Като за в бъдеще просто си подбирай храната да бъде от качествени източници, и никога не гладувай.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th March 2010, 13:39
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
Благодаря ви за отговора.Аз ям плодове,зеленчуци,много сурови ядки всякакви бобови изделя,картофи,зехтин,морс а сол ,всякакви ръжени и пълнозърнести изделия,мед,сушени плодове,овесени ядки,соя не ям,пия много чай ,около 1,5 литра и вода-също толкова.Храня се до 19 часа,но усещам,че няам някакъв режим на хранене.Както виждате диетата не е много калорична и ми се налага да хапвам по-начесто,но нямам резултат в топенето на мазнинкитеако може някой да ми направи режим на ядене за сваляне на тлъстинки с горе изброените продукти ,ще съм ви много благодарна.Има ли нещо от храните,което не трябва да ям в определено време на деня ,преди или след тренировката,трябва ли да включа още нещо в тренировката?Днес ще добавя и коремни преси 3по30 и дано има по-голям ефект.Рибка и морски обитатели също не хапвам
Ами как искаш да топиш мазнини, като ядеш най- високовъглехидратните храни? Мазнини се топят с ядене на месо и изобщо храни съдържащи белтъчини и по- малко въглехидрати. А плодовете, зеленчуците, ръжените хлебчета, картофите и другите изброени от теб неща определено не се вписват в диеата за отслабване!
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th May 2010, 23:16
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Ок,съгласна съм,но проблемът е ,че не ям месо.Иска ми се да има и друг вариант.Относно Л-карнитина?Чудя се ,дали няма да помогне в моя случай
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хранителенрежимзавегетарианка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:45.