IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 13th January 2007, 21:04
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

192 см 88 кг
Отговори с цитат
  #122  
Стар 13th January 2007, 21:22
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexygirl
аз пък имам противоположния проблем на булшинството от хората.
искам да кача 4 - 5 кг., но не се получава
Ела, аз ще ти ги дам и не искам да ми ги връщаш

Висока съм 178см, но откакто преди 3 години спрях да се занимавам активно със спорт чуя ли за килограми и ми се приплаква
Незнам, колко тежа в момента, понеже съм на хранителен режим и съм в процес на сваляне, но мисля, че ако си върна килограмитв от преди 3 години, т.е. 60-62 ще изглеждам и ще се чуствам страхотно.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 14th January 2007, 01:47
nad nad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Русе
Мнения: 1
По подразбиране Време за лекция

Значи ... ще започна от там, че съм момиче и съм на 14 години.
В периода февруари 2004 - февруари 2005 трябваше да следя теглото си .... но не за друго, а защото тренирах джудо(а там нали са на категории ... 48кг ... 62кг ... вече съм ги забравила как точно бяха). Това, вероятно, беше единствения период от време, в който съм следяла теглото си. Имаше едно състезание, за което трябваше да сваля някое друго клице за има-няма 2 дена. И ааааайе 1 000 обиколки на стадиона ... и бях на диета - нищо, освен вода и ЖЪЛТИ ябълки. Беше ОГРОМЕН ужас за мен, защото аз съм свикнала да ям, колкото ми е вкусно, в НИКАКЪВ случай по-малко. И така, де ... пролетта 2004(когато беше въпросното състезание) бях 48 килограма(или поне в нея категория ... мисля, че бях по-малко). Лятото нямахме тренировки и след "почивката" бях в по-горната категория - 52 килограма !! Т.е. за едно нищо и никакво лято бях качила 4-6 кг. Както и да е, сложиха ме в нея категория. Но зимата-пролетта на 2005 спрях да тренирам, поради МНОГО причини. Оттогава не бях стъпвала на кантар. Даже и преди това едва бях. Докато не дойде един ден, в който треньорката ме извика за едно състезание ... беше Май или Юни месец, не съм много сигурна. Като се качих на кантара бях .... без думи просто - 60 кг O_O А на ръст не бях качила толкова много през 2004-2005 година - не повече от 5-7см. И след това състезание, за щастие, не ми се беше налагало да се качвам на кантар. Да, но съдбата винаги ще ме изненадва ... преди 3 дни ходих на периодичен преглед(този път заради лека атлетика). Там мерят ръст, тегло, кръвно, крадиограми правят, кръв вземат и т.н. Изкараха ме 171см(а съм 169см от 2 години вече) и 63-64кг. За килограмите вече няма да споря.
Но има и друго нещо. Миналата година влязох в друго училище. Оттогава водя много по-активен живот - преди училището ми беше на точно 1 улица разстояние; не ходех на никакви тренировки; стоях си по цял ден вкъщи пред компа ... а сега у-щето ми е на 2-3км от къщи и ходя пеша всеки ден до там и се връщам подобаващо; ходя на тренировки по лека атлетика всеки делничен ден; а колкото до стоенето вкъши - да, пак стоя вкъщи, само че не толков пред компа, отколкото над бюрото, да решавам задачки.
Забелязах, че откакто съм в това училище, съм отслабнала. Дори майка ми го забеляза(казвам го, защото преди все някакси ми натякваше да отслабна, а сега ми вика "Да не си отслабнала ??" или "Малее ... и аз да почна да тренирам, че акто те гледам кво кръстче вадиш !!"). И наистина е така ... имам даже доказателство - имам едни много готини джинси и едни дънки, които в началото на учебната година не ми ставаха, а преди 1-2 месеца като ги пробвах ми ставаха и не ми стягаха или нещо такова ... даже сега си ги нося с гордост =))
Та ... това е моята историйка с килцата.

Писах всичко това, щото ви гледам някви 170 - 50(една приятелка е точно така - 170 -50) ... или нещо такова ... а аз съм 169 и съм 63-64кг (на 14 годинки съм). А под секрет да ви кажа(ако не знаете), че мусклулите тежат повече от "сланините". Не казвам, че аз съм мусклулеста, ама съм натрупала малко или много мусклуна маса и за тва съм с такова тегло.

П.П.Коремчето на аватара си е мойто !!!

[EDIT] а и все пак И гърдите тежат ... малко или много ;P
Отговори с цитат
  #124  
Стар 14th January 2007, 08:25
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {praskovka}
sexygirl пробваи с шоколадяж по 1-2 всеки ден
и те чакаме в пластична хирургия - за липосукция , може и в здраве и красота - за проблеми с целулита .
Отговори с цитат
  #125  
Стар 14th January 2007, 11:06
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране

164см.,54кг.-но само аз си знам как..........
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 14th January 2007, 12:27
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

Аз пък съм 168 см и 53 кг, все още в нищо не се ограничавам и от време на време тренирам за здраве, все още разчитам на метаболизма си
Отговори с цитат
  #127  
Стар 14th January 2007, 17:02
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране Re: Време за лекция

П.П.Коремчето на аватара си е мойто !!!


а под коремчето белег ли ти е,сори,може и да бъркам ,ама ако е белег значи е същия като моя...моя е 11 шева и е ужасен.Сподели,от какво ти е...
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #128  
Стар 15th January 2007, 00:40
Аватара на Sway
Sway Sway не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: В тилилейската горичка
Мнения: 15
По подразбиране

1.69 , 59 кила... искам да съм 53-54 както бях преди година, но засега - нищо Лошото е че спрях народните танци, те си ми бяха фитнес и вс. останало. Смятам скоро да се насоча пак към нещо подобно, а дотогава - упражнения вкъщи ..
Отговори с цитат
  #129  
Стар 16th January 2007, 21:58
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Аз пък съм висока 161-162 см и тежа 43 кг.Мисля да ка4а 2-3 килца и всичко ще е 6.Не че не се чувствам добре и така,но мисля че 45-46 ще е перфектно
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #130  
Стар 19th January 2007, 14:28
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

158
Килограмите ще ги кажа след 2 седмици, защото сегашните нямам намерение да ги задържам... Не искам да съм много слаба, 46 ми е минимума, искам да съм стегната.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкостевисокиколкотежите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:37.