IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th May 2015, 16:41
petyapetya1001 petyapetya1001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 1
По подразбиране Краста!

Здравейте, на скоро бях хванала тази напаст наречена КРАСТА... Бях по сумати кожни лекари, и всички ми казваха, че се лекува с акарол, мазах се както ми беше казано 4 пъти през 24 часа без да се къпя, което беше меко казано некомфортно и не можех да излизам никъде. След тези 4 дена сърбежа изчезна и всичко беше наред, но след 2 седмици пак се появи сърбежа и пъпките. Не можех да спя от сърбеж беше непоносимо пак преживях 4 дена в мазане, след което пак същото се повтори след което започнах да се ровя в интернет. Четох, че някой хора са се излекували с серен крем, и това опитах освен да ми изгори кожата друго не направи... После взех да попадам доста често на лекарство наречено Permethrin 0.5% попитах един от много кожни лекари при които съм бил и ми отговори, че това е най-доброто и ефикасно лекарство, но понеже го няма в България не го предписвали. Освен това с Permethrin се мажеш еднократно цялото тяло, както с акарола, но след 12 часа се отмива със хладка вода и всичко приключва. Аз бях на ръбя на нерва криза след дългите безсънни нощи и бях готова на всичко само да се отърва от тази краста. Мъжът ми понеже често пътува в Гърция го накарах да провери дали там няма да го има по аптеките защото бях чула, че там се продава въпросния крем. Оказа се, че там го продават и закупи 6 тубички, понеже ако има заразен член от семейството, трябвало всички да се намажат (които живеят под 1 покрив) дори и да нямат симптоми. Но въпреки това мъжът ми и детето ми изчакаха с намазването, аз се намазах както ми беше казано, след 1 седмица повторих намазването, въпреки, че сърбежа беше изчезнал е желателно и след това лекарство адът за мен приключи. Мъжът ми и детето все още нямат симптоми и затова понеже имаме 4 тубички Permethrin, които за момента не са ни нужни ги продавам на цената която съпруга ми ги е закупил имено 25 ерво беше тубичката тоес за 45 лв продавам едната ако има, някой който е опитвал с акарол и тем-подобни мазила и не се премахва напаста може да ми пише или обади с това лекарство резултатите са гарантирани. email: petyapetya1001@abv.bg или да ме потърси на телефон: 0883540808 Петя
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Краста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.