IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 4th June 2011, 19:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
Иначе защо жените да си слагат силикон в гърдите, устните, дупетата, ми да блъскат във фитнеса и да ядат бе- мускулната маса и на гърдите и на дупето ще нарастне и ще се повдигнат и гърдите и дупето, ма ще ви кажа защо не сте против жените и силикона. Защото ако излезе някоя мацка от фитнеса със здраво тяло и ви натупа едно здраво на улицата бая срам ще берете, някак си психически от нестабилно его и липса на самочувствие предпочитате жената да се тунингова отколкото да тренира, защото лично моето мнение е, че жените са два пъти по издръжливи от мъжете, както на болка така и на физическо натоварване и не говоря за сила, а за издръжливост И НЕ МЕ Е СРАМ да призная, че жените са много по от нас- мъжете. За разлика от нас не вървят по улиците голи до кръста боси за да си покажат хубавите тела, те просто искат да изглеждат добре за себе си а не защото да се дуят пред Пешо от долния етаж.
Аз съм обсъждала с доста мъже защо не харесват жени с мускули и отговорът не е зашото ги е страх, че биха ги натупали. Ти си мъж - би трябвало да знаеш - обословено е генетично. Мъжете харесват меки и плавни женски извивки, жените харесват мускули. Simple truth.
И повярвай - ако големи женски гърди се правиха във фитнеса, нямаше да има и една културиска със силикон...

Не знам защо реагираш толкова агресивно ако някой се изкаже с/у мъжките импланти. Тук мине се не мине време, излиза някой който вика против и женските импланти. Ама различни хора - различни мнения. Хората просто те посъветваха да не се пускаш като експериментално зайче, че не е отработена продцедура в Бг. Но крайното решение пак си остава твое. Все пак не очакваше, че ще получиш само положителни отзиви, нали?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 5th June 2011, 07:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Nells,остави го де..не виждаш ли,че човекът и понятие си няма,кви глупости е написал...не е истина просто
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #83  
Стар 6th June 2011, 11:30
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
така че да изглежда досущ като Аполон без натрупани години във фитнеса и поглъщането на огромно количество добавки.
Аполон, като бог от древногръцката (и римската) митология е кофти пример, съществувал е много преди фитнеса и добавките... да не говорим за мъжки импланти
впрочем написах мale implants в гугъл и резултатът не беше особено впечатляващ.
Няколко положения при женските цици - не са мускул; гледат се най-често през сутиен + дрехи; при движение не променят формата си; жените дори лятно време рядко са по монокини, а дори и да са - тва е само на плажа, по уличките едва ли; мъжете харесват мъънички жени с голееееми цици

Мъжкия гръден мускул е мускул Освен тва е троен, т.е. съставен от три части; ако стоиш на едно място неподвижен с импланта си може и да изглеждаш естествено, но не и ако си вдигнеш ръцете нагоре; мъжките бански не вървят с горнище; жените не харесват мъъничи мъже с голеееми цици, при мъжете е важна пропорцията на тялото с ръцете, краката, врат ако щеш, трапец, рамо...
Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
Мнозина ще си кажат "Айде бе, я си ходи да блъскаш във фитнеса" , е да то хубаво ма аз например не съм от хората, които ще изпуснат една трета от живота си, за да го прекарат във фитнеса.
Няколко грешки - за да изглеждаш дорбе не е непременно да ходиш на фитнес; неотнема една трета от живота; не те ограничава да си хапваш вкусотийки (освен ако няма да гониш тяло за състезание по показване на тела)
Плувай, запиши се на спорт с контакт, можеш да тренираш навън на лостове и успоредки, и тва отнема по 1~2 часа на ден~два, освен ако два твои дни не продължават 6 часа няма как да си прав.
Химията и добавките не са нещо задължително, можеш да приемаш всичко необходимо с напълно нормално хранене, просто трябва да имаш малка представа кво ядеш. Ако питаш мен шти кажа да не опитваш дори протеин на прах, понеже не съм го виждал да расте на дърво протеинов шейк се прави с банан, мляко и миксер/пасатор, но ти очевидно не питаш мен, де

така че като за финаш ше напиша, че за да изглеждаш *нормално с импланти, трябва да си сложиш на ръцете, на краката, на гърба и на рамената ПОНЕ, освен на гърдите. Пропуснал съм корем и трапец, щото не са фатални, но честно казано съм любопитен как би изглеждал с имплант на бедрото и на гърба
*нормално за мъжкото тяло е да бъде пропорционално, затова и както се спомена, мъжете ( и по-точно професионални културисти) прибягват до тази опция в краен случай при мускули, които са генетично по-различни, в 83% - прасец.

Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
Относно поддържанет- то е ясно диетата с нисковъглехидратни и нискомаслени храни, както и фитнес за да се държи тялото стегнато,за да не се натрупват мазнини, иначе няма смисъл от операцията ако имплантите се покрият с лой.
Значи си представяш как отиваш на фитнес целия покрит с импланти за да ги поддържаш и да изглеждаш стегнат, но не и да го правиш преди операции?
Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
http://4.bp.blogspot.com/_SRGq8o8W5N.../Male+Pecs.jpg Ето ти един линк към снимка преди и след операцията, за която говоря.
ефекта от операцията на тоя можеш да постигнеш за макс. 6 месеца без да взимаш квато и да било химия или добавки, естествено с "опасността" покрай гърдите да ти се орбазува и някои друг мускули, които при тва момче видимо отсъстват. Но ти си знаеш..


*видях темата случайно, ако нещо не е актуална вече - ше ме прощавате
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #84  
Стар 6th June 2011, 17:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Бари,мерси,че му разясни като на малко дете
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #85  
Стар 6th June 2011, 22:17
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

към автора:
На снимката,която си постнал,мъжът(момчето) изобщо не изглежда добре-СЛАБ С ОТПУСНАТА МУСКУЛАТУРА.Мускулесто и стегнато тяло не се постига с импланти.
Имплантите само подчертават ЛИПСАТА на тренировки и поддръжка.

Последно редактирано от mishelle1607 : 6th June 2011 на 22:35
Отговори с цитат
  #86  
Стар 30th June 2011, 19:06
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Armand Виж мнението
споко ве

само 30% от жените си падат по мускулести мъже...

няма файда да се напиняш за плочки
дрън дрън... кога намери време да интервюираш жените и да направиш статистика чак, и в кой континент я направи точно?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пластичнахирургиязарелефнотялопримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:56.