IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 27th April 2009, 14:46
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

tonita, аз като си реша нещо съм голям инат Така че няма опасност да хапна нещо, което съм решила, че не ми е в списъка позволени неща. Проблемът е по-скоро, че режимът ми на спане се измества, съответно се храня в други часове, а не нормалните ми. Освен това когато съм с други хора и все пак имаме някакви занимания на тая почивка, няма как всичко да се върти около това да хапвам по нещо на всеки 3 часа. По този начин пък изпускам контрола над апетита си и примерно хапвам повече лешници/бадеми от предвиденото, или успявам да вечерям умерено, но час след това огладнявам зверски и изяждам някой плод... Не искам да звуча като някаква маниачка, но основата на режима ми е именно в това да се храня често по малко и по този начин да си контролирам апетита и да си ускоря метаболизма. Но в крайна сметка - каквото се получи. Все пак най-важното е, че заслужавам да се отпусна за няколко дни, така че няма от сега да се притеснявам в колко часа ще ми е второто междинно хранене на втори май примерно
__________________
...
Отговори с цитат
  #132  
Стар 27th April 2009, 15:29
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
tonita, аз като си реша нещо съм голям инат Така че няма опасност да хапна нещо, което съм решила, че не ми е в списъка позволени неща.
Добре, добре мисля, че при теб нещата са под контрол и няма от какво да се притесняваш Краска

Дано временцето да е хубаво! Отдай се на почивчица и релакс!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 28th April 2009, 08:12
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте
Аз днес имам добри новини - вече мога да се причисля към победителите!!! Кантарът показа точно 64.9, започнах предизвикателството с 66.9. Много съм щастлива Сега чакам с неътрпение следващото предизвикателство. Мисля, че просто нямаше как да има по-подходящ момент да ме зарадва кантарът - снощи изживях много лоши емоции, макар и на сън. Не знам дали ви се е случвало, но сънувах, че съм излязла с приятели и се тъпча с бира и пържени картофи. Чувствах се ужасно, знаех, че не трябва да ги ям/пия тези неща но не можех да се спра. След това пък съня ми продължи с някакво ядене на шоколад.... Ужас, сигурно вече официално спадам към категория "душевно болни". А изпитах такова облекчение като се събудих и осъзнах, че тази гадост е само сън
__________________
...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 28th April 2009, 08:40
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
Не знам дали ви се е случвало, но сънувах, че съм излязла с приятели и се тъпча с бира и пържени картофи. Чувствах се ужасно, знаех, че не трябва да ги ям/пия тези неща но не можех да се спра. След това пък съня ми продължи с някакво ядене на шоколад.... Ужас, сигурно вече официално спадам към категория "душевно болни". А изпитах такова облекчение като се събудих и осъзнах, че тази гадост е само сън
Когато съм на диета ми се случва най-редовно..и като се събудя не мога да се опомня 10 минути сън ли е било или наистина съм се насвинила
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 28th April 2009, 09:14
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Много се радвам, че го има този форум
Благодарение на него се успокоявам, че не съм сама в своята лудост
А най-странното е, че след такъв сън съм още по-мотивирана да не допусна такова нещо в действителност.
__________________
...
Отговори с цитат
  #136  
Стар 28th April 2009, 09:17
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

ЧЕСТИТО КРАСКА

Само внимавай съня да не се сбъдне на почивката (шегувам се
), защото аз съм ги правила тези номера, само че при мен става обратното: натъпквам се вечерта (пада ми пердето и айде лап лап каквото ми падне) и на сутринта като се събудя и усетя как се е издуло шкембето се моля да е било само съм
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 28th April 2009, 10:18
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Браво Краске, вече официално не вървим заедно, а кажи кога ще си смениш аватара? Леко ме депресира Много се радвам за теб! Честито :P
Отговори с цитат
  #138  
Стар 28th April 2009, 10:31
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Engel, аватара мислех да го сменя като достигна 59.9 килограма, обаче напоследък ме дразни дори повече, отколкото в началото. Може да си го сменя, когато ти или tirra направите новото предизвикателство, и така за всяка нова тема да си имам все по-елегантен аватар. Мога да си продължавам така месеци наред докато прасето разцъфне в красив лебед . Но ако аватарът ми ще отбелязва прогреса с отслабването, може би трябваше да започна с хипопотам в началото
__________________
...
Отговори с цитат
  #139  
Стар 28th April 2009, 10:37
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
Engel, аватара мислех да го сменя като достигна 59.9 килограма, обаче напоследък ме дразни дори повече, отколкото в началото. Може да си го сменя, когато ти или tirra направите новото предизвикателство, и така за всяка нова тема да си имам все по-елегантен аватар.
Краске пожелавам ти в края на другото предизвикателство да можеш да си сложиш заслужено някое от стимулчетата на Engel за аватар!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 28th April 2009, 10:46
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Благодаря ти, tonita, но за да заслужа такъв аватар ще ми трябват още 4 успешни предизвикателства. За да добиете представа за какво става въпрос може по някое време след почивката да подбера ставаща за показване снимка
__________________
...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дневнопредизвикателство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:51.