IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th May 2006, 10:59
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Избелващите средства правят кожата фоточувствителна, което засилва възможността от повторна хиперпигментация. Т.е. може да стане още по- зле. За това е задължителна употребата на слънцезащитен крем с висок фактор, а още по- добре е борбата да се провежда когато слънцето е по- слабо.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th May 2006, 15:18
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Правила съм микродермаабразио.Не е лошо.Но когато отидох за другия курс,моята козметичка ми посъветва да си направя Green peeling.Резултата беше в пъти по-добър от микродермоабразио.Имах пигментни петънца по брадичка.Сега няма и следа от тях.И като цяло кожата на лицето става много хубава.Опитайте,няма да съжалявате.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th May 2006, 17:03
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margi
Правила съм микродермаабразио.Не е лошо.Но когато отидох за другия курс,моята козметичка ми посъветва да си направя Green peeling.Резултата беше в пъти по-добър от микродермоабразио.Имах пигментни петънца по брадичка.Сега няма и следа от тях.И като цяло кожата на лицето става много хубава.Опитайте,няма да съжалявате.
Марги,какво представлява този Green peeling ,може ли малко информация?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th May 2006, 19:17
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Да, наистина, разкажи повече..

А други пилинги правила ли си освен този и какви са ти впечатленията?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th May 2006, 17:12
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Green peeling,който съм правила е на фирма Неодерма.ПРедставлява прахообразен екстракт от билки,който след леко нагряване се нанася на лицето,като се втрива.Остава да престои,маха се и се нанася маска.При нанасянето на маска започва да щипе,предполагам че побече при по-чуствителни кожи.След маска нанася се успокоителен кре в и крем с UV-faktor,което е задължително,защото се премахва горния слой на кожата.Лицето остава леко зачервено 1 ден.ПРавила съм 4 процедури,минимум е 2.Количество се определя индивидуално.Други пилинги,освен микродермоабразио не съм правила.Опитвах се да махна пигментните петна с кремове,без резултат.Процедура струва 50лв при моя козметичка.Ако има интерес мога да дам телефон.Но мисля че трябва да се изчака до есен.Поне аз съм го правила през зимата.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2006, 17:50
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.antoanette.com/show.php?id=343&a=
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th May 2006, 06:37
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Като прибавим и петната, които след бременността ми излизат при слънчеви бани става страшно.
А някакви кремове за петна ползвала ли си? И по-специално крем,който съдържа hydroquinone?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th May 2006, 11:34
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margi
Но когато отидох за другия курс,моята козметичка ми посъветва да си направя Green peeling.Резултата беше в пъти по-добър от микродермоабразио.Имах пигментни петънца по брадичка.Сега няма и следа от тях.И като цяло кожата на лицето става много хубава.Опитайте,няма да съжалявате.
Аз също съм си правила билков пилинг (Green peel), но при мен беше много дълбок и 2-3 дни се белех здраво. Едни големи едри люспи, именно затова не се реших втори път. Но резултата беше невероятен, бяла гладка кожа. Аз имам проблемна кожа и наистина трудно се справям с проблема, защото изисква много грижи. На всичкото отгоре ми е и чувствителна. Химичния пилинг не е с такава ефикасност например! Ето зимата си направих 5 процедури, но не като след билковия.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th May 2006, 00:44
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Къде го правят това чудо...Освен в Антоанета..Сега може ли, или да се изчака студеният сезон?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th May 2006, 08:46
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Вече е много силно слънцето, прави се до м. април и после след октомври месец!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чувалилистезапроцедуратаМикродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:28.