IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd May 2006, 13:30
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране Момичета,живот и здраве,на 29.05. е моят ден!

Момичета,след толкова месеца чакане и отлагане,вчера бях при д-р Бояджиев и се разбрахме операцията ми за увеличаване на бюста да е на 29.05...Дотук добре.Обаче нещо ме е хванала параноята да не се разболея,да не се случи нещо,което да попречи на операцията и т.н.Преди 3 седмици се разболях и това попречи да уговорим с доктора дата за операцията.Сега (да чукна на дърво) съм добре,обаче непрекъснато си мисля,че ми има нещо...Навън е 30 градуса и само да духне лек ветрец и аз веднага започвам да се притеснявам,че ще настина...При вас как беше?Имахте ли някакви страхове,които не ви даваха мира или бяхте напълно спокойни?Моля ви се,споделете,защото имам чувството,че аз съм единствената параноичка,която на 30 градусова жега излиза навън с яке...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd May 2006, 13:45
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Честита ти дата!
Моята операция ще е на 7 или 8 юни, при д-р Динев.
И аз като тебе постоянно се притеснявам дали нещо няма да се случи, дали няма да се разболея, дали всичко ще е наред...

Ти направи ли си изследванията вече?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd May 2006, 14:15
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Да,направих си ги преди два дни (между другото си ги правих в неделя и бяха готови още същия ден),а в понеделник вече бях при Бояджиев да ги види...Слава Богу всичко ми беше наред,обаче мен не спира да ме гони параноята...Много неприятно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd May 2006, 14:46
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Споко, мисли си, че хирургът и анестезиологът са професионалисти. Заспиваш и се събуждаш красива. Няма страшно, и ние всички бяхме така, ако това те успокоява. Аз добре, че до последно бях на работа и това леко ме разсейваше. Всичко ще мине добре, стискам палци.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd May 2006, 14:59
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

И аз се бях психирала, и от това че си мислех дали всичко ще мине наред не можех да заспивам вечер.От форума ме определиха че имам сценична треска и че всички я минават,а най-важното е да си спокойна да не вземе от притеснение да ти стане нещо.Стискаме палци и не се притеснявай всичко ще е наред.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd May 2006, 15:10
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Да,знам,че не трябва да се притеснявам,защото така ще взема сама да си предизвикам нещо,ама какво да направя...Мен най ме е страх да не се разболея отново...Само да се закашлям малко и веднага си мисля какви ли не неща Може би се стреснах от това,че доктора ми каза,че не трябва да ми е зачервено гърлото (или не дай си боже нещо по-сериозно),защото може да стане някоя инфекция след операцията...Затова съм толкова притеснена
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd May 2006, 15:35
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране J

Пожелавам ти всичко да е наред.Трябва да си мислиш само хубави неща.Аз съм още на позиция-консултации, но се надявам че и аз ще дочакам своята дата.Междувпрочем какви изследвания се правят? Поздрави и успех.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd May 2006, 21:13
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Много съжалявам за теб ekaterina79 ! Какво ще направи д- р Малинов,само едната ли гърда ще отвори да обърне инпланта. Защо този д-р Бояджиев ,който има име в тази сфера така е постъпил и рискува името си ! Дано всичко да завърши добре при теб!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd May 2006, 22:38
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ekaterina79
v ponedelnik vlizam za nova operaciq pri doktor malinov...
Хм... Моите съчувствия по въпроса. Все пак малко странно е това, което казваш, най-малкото защото Малинов изобщо не оперира - той дори не е хирург по образование, да не говорим за пластичен. Хирургът в клиниката му се казва иначе. Интересно как така не си разбрала при кого ще влизаш да се оперираш след като операцията ти е само след няколко дена.

Могат да се намерят и други странни неща в постинга ти.

Но така или иначе, пожелавам ти успех...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd May 2006, 22:42
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Абе, аз ли нещо не разбирам, или е от простотия, ама как ще ти "зашият" имплантанта? Че е обърнат, айде разбрах го, демек капковиден. Как имаш дупка в гърдата? И сигурно имаш предвид Клиника Малинов и съответно д-р Ефремов?
Напиши малко повече подробности, за да се включим адекватно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетаживотздравенамоятден
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.