IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st August 2006, 10:51
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Обещавам!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st August 2006, 14:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

http://www.medlineclinics.com
"Медлайн клиник" е в Пловдив. Състои се от двама братя - хирурзи (с гръцки произход) - Енчев и Габриел. Не мога да кажа нищо конкретно за работата им - нито лошо, нито хубаво. Те имаха идея да правят клиника за третиране на затлъстяването в Пв, но не знам докъде са стигнали.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st August 2006, 23:44
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Аз попаднах още в самото начало на този сайт, но после известно време не можеше да се отваря и аз реших, че са свалили информацията, а и нямам вяра на едните "голи телефони". Няма адрес, няма имена. Нещо не ми вдъхва доверие...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd August 2006, 11:17
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

искам и аз да си направя такова нещо.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd August 2006, 14:12
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Току-що се свързах с клиниката в Пловдив. там искат за такава операция 4000 Евро, като екипа е изцяло от чужденци. Никаква част от сумата не се поема от здравната каса. Цената включва операцията, пръстена, всички консумативи, изследванията преди операцията и всички следоперативни прегледи.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd August 2006, 18:16
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране


абе и аз така реагирах, като чух. Сега ще уточня и със Софийската клиника цената, да не са ми "спестили" нещо в първоначалната информация. Разликата при тях е, че доктора е българин и те твърдят, че при тях има разлика ако си здравно осигурен. Днес го гледах д-р Енчев в новините- мислели да отварят клиники и в София и във Варна. Със сигурност няма да ги посетя, при тези цени!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd August 2006, 14:04
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Сега научих, че такива операции се правят и във Военно медицинска академия. Струва 5000 лв.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd August 2006, 15:33
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Аз лично говорих преди година с докторите от "Медлайн клиник" и не ми оставиха добро впечатление. Не исках да ви сугестирам, но виждам, че ми споделяте мнението. Може и да работят добре, но не ми допаднаха като хора (много финансово бяха настроени).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd August 2006, 15:38
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Аз пък, сеизумих от диапазона на цените на различните места. Не разбирам, как цената на една операция може да е от 1600 лв. до 5000евро. Чета и за цените по света, ами в Русия е около 2-3000 долара....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd August 2006, 15:58
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Само да добавя, че въпросът не е само да се направи операция. Трябва много добре да се преценят показанията, и през целия период да има проследяване на състоянието. Разпитвай всички доктори как преценят необходимостта от операция и как проследяват пациентите си. И, разбира се, колко такива операции са направили и кога!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.