IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd July 2014, 17:51
mimi18 mimi18 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
По подразбиране Пропуснато хапче в началото

Здравейте,
Вече от две години пия противозачатъчни "Ясмин". Тази неделя ми свърши цикъла и попринцип в понеделник вечерта към 11 по план трябва да пия първото хапче от блистера. За жалост забравих и го изпих във вторник към 1 часа на обед. След това следобеда с приятеля ми имахме полов контакт, но презерватива се скъса и вмомента съм много притеснена нещо да не се е случило. Не искам да пия Ескапел, за да не навредя още повече на организма си с някоя хормонална бомба. Не знам какво да правя. Да изчакам или да придприема някакви мерки?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd July 2014, 08:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi18 Виж мнението
Здравейте,
Вече от две години пия противозачатъчни "Ясмин". Тази неделя ми свърши цикъла и попринцип в понеделник вечерта към 11 по план трябва да пия първото хапче от блистера. За жалост забравих и го изпих във вторник към 1 часа на обед. След това следобеда с приятеля ми имахме полов контакт, но презерватива се скъса и вмомента съм много притеснена нещо да не се е случило. Не искам да пия Ескапел, за да не навредя още повече на организма си с някоя хормонална бомба. Не знам какво да правя. Да изчакам или да придприема някакви мерки?
Не мисля че си забременяла, първо не си закъсняла толкова, разликата от няколко часа не е проблем и второ, предпазващото действие на хапчето действа и през периода на почивка.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th February 2015, 11:20
MargyK MargyK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Не се притеснявай въобще! Първо ги пиеш от дълго време, а те действат и с натрупване. Второ наистина не си закъсняла...На мен много често ми се е случвало да ги почвам и чак след около 24 часа като пия направо две. Никакъв проблем

ПС: Ооо. Сега видях колко е стара темата. Извинявам се. Нова съм
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бременност, противозачатъчни

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пропуснатохапченачалото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:40.