IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th January 2007, 17:39
Милена Милена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте всички . Аз практикувам като козметик от 2 год. но се интересувам от козметика от 10 години. Интересът ми възникна от това че имах много сериозно акне и съм обиколила всички дерматолози и козметични салони във Варна , както съм пръснала и големи суми за козметични процедури , пилинги и скъпа козметика.Аз бях страшно разочарована от дерматолози и козметици , всеки гледа да ти вземе парите а не му пука наистина за твоя проблем . Мисълта ми е че както са казали хората :" не питай старило а патило " сега съм козметик успях сама да се преборя с този голям проблем "АКНЕ" и да се радвам в момента на наистина хубава кожа . Сега когато работя върху лицето на някой мой клиент , приемам проблемът му като мой и се грижа за кожата му така както се грижа за своята собствена .
По отношение на козметиката най - добрата е тази която е специализирана за козметични салони и не може да се намери в обикновен магазин или аптека. Всеки козметик който е избрал да работи с определена козметична марка в салона може да предложи и на своите клиенти една добре изпитана и натурална козметика за вашият тип кожа .
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th March 2007, 21:58
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ....

А къде работиш Милена? И с каква марка козметика? Аз имам малък проблем и искам да те попитам дали може да се премахне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: козметикавъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.