IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd March 2007, 14:53
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране Garnier

...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd March 2007, 13:23
svetleto85 svetleto85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Аз ползвах този гел доста дълго време и съм много доволна,почиства супер Аз съм със мазна кожа по принцип (смесена през зимата) и много добре ми подейства.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th March 2007, 00:33
marzelan^ marzelan^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране Re: Garnier

Цитирай:
Първоначално написано от SquasH
Някои от вас ползвал ли е продукта на Garnier за черните точки ( този за който сега тече реклама по бТВ ) и действа ли добре. Почиства ли, а и изсушава ли. Също као може да ми предложите някой крем за хидратиране, защото нещо кожата ми се бели. Също така и някакъв крем за освежаване цялостно кожата на лицето, така като се гледам имам чувството, че е уморена, подута. Някакви препоръки. ( ако е от значение момче съм ) .
Не си купувай този гел. Предназначен е за мазна кожа, а твоята кожа дори се бели. Още повече, че не трябва да се вярва на реклами.
За хидратация бих ти препоръчал Avene Hydrance Optimale Riche - струва 30 лв. Avene е медицинска козметика с доказан ефект, определено е добро.
Не искам да те отчайвам, но проблема с черните точки е почти нерешим. Изцяло зависи от начина ти на живот. Хубаво е да спазваш добра хигиена на лицето, да не го пипаш много-много и да го почистваш с някакъв гел за твоя тип кожа. Ходенето на козметик помага отчасти.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th March 2007, 10:40
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th March 2007, 10:49
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Как ще си слагаш спирт на лицето????!!! Има толова добра почистваща козметика....Със спирта само влошаваш положението
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th March 2007, 14:31
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th March 2007, 16:10
marzelan^ marzelan^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SquasH
Аве тя се бели, ама то това е от спирта който ползвам, не цялта се бели. Иначе май ми е мазна, защото сутрин когато се мия и челото ми е мазно ( не много ) ама определено не ми е сухо. Да за черните точки знам, аз си ги почиствам без кремове, ама боли и се зачервява много. Най- вече искам крем който да ми направи кожата на лицето гладка копринена и да не изглежда едно подуто такова.
Спри да използваш бъркочи от аптеките. Купи си качествена медицинска козметика. Най-добре ще е да отидеш на дерматолог.
Според това което си написал кожата ти е подута, бели се и се зачервява много - тоест е чувствителна. Avene и La Roche-Posay имат хубави продукти за такъв тип кожа. Видях и продукти на Avene за "уморена кожа" .Разгледай сайтовете им най-добре.
http://www.laroche-posay.com/_int/_en/index.aspx
http://www.eau-thermale-avene.com/pu...?langueHtml=en
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th March 2007, 14:27
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране ГЛУПОСТИ!!!

Хора,
не се излагайте с този боклук!Представете си,за да струва 7 лв. на БГ пазар,какви продукти трябва да има в него???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th March 2007, 14:38
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Абсолютно не мога да се съглася за "бъркочите" на аптеките. Аз например имам рецепта за специален бебешки крем, който се прави само в аптека с рецепта и е невероятен. А съм го давала и на баба ми да си маже напуканите пети и няма да ви казвам какви вълшебств е направил.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th March 2007, 00:01
unknown_lady unknown_lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Тва за черните точки на Гарниер не помага.. И не го твърдя само аз Моя съвет също е да не използваш спирт и такива забъркани истории. Вече има достатъчно създадени, които са ефикасни. Не си съсипвай кожата. Сугласна съм със едно по-горно мнение, че черните точки почти не се махат, но при правилна хигиена (миене сутрин и вечер, и покрай обяд по възможност) не се отстраняват всички, но има известен ефект, който се отразява върху цялостния вид на кожата. За целта използвай първо гел за измиване, после тоник.. Можеш да се консултираш със дерматолог за фирмата, той ще ти даде най-точни указание, съобразени със кожата. Успех
__________________
If YoU WaNnA Be RiCh YoU'vE GoT To Be a BiTcH!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Garnier
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:18.