IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 24th December 2012, 23:49
danshuuu danshuuu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Първо .. аз съм момче .. да може да ви е странно , но като цяло ще ви разкажа с 2 думи как седят нещата.Работя като модел в Ивет фешън , на една фотосесия ме задължиха да съм с бяло руса коса ок .. обезцветиха ме и после боя хубаво дойде време да я махам и какво да права и си взех Гарние 4 - кестеняв намазах се .. станах КАТРАНЕНО ЧЕРЕН !!!! После ревах ... късах се приличах на зомби отидох в една аптека и жената ми обясни , че ако втрия 2 блистърчета ВИТАМИН Ц примесени с шампоан седя около 30мин до час ... ще ми изсветлее косата в момента съм светъл лешник )
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th December 2012, 16:31
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
Smile

Явно не можеш да се оплачеш от липса на разнообразие
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th January 2013, 16:00
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Аз мисля, че при всички случаи с или без фризьор, след като искаш от по-тъмен тон да станеш с по-светъл изгарянето на косата е неизбежно, за да се свали вече натрупалата се боя по косъма която си слагал/а от преди, ще трябва да се използва обезцветител със съдържание на химикали. За съжаление при изрусяване на косата аз не знам да има метод който да е на 100% органичен и да не съдържа химия. Също и опитите в домашни условия са доста опасни, на някои телевизионни предавания се казва "не пробвайте това в къщи" сигурно има защо
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17th January 2013, 14:23
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Не можеш да избегнеш химията при отстраняване на по-тъмен нюанс, при всички случаи се използва някакъв окислител/обезцветител. Едва ли има безопасен натурален начин за това. Аз лично не бих опитвала на своя глава вкъщи, а бих отишла на фризьор, който си разбира от работата
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st March 2013, 12:32
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Аз съм използвала въпросния ремуувър за да махна черна боя от косата си,няколко пъти..Но последния път беше фатален,тъй като попаднах на ужасна фризьорка,която съсипа дългата ми коса до кръста.За пояснение - фризьорката е в Варна,работи в vitalitybeautycenter ! Ако си обичате косата,никога не ходете там..и също продуктите на Vitality`s не струват!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th March 2013, 11:34
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Много неприятно! На мен ми се случи нещо подобно преди години - попаднах на некадърна фризьорка, която съсипа дългата ми коса, опитвайки се да ме боядиса от по-тъмен в по-светъл цвят! Затова казвам, че много трудно става това изсветляване на косата и трябва да се ходи при опитни фризьори, разбиращи си от работата!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 7th March 2013, 16:12
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Съществува система за отстраняване цвета на трайно оцветена коса. Можеш да я намериш в сайта на Роза Импекс. Ето го и самия продукт:
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаразкарамчернатабоя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.