IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 4th April 2011, 17:50
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Напълно се оляхме! А аз така и неразбрах какво е "Ташо88"? Дупе ли е или нещо като онези гумени краставичоци които буйните момичета си поставят между две срещи?
Отговори с цитат
  #312  
Стар 4th April 2011, 17:51
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Миличка повярвай, много ми се ще да ме видиш колко съм депресирана, направо бъркам в здравето на такива "свободни" като теб. Свободна няма да стана, има кой да налапа, много тва чакат
Ааааа така,похвали си се,щом те успокоява,щот гледам, доста се РАЗГОРЕЩИ по темата,що така...ама най-важното е да си се успокояваш))))))))))и все така да се хвалиш,за да те ЗАБЕЛЯЗВАМЕ))))))
Отговори с цитат
  #313  
Стар 4th April 2011, 17:55
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

че за какво да ме забелязваш, ти реши да слагаш под общ знаменател "бракуваните" тук, то във форума всеки може да се прави на велик, но и и-ани те пита "Ти от къде си сигурно кой какъв сексуален живот има, да не би да си оправяла на всички мъжете?"
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #314  
Стар 4th April 2011, 17:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Напълно се оляхме! А аз така и неразбрах какво е "Ташо88"? Дупе ли е или нещо като онези гумени краставичоци които буйните момичета си поставят между две срещи?

Ами обикновено така става когато някой го е страх от мечки и въпреки това отива в гората А Ташо 88 и сие и аз не знам кои са но има хора които могат да ни светнат
И кво напротив имаш гумените краставичоци с подходящия партньор са си абсолюте
н фън
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #315  
Стар 4th April 2011, 18:00
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Нищо против, само да не настъпи пълна независимост. Едва ли на някой партньор ще му хареса да го заместят с краставичок, било то гумен или расъл в парник.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 4th April 2011, 18:01
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
че за какво да ме забелязваш, ти реши да слагаш под общ знаменател "бракуваните" тук, то във форума всеки може да се прави на велик, но и и-ани те пита "Ти от къде си сигурно кой какъв сексуален живот има, да не би да си оправяла на всички мъжете?"
вЪПРОС ЗА ДОМАШНО))))и най-важното- да се УСПОКОИШ))))))))))
Отговори с цитат
  #317  
Стар 4th April 2011, 18:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
че за какво да ме забелязваш, ти реши да слагаш под общ знаменател "бракуваните" тук, то във форума всеки може да се прави на велик, но и и-ани те пита "Ти от къде си сигурно кой какъв сексуален живот има, да не би да си оправяла на всички мъжете?"
Виж ся може да не блестиш с академичен ум но понеже си добродушна ще ти обясня за какво става дума
Просто някои хора са с закостеняло мислене и именно те бяха хората които сложиха общия знаменател или щом сте (стари) моми значи няма кой да ви чука и в един момент когато вашите камъни бяха хвърлени в вашата (на бракуваните) градината изведнъж настръхнахте
Истината е че за да имаш пълноценен и разнообразен сексуален живот не е задължително нито да си омъжена , нито да си свободна Можеш да си женена и мъжът ти да не те ебава за слива , може да си ''свободна'' и да водиш много по активен живот (тук едно пояснение специално за теб активен не значи с много мъже ) както и обратното Така че нека мислим преди да пишем
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #318  
Стар 4th April 2011, 18:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Нищо против, само да не настъпи пълна независимост. Едва ли на някой партньор ще му хареса да го заместят с краставичок, било то гумен или расъл в парник.
Оххх аман от тия мъжки страхове няма такава опасност някой да измести истинския , но и няма нищо лошо пълна независимост от време на време
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #319  
Стар 4th April 2011, 18:06
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

А ти, Миленке, за какво ще прешиваш цици? За ДОМАШНО или за УСПОКОЕНИЕ? Знаеш ли че рискуваш да носиш с месеци лепенките и да се миеш само от кръста надолу? Онези 100 000 граждани ще забегнат към околовръстното ли?
Отговори с цитат
  #320  
Стар 4th April 2011, 18:28
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Виж ся може да не блестиш с академичен ум но понеже си добродушна ще ти обясня за какво става дума
Просто някои хора са с закостеняло мислене и именно те бяха хората които сложиха общия знаменател или щом сте (стари) моми значи няма кой да ви чука и в един момент когато вашите камъни бяха хвърлени в вашата (на бракуваните) градината изведнъж настръхнахте
Истината е че за да имаш пълноценен и разнообразен сексуален живот не е задължително нито да си омъжена , нито да си свободна Можеш да си женена и мъжът ти да не те ебава за слива , може да си ''свободна'' и да водиш много по активен живот (тук едно пояснение специално за теб активен не значи с много мъже ) както и обратното Така че нека мислим преди да пишем
само дето съфорумничката нямаше в предвид точно това, не говорехме за активен, а за разнообразен, както и за това, че Миленка обича да и "скачат". Аз попитах какво според Миленчето е разнообразен сексуален живот на свободна жена и потребността на същата да и скачат, пък тя взе да разсъждава мъжа ми как се Разнообразява и аз колко съм комплексирана
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:31.