IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3391  
Стар 10th October 2015, 08:34
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Здравейте момичета Днес имам рожден месец на моите гърди . В крайна сметка са започнали да омекват, понамаля им обема , болка отдавна няма, напрежение усещам само сутрин като стана. Спя настрани от 12 ден. Сега остава само да си сменя голяма част от гардероба, че голяма част от него ми е като подарен(блузи и рокли разпънати до неузнаваемост, с изкривени картинки, ако имат де )
Отговори с цитат
  #3392  
Стар 10th October 2015, 08:36
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Алена радвам се, че всичко е наред! Чакам снимки без сутиен!
Отговори с цитат
  #3393  
Стар 13th October 2015, 09:57
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Цвети, видях снимката и се влюбих! Алена, изглеждаш много добре! Искам да попитам момичетата със суха кожа, появиха ли ви се стрии след операцията. Моите гърди са като слънца след две дъъълги кърмения и се опасявам, че положението ще стане още по-зле след операцията. Другото което ме вълнува, въпреки доживотната гаранция на имплантите, след колко години ви съветват лекарите да направите смяна?
Отговори с цитат
  #3394  
Стар 13th October 2015, 11:47
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз нямам стрии, но нямам и от двете бременности

Не са ми давали съвети за подмяна
Отговори с цитат
  #3395  
Стар 13th October 2015, 11:51
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Цвети, видях снимката и се влюбих! Алена, изглеждаш много добре! Искам да попитам момичетата със суха кожа, появиха ли ви се стрии след операцията. Моите гърди са като слънца след две дъъълги кърмения и се опасявам, че положението ще стане още по-зле след операцията. Другото което ме вълнува, въпреки доживотната гаранция на имплантите, след колко години ви съветват лекарите да направите смяна?
И аз имах стрии от кърменето. Станаха малко по-видими като се опъна кожата от импланта, но според мен си имаш вече достатъчно кожа за да ти се образуват нови
Мажех ги със зехтин по време на следоперативния отток и всичко беше ок. Можеш и с по мазен лосион за тяло, пак ще свърши работа. За смяната на мен доктора ми каза, че след 10, 15г е желателно са се сменят
Отговори с цитат
  #3396  
Стар 13th October 2015, 11:52
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
Аз нямам стрии, но нямам и от двете бременности
Късметлийка
Отговори с цитат
  #3397  
Стар 13th October 2015, 16:01
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Хахах, дааааа имам еластична кожа - и двете ми раждания са естествени и без шевове

Ето две снимки от втората бременност - 1 седмица преди да родя. Много ги отлагах тези снимки, голямо дърпане беше, накрая вече, като нямаше накъде .....така бързо се спретнах и не съжалявам. От бързане се бях обезводнила и ми изскочиха вените ....но гледах и да не родя в студиото Добре, че фотографът беше много настоятелен и имам този страхотен спомен





Сега имаше риск от стрии, защото през бременността - прогестерона пази, а сега не е в такива високи дози. Но избрах операцията да е след овулация - за да хвана пика на прогестерона. Дали е имало ефект - не зная Мисля, че най-бомбастичният период мина Още не са за показване голи - на едната гърда - на ареолата съм още и с конци. Гледката не е естетична. Наскоро ги показах на ММ и беше в еуфория. Аз харесвам цялостната визия. При мен природно - няма как да станат "по образец". При мен има издадена гръдна кост, широка съм в профил, има голямо разстояние между гърдите - сигурно 3 пръста. Не стоят приближени една до друга .... а гледат в страни. Но на мен не ми пречи

Последно редактирано от a.l.e.n.a : 13th October 2015 на 16:04
Отговори с цитат
  #3398  
Стар 13th October 2015, 16:52
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Прекрасна си!
Отговори с цитат
  #3399  
Стар 14th October 2015, 08:39
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Моите гърди не мръднаха и милиметър от нулевото си ниво, когато бях бременна. баси и несправедливостта. После и с кърменето ми създадоха жестоки проблеми,имах мн кърма,но нямах канали,щото то нямаше къде да ги има и нон стоп бях запушена с темп и възпалена.едва избутах 4 мес, и когато при последното запушване щях да пукна, педиатърката ми каза да спра най-после да се напъвам та затуй и съм в тоя клуб де. голямо разочарование от природата. ма на корема не ми простиха стриите и сега мисля да пробвам лазер. ама все пак аз съм доста слаба, а пък съм с близнаци,не знам как удържа и толкова само да са щетите, в 8 мес.щях да се пръсна.
Алена, и аз не виждам нищо през тоя потник... добре изглеждат,ама ми се ще хубаво да ги видя (все още никой не ми е изпратил снимки с 450 кубика и въобще такива над 350.
Иначе моят съвет за дрехите е да изчакаш няколко месеца- и аз в нач едва се побирах в по-тесните и викам ужас, ще се купуват нови, ама сега след почти година всичко си ми става идеално,че даже имам и широки. просто с времето спадат омекват и всичко си идва на място. е, освен ако не носиш някакви ултра мега тесни прилепнали бодита...
Отговори с цитат
  #3400  
Стар 14th October 2015, 08:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На мен пък 99% от старите дрехи не ми ставаха.... искам не искам ги раздадох на приятелки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.