IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2011, 14:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране Неудовлетворена от новия си бюст

Здравейте на всички!Радвам се,че ви има и че можем да споделяме всичко,което ни безспокои,свързано с мамопластиката.Незнам как да започна....от 18годишна разбрах,че няма да имам гърди,НИКАКВИ,не малки,а никакви....просто две зърна....и така години наред...много години все с мисълта за операцията живеех,нямах никакво самочувствие,притеснявах се когато купувам сутиен,защото просто и най-малкият размер не ми ставаше,силно ограничена бях в избора си на дрехи....И така все бях потисната,със смачкано самочувствие,осъзнала,че няма как да изглеждам женствена.....Е,дойде и моят ден и моята операция,нямах никакво търпение най-накрая целият този кошмар да свърши.Вече 3 месеца минаха,нямам никакви проблеми,всичко е точно симетрично,нямам болки,няма данни за усложнения.......НО аз не се харесвам,вярно че преди нямах нищичко,обаче и сега ми се виждат малки,срам ме е да ви кажа колко ми е сега гръдната обиколка след имплантите......вярно е,че преди беше 73см....Незнам,дано някоя от вас ме разбере и ми даде някакъв съвет.....едва ли обаче...всички сте с прекрасни резултати след операцията-като гледам снимки и аватари......Имам чувството,че аз съм с най-малките гърди от всички тунинговани....тежа 48кг,висока съм 162см,подгръдна-69см,талия 60см,ханш- 86см.Отново нямам самочувствието,за което толкова години мечтаех-не си личи,че съм си направила мамопластика,можеби защото преди не се разделях с подплънките......
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2011, 17:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мишел,
ако преди са ти били "пъпка на ребро" няма как да изглеждаш като Памела Андерсън. Не е възможно да ти сложат много кубици от първия път. Колко ти сложиха?
Моите параметри като височина, кг и т.н. са същите като твоите, но имах нещичко от преди и сега съм доволна...Или нещо на теб ти е изкривен вкуса?!
Колко големи искаш да са?
Тук имаме форумнички, които са постигнали желания резултат едва след 2-3 операции...Но ти помисли да не би просто вече да си свикнала с новия размер и сега да ти малеят /както на повечето тук се е случило така/ )
Око ненанситно...
Аз за момента съм супер доволна от резултата си, с по-големи ще изглеждам гротескно, а и как ще ги нося..аз едвам се справям с тези 370 кубика, които все още чувствам като огромен товар
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2011, 17:47
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Лъки, ти не си като мен-аз съм само с 325сс((,подмускулно,кръгли.Н е исках огромни,но много ми се искаше да ми личи корекцията,пък то......нямам при в наличност за нова операция......незнам....между другото преди да ме оперира доцентката,бях на консултация при още трима хирурзи-Стоянов,Охеда и Георгиев-общо взето никой от тримата не искаше да ми сложи повече от 320,била съм с много тесен гръден кош,нямало да се съберат,смешно щяло да ми бъде и т.н.......Но пак са си малки,много съм потисната,едва ли след 6-тия месец ще има някаква промяна,те са вече оформени....Направо като се съблека,не искам да се поглеждам в огледалото(((((
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2011, 18:25
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами като теб съм - подгръдната ми е 69
Сега този модел, който ми сложи доцентката, много ми харесва, защото гърдите ми излизат извън рамките на тялото, и сега торсът ми едрее повече.
Но на мен ми сложи 370, защото съм раждала и кърмила. Тя към такива жени е по-склонна да слага големи кубици. Ти раждала ли си?
А и аз повече от 370 не съм искала, защото става все по-опасно за КК и други проблеми.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2011, 18:28
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Ами като теб съм - подгръдната ми е 69
Сега този модел, който ми сложи доцентката, много ми харесва, защото гърдите ми излизат извън рамките на тялото, и сега торсът ми едрее повече.
Но на мен ми сложи 370, защото съм раждала и кърмила. Тя към такива жени е по-склонна да слага големи кубици. Ти раждала ли си?
А и аз повече от 370 не съм искала, защото става все по-опасно за КК и други проблеми.
Ами не съм раждала
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2011, 18:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тогава те съветвам първо да родиш, да кърмиш и едва после да мислиш за нови импланти, защото така или иначе кожата ти ще се разпъне, когато се случи майчинството
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2011, 20:12
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st March 2011, 20:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!
Да, наистина е така трябва да се радваме на това което имаме и да ценим дните прекарани с близки и приятели , всеки слънчев лъч дори може да те зарадва или птичка или цвете...
Относно големината на бюста и аз съм с твоите мерки и бях с 325 сега съм с 335 но видимо бюста изглежда по-малък но пък се харесвам така, не съм държала никога от километри да си личи че съм прибягнала до мамопластика, за по-добра симетрия, а най-вече и в моя случай беше като теб, нищо не ми остана след две дечица да са ми живи и здрави и спях с фанелка и не се събличах пред мъжа си и кво ли не... Сега обаче се чуствам прекрасно с малки хубави гърди, които смятам че са идеални за моето телосложение А и нали не сме като преди все пак?!? Нося потничета вече роклички с деколте, каквото си пожелая Мисли само за това мила... за корекция време все ще дойде, така или иначе.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st March 2011, 20:57
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Благодаря ви,че сте толкова милипоне знам,че има такива,които ще ме разберат
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st March 2011, 20:13
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Мишел, животът е пред теб. Има време и за втора операция. Събери кураж! Милиони лягат два пъти под ножа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:18.