IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 4th April 2014, 21:18
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Предполагам.../от личен опит/, резултата зависи до огромна степен от организма на пациента. Някои хора са склонни към натрупване на излишно костно вещество и се получават калциарния, които няма как да се предвидят от лекаря. Според мен, няма как да знаеш какъв би бил резултата ти след една година. Ако носа е направен добре, дори при калциране пак е хубав../разбира се, това е мое мнение/.
Отговори с цитат
  #892  
Стар 6th April 2014, 11:55
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Много благодаря Dii,надявам се и аз скоро да се срещна с доктора ,а и след няколко месеца да се похваля с нов нос
Отговори с цитат
  #893  
Стар 6th April 2014, 13:51
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте момичета.

За записване за консултация на посочения телефон на МБАЛ ли да звъня или на GSM на д-р Асенов?

Имам път към Пловдив и ми се иска да се видя с доктора. Ще направя и една консултация с д-р Янков тук във Варна и ще реша къде да правя операция.

Разбира се исках и при д-р Джамбазов, но е невъзможно да си запиеш час и това направо си ме отказва от него.


Прочетох де що има от форума за ринопластика и съм се спряла на гореспоменатите.
Ще ви следя с интерес.
Отговори с цитат
  #894  
Стар 6th April 2014, 17:17
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Здравейте момичета.

За записване за консултация на посочения телефон на МБАЛ ли да звъня или на GSM на д-р Асенов?

Имам път към Пловдив и ми се иска да се видя с доктора. Ще направя и една консултация с д-р Янков тук във Варна и ще реша къде да правя операция.

Разбира се исках и при д-р Джамбазов, но е невъзможно да си запиеш час и това направо си ме отказва от него.


Прочетох де що има от форума за ринопластика и съм се спряла на гореспоменатите.
Ще ви следя с интерес.
Kxiona, ще си позволя първа да отговоря. Лично аз се свързах по e- mail с д- р Асенов. Успех в избора! Дано усетиш, кой е точният човек, на който би се доверила.
Отговори с цитат
  #895  
Стар 7th April 2014, 20:20
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Мацки , може ли пак малко информация??? Този път ще ви питам какви са условията в стаите на болницата? По колко човека са в една стая? Зная, че за вечер всякак се изкарва, но все пак да зная какво ме очаква. Благодаря ви предварително.
П.С Пуф Паф, все забравям, мамка му, че си ни кавалера в ''компанията'' и те слагам към мацките. Извинявам се
Отговори с цитат
  #896  
Стар 8th April 2014, 07:04
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Сисито 83- условията са като във всяка държавна болница. Чисто е, не е луксозно. Аз бях с още едно момиче и едно детенце в стая.
Отговори с цитат
  #897  
Стар 8th April 2014, 07:50
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Сисито 83- условията са като във всяка държавна болница. Чисто е, не е луксозно. Аз бях с още едно момиче и едно детенце в стая.
Много благодаря за бързия отговор. Просто исках да зная все пак как стоят нещата от тази страна. Притеснява ме факта, че ще водя и мъжа ми с мен като придружител и си мисля дали няма да е неудобно за другите пациенти!? Попитах доктора, той каза, че няма проблеми... в такъв случай отивам без много притеснения.
Отговори с цитат
  #898  
Стар 8th April 2014, 15:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хей какви да са тези извинения, нормално е да се губя в тълпата при толкова много мацки тук. За мен е доста странно, че почти не се появяват мъже в темите, явно суетата е по малка при мъжете или тези които се оперират не смеят много да питат и само четат или пък не търсят много инфо по форумите. А пък и някой се е оперирал много малко от тях биха писали, как е минало и дали са доволни.

Вие жените сте по доби от мъжете, аз тук само веднъж си писах с един мъж, който се е оперирал, но на второто писмо спря да пише, но пък това не е проблем, защото има доста момичета, които като дойде времето да се оперирам, ще ми помогнат с информация. Ай кажете как да не ги обичаш жените.

lolinka много хубава аватар си сложила, много ти отива на ника
Отговори с цитат
  #899  
Стар 8th April 2014, 16:12
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте, след няколко дни ми предстои операция и... извинявам се за глупавия въпрос, но по време на операцията с пижама ли сте облечени или ви дават нещо от болницата?
Отговори с цитат
  #900  
Стар 8th April 2014, 17:35
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Здавейте,днес бях на преглед при док. Асенов в частният му кабинет.Беше много спокоен човек, отговори на всичките ми въпроси,показа ми снимки на оперирани момичета и ми обясни всичко,което е нужно да се знае.Много съм доволна от първата си среща с него и някак си ми вдъхна доверие.Планувам да се оперирам при него началото на юни и много се надявам да остана доволна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.