IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 14th February 2015, 12:37
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

klavdiq с лейкопласт е този начин на превързване, взимаш дълго парче което да обхваща цялата дължина на носа, двата му края се залепят до веждите и се прищипва останала част при върха, после залепяш няколко по-къси парчета напречно на носа, трябва да се покаже нз дали обясних добре и дали ме разбра..
Писах ти на мейла

DanKem Няма проблем,че не ми отговори, разбирам в какво положение си

При кой друг лекар си на консултация, не си ли мислила за Турция евентуално?
Постоянно ли е това положение с дишането или се запушва и отпушва?

Продължавате ли да пръскате Назик, аз вечер си слагам понеже се запушва и не мога да спя спокойно, докога ще продължи това?

Последно редактирано от lilit7979 : 14th February 2015 на 12:43
Отговори с цитат
  #1412  
Стар 14th February 2015, 15:41
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилит, да натам съм тръгнала, не мисля, че в БГ има кой да ме оправи. Дано не ми откажат и в Турция, тъй като хич не е лесно да оправяш крив нос с двустранно хлътнали хрущяли и различни ноздри. Ще се наложи присаждане на хрущял задължително, само се моля да не съм и за ребро с този игловиден крив гръб. Не дишам постоянно, страните на носа се слепват за септума при вдишване, няма хрущяли които да ги държат. Няма достатъчно място да мине въздуха, не знам как да го обясня. Уви няма да мине с отоците, но все пак ще пиша, ако има подобрение.
Cicico, няма нормален човек, на който да му хареса творението на Асенов, няма едно нещо като хората...очакванията ми никога не са били големи- прав нос, без гърбичка и да ми служи за нещо
На въпроса ти- консултацията е юни, ако се съгласи докторът на ревизия, знам че се чака доста при него. Искам да е септември, октомври, но трябва да ме иска за пациент първо. Това ми е големият страх снимки пращам и вече съм пратила на доста хора по мейла, но в темата няма да кача.
Отговори с цитат
  #1413  
Стар 14th February 2015, 22:05
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

DanKem, може ли да ми изпратиш снимка на твоя нос? Ако искаш на лични.
Отговори с цитат
  #1414  
Стар 14th February 2015, 23:10
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ема, прати ми мейла си или тук, или на лични
Отговори с цитат
  #1415  
Стар 15th February 2015, 01:16
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Оперирах се преди близо 4 месеца при Асенов. След операцията изживях най големия кошмар в живота си. Два дена повръщане от упойката, нямах сили и до тоалетна да отида. Носът ми изглеждаше два пъти по-голям след махането на лонгетата ... косата ми капеше като слама...ноздрите ми бяха като изсипани..Вече в средата на 4 месец едната ноздра се прибра...малко по надолу от гърбичката където е пелена имам подуто, което се надявам да изчезне. Двата профила все още са ми различни.
Отговори с цитат
  #1416  
Стар 15th February 2015, 08:48
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Съжалявам за теб Докторът наистина прекалява с продължителността на операциите си и количеството отрова, което поглъщат телата ни за някои от нас е пагубно за нормалнопротичащите процеси в тялото като растежа на косата например. Откакто чета по темата забелязвам, че навсякъде се пише как трябва да се минимизира оперативното време, как последиците за тялото са ужасни, ако се удължи упойката, възстановяването е трудно, травмите и отоците големи и т.н. Оттам и хлътнали очи и бръчки под очите и тем подобни като последствия.
Надявам се и моите ноздри да се поуеднаквят като при теб, сега са брутални различни. И аз си имам различни профили. Това под гърбицата ти е предполагам pollybeak deformity. И аз го имам, както и много от резултатите в темата. Нормално връхчето на носа трябва да е най-издадената част в профил, затова точно над връхчето се изрязва хрущяла и се прави плавен преход към гърба на носа. Асенов не го изрязва този хрущял и някакси върхът стои заоблен като папагалска човка. Няма да се махне, при теб и 80-90% от отока трябва да е отшумял вече.
Отговори с цитат
  #1417  
Стар 15th February 2015, 12:03
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Като ви чета, оставам с впечатлението, че повечето сме със сходни проблеми. От моята операция минаха 10 месеца и все още съм с различни профили и паднал връх. Вече нямам надежда, че нещата ще се нормализират и сега ми остава само да си търся лекар за втора ринопластика.
Отговори с цитат
  #1418  
Стар 15th February 2015, 14:29
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Set, 10 месеца е много време. Ако още не се харесваш, мисля че няма да се харесаш никога. Някой говорил ли е досега с Асенов по повод неудовлетворяващ резултат? Каква му е политиката? Компенсация? Ревизия?
Асенов се старае и оперира с най-добри намерения, няма спор, но за момента не бих го препоръчала за цялостни ринопластики. За леки корекции мисля, че е по-подходящ. Аз мисля да му покажа и моя резултат, но след като спаднат отоците, защото знам какво ще каже сега- че така ми се струва от отока.
Отговори с цитат
  #1419  
Стар 15th February 2015, 14:52
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Момичета, като ви чета и съвсем се отчаях!
Освен, че все още имам затруднения при дишането имам и една отпадналост и апатия към всичко, отделно днес получих много силни болки ниско в корема чак ми прилоша и утре съм на лекар.
Не искам да си мисля, че съм направила грешка с тази операция и съм си увредила нещо!
Във връзка с това дали няма да е добре да се подсили организма с разни хранителни добавки?

SHERIDANS, SET Моля ви качете снимки или изпратете ...... за да се видят тази резултати,ще е полезно за всички.

DanKem сега ти писах на мейла, моля те за мнение когато имаш възможност

Последно редактирано от lilit7979 : 19th March 2015 на 20:22
Отговори с цитат
  #1420  
Стар 15th February 2015, 15:15
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

DanKem, не знам как стоят нещата при Асенов ако случайно има недоволен пациент. Аз лично не съм говорила с него и нямам такова намерение, просто не виждам смисъл. Едва ли за втори път бих се доверила на този доктор.

lilit7979, за сега нямам снимка, защото ако се снимам ще се депресирам още повече, а по принцип отбягвам и да се гледам в огледалото, но ако се престраша да се снимам направо ще кача снимката тук.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:18.