IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1911  
Стар 29th August 2016, 14:16
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Това звучи направо абсурдно. Отрязана лигавица е лош късмет и лекарят, който е направил тази глупост няма вина???
Не знам колко от тези, които пишат, че са се оперирали при Асенов и толкова самоотвержено го защитават в действителност са ходили при него, но аз лично документи не съм подписвала и другото което е, преди операцията го питах многократно за рисковете, при което той ми обясняваше да не се притеснявам, защото ще се получи перфектно изваян нос.
За възпаленията и срастванията които получих след операцията при него дори няма да пиша, защото там положението е трагично. Никой не е застрахован от грешки, но когато имаш претенции да си толкова добър специалист в областта си, а се получават сериозни усложнения след работата ти е показателно....
Между другото само да вметна, че е леко жалко една потребителка с 1000 профила да представя крадени снимки за свои и да пише едни и същи неща под различно име.
Моргана абсолютно същата трагична история като моя,също съм със сратсвания на меки тъкани,също нищо не съм подписвала нищо.То нищо чудно въпросната потребителка с 1000 профила да се окаже и самия Асенов
Отговори с цитат
  #1912  
Стар 29th August 2016, 14:17
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Ти преди колко време се оперира при Асенов? Само преди месец си написала следното в темата за турските хирурзи ...


Стар 23rd July 2016, 04:53

stefi93 stefi93 не е на линия
Новобранец

Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
По подразбиране
Гледах страниците и на Дилбер и на Илхан и наистина и двамата са много добри. Правят съвършени носове. Като прекарам час - два в гледане на тяхната работа и после се върна на снимки от работата на Джамбазов, Енчев и други направо оставам потресена и клатя глава в неодобрение... Ако трябва да съм честна аз малко повече клоня към Илхан, по - евтино е, качеството е високо.

Може ли някой да ми каже, в случай, че вече имам парите, как започва всичко, т.е. към кой да се обърна да си запазя час, какви са стъпките, горе - долу след колко време ще има час за преглед и операция за мен и т.н.
Също... много искам да знам след като при Илхан операцията е 7500 лв г/у колко пари ще са ми нужни за тези две седмици, около 10 хиляди лева общо стигат ли, при положение че ще търся възможно най - евтиното, не търся лукс, а просто някъде да прекарам времето?

Някак ми е гузно да похарча толкова пари за себе си, все си мисля колко подаръци мога да направя на близките си и дори да ги заведа на Малдивите... Не знам дали ще се реша, защото майка ми много настоятелно ми намила, че е против тези операции, очевидно ако се реша няма да има подкрепа от никой, ВИЕ ИМАХТЕ ЛИ ПОДКРЕПА или тръгнахте така, сами, без някой да одобрява това ваше решение? Аз имам много силна връзка с близките си и затова мнението им е важно за мен.

Благодаря предварително на хората, които ще отделят минутка да ми отговорят.

И малко off topic, може би - когато бях тийнейджърка обичах да си слагам очна линия. Майка ми винаги казваше "слагай само спирала, тази линия те прави с много строго изражение и нещо не ми харесваш така". Сега си изясних кое е правило изражението ми остро, но дори и тя не го е осъзнавала - острия ми нос с гърбица. Един по - малък и не гърбав нос съвсем омекотява чертите на лицето.

Аз много плача когато си представя, че мога да имам красив нос. Понякога сънувам, че съм минала операция и като се събудя плача.
http://www.tialoto.bg/forum/showpost...postcount=2639


Мисля, че е време да се намеси модератор и да сложи край на този цирк.
Отговори с цитат
  #1913  
Стар 29th August 2016, 14:19
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alena5 Виж мнението
Виж, не ти знам личната драма, но си доста арогантна и лишена от всякаква култура.
С такива като теб е вредно да се "спори".
Предлагам ти нещо - вложи времето си в правопис и учене на български език.
Граматиката и правописа ти сериозно куцат.
Спри да клеветиш хората, олекваш.
Правописа и българския ми доста по-добър от доста българи като теб,ходи олекваш някъде самата ти
Отговори с цитат
  #1914  
Стар 29th August 2016, 14:21
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alena5 Виж мнението
Виж, не ти знам личната драма, но си доста арогантна и лишена от всякаква култура.
С такива като теб е вредно да се "спори".
Предлагам ти нещо - вложи времето си в правопис и учене на български език.
Граматиката и правописа ти сериозно куцат.
Спри да клеветиш хората, олекваш.
И що си смени така много бързо ника си,нали беше Сияна93
Отговори с цитат
  #1915  
Стар 29th August 2016, 14:31
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Когато искам да чета новини влизам в dnesbg, когато искам да разгледам спортни новини влизам в golbg когато искам да се посмея влизам в tqlotobg да чета мненията под Асенов. Нещо от рода на:
,,Доволна съм от него. Направо направи чудеса с мен,, Да не е правил и нещо друго с теб освен операция, че нещо много емоционално си реагирала. Знаеш ли трябва да си била отвратена от себеси преди. Чувал съм даже ,,Дължа живота си на него,, или ,,Той ме накара да се чувствам човек,, По-специалното тук е че подобни мнения могат да се видят само в неговия форум. А Моргана не се учудвай на подобни изцепки, виждал съм дори по-абсурдни, обикновено минават няколко дни докато ,,потребителя,, си редактира мненията. Само погледни-на близо 20 мнения половината са редактирани вече. Често пъти логиката в отделните разговори се губи заради това, но е в негов (Асенов) стил, понеже хората претърпели неуспешни операции трябва да бъдат нарочени за притенциозни, дори луди и незнаещи какво искат или просто нещасници на които се е случило. Хора само едно нещо ще ви кажа, форума бъка от коментатори с 3-4 мнения които изникват веднага след някое негативно мнение, за да се нахвърлят като бесни орки срещу някой пострадал. Не знам как се събират тия хора веднага след като някой се оплаче, в размките на час-два, при положение на това колко заспал е тоя форум в неговата тема.
За това предлагам да оставим Асенчо да си пиши хвалби сам на себе си тук,не си струва по=вече да отделяме времето и внимание на този неадекватен некадърен месар
Отговори с цитат
  #1916  
Стар 19th October 2016, 11:27
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте :P Доста помия гледам, че се е изляла върху доктор Асенов. Аз лично се оперирах при него преди 2 години. Имах огромна гърбичка, беше ми чупен на два пъти носа я в бой, я в спорт. Та... оправи го, де...Харесвам си носа в момента. Единственото нещо, което стана обаче е, че постоянно ми се запушва носа, дето се вика 24/7 все запушен стои... пак мога да дишам през него, ама трудно. Не мога да го издухам, капките не помагат... по-точно помагат до няква степен, ама до някаква. Като легна пък става почти не възможно да дишам през него. Секрети се образуват ала-бала. Преди година ходих при него и той ми каза, че при мен имало "феномен", че лявата ноздра, външната част се прибирала с няколко милиметра повече отколкото трябва и затова се получава запушения ефект... след което с ръка направо нещо там край носа и показа, как трябва да е реално. И сега следващия четвъртък ще има операция с поставянето на някакви импланти - нова тенденция при ринопластиката, за да може този запушен ефект да се премахне... честно казано малко се притеснявам, след всичко, което прочетох, а и не знам като цяло какво да очаквам отново, щото баси... то цял живот не мога да дишам през този нос... иначе преградата е изправена, каналите са отпушени... ще видим. Направо копнея за момента, в който ще мога така да дишам през носа, че чак да ме боли от чистия въздух!
Отговори с цитат
  #1917  
Стар 19th October 2016, 13:53
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Здравейте :P Доста помия гледам, че се е изляла върху доктор Асенов. Аз лично се оперирах при него преди 2 години. Имах огромна гърбичка, беше ми чупен на два пъти носа я в бой, я в спорт. Та... оправи го, де...Харесвам си носа в момента. Единственото нещо, което стана обаче е, че постоянно ми се запушва носа, дето се вика 24/7 все запушен стои... пак мога да дишам през него, ама трудно. Не мога да го издухам, капките не помагат... по-точно помагат до няква степен, ама до някаква. Като легна пък става почти не възможно да дишам през него. Секрети се образуват ала-бала. Преди година ходих при него и той ми каза, че при мен имало "феномен", че лявата ноздра, външната част се прибирала с няколко милиметра повече отколкото трябва и затова се получава запушения ефект... след което с ръка направо нещо там край носа и показа, как трябва да е реално. И сега следващия четвъртък ще има операция с поставянето на някакви импланти - нова тенденция при ринопластиката, за да може този запушен ефект да се премахне... честно казано малко се притеснявам, след всичко, което прочетох, а и не знам като цяло какво да очаквам отново, щото баси... то цял живот не мога да дишам през този нос... иначе преградата е изправена, каналите са отпушени... ще видим. Направо копнея за момента, в който ще мога така да дишам през носа, че чак да ме боли от чистия въздух!
То при Асенов десетки хора все с някакъв уж "ФЕНОМЕН" след операции при него,доста "смела" постъпка пак да легнеш под ножа при него,след като един път стана "феномен", аз честно казано на твое място бих се притеснявала много,а по точно не бих стъпила втория път при него ,но решението си е твое.....
Аз вече 10 месеца след него ходя по мъки ,без никакво обоняние,с около 40% дишане,такава касапница ми е направил в носа,че лекари при които съм ходила изпадат в ужас като ме прегледат..и още няколко месеца трябва да изчакам да се определи кога ще може да ме оперират повторно,и възстановяване на 100 % няма да имам след касапница на Асенов.
Пожелавам ти късмет и чудо да си ОК след операция при Асенчо......
Ще ме извиниш за нахалство да ти дам един съвет-да не избързваш и да се прегледаш и се консултираш с още няколко доктора преди да лягаш при Асенов,
доста добри отзиви има за професор Румен Бенчев Хил Клиник и доктор Иван Йорданов Софиямед.При Бенчев бях лично,доволна съм от доктора
Отговори с цитат
  #1918  
Стар 19th October 2016, 13:56
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Забравих да кажа,че не помия се изля за Асенов,а написана самата истина,какъв е смисъла да лъжа за случката при мен и да си правя гавра със собственото здраве?? Доста от пострадали не пишат по форуми ЗА ЖАЛОСТ...
Отговори с цитат
  #1919  
Стар 19th October 2016, 13:58
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starless Виж мнението
Аз на твое място щях да си направя най-малко поне една консултация при друг лекар, за да чуя още мнения преди да взема решение какво да правя и при кого. Наскоро четох мнение в един друг форум на пациентка с 2 поредни неуспешни операции при Асенов, която накрая е стигнала до 4 операции на носа, за да си възвърне дишането, така че внимателно си помисли! Ето го мнението (първото от sharpy)
Ох, малко е късно вече Защото нещата са поръчани, трябва да бъдат платени парите... е, сега стана една... голям риск правя, ще ви държа в течение. Иначе... според компетентните сред вас... смятате ли, че сенките под очите могат да бъдат причинени от това нарушено носово дишане? Защото аз съм пример за спортист - човек, с прилично хранене, да малко стоенето пред компа е прекалено, но такава е и работата ми?
Отговори с цитат
  #1920  
Стар 19th October 2016, 14:00
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starless Виж мнението
Аз на твое място щях да си направя най-малко поне една консултация при друг лекар, за да чуя още мнения преди да взема решение какво да правя и при кого. Наскоро четох мнение в един друг форум на пациентка с 2 поредни неуспешни операции при Асенов, която накрая е стигнала до 4 операции на носа, за да си възвърне дишането, така че внимателно си помисли! Ето го мнението (първото от sharpy)
Абсолютно подкрепям мнението на Starless
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:27.