IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 21st February 2014, 20:17
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
Добър Вечер на всички хубави нослетааа искам да ви поканя в групата на Д-р Асен Асенов във Фейсбук и ако нямате нищо против да качваме и там снимки от работата му за да може и по лесно да се вижда )) заглавието на страничката е " Др.Асен Асенов-УНГ специалист " и аз съм се оперирала при него и съм страшно благодарна на него и екипа му ще качвам и мои снимки в страничката )) хайдеее чакаааммм вииии :*************
Ооо, благодаря за поканата Gab55, на драго сърце ще се включа, макар че все още не съм оперирана.
Току- що пробвах, но не откривам такава страница, защо?!

Последно редактирано от сисито83 : 21st February 2014 на 20:23
Отговори с цитат
  #852  
Стар 21st February 2014, 20:25
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Ооо, благодаря за поканата Gab55, на драго сърце ще се включа, макар че все още не съм оперирана.
сисито83 пожелавам ти да бъдеш толкова доволна и щастлива от резултата колкото съм аз
Отговори с цитат
  #853  
Стар 21st February 2014, 20:27
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Ооо, благодаря за поканата Gab55, на драго сърце ще се включа, макар че все още не съм оперирана.
Току- що пробвах, но не откривам такава страница, защо?!
Др.Асен Асенов-УНГ специалист ето така е записана пробвам да я копирам за да я постна тук но нещо не ми се получава ще пробвам пак


https://www.facebook.com/pages/%D0%9...89905141160700
Отговори с цитат
  #854  
Стар 21st February 2014, 20:31
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
Др.Асен Асенов-УНГ специалист ето така е записана пробвам да я копирам за да я постна тук но нещо не ми се получава ще пробвам пак


https://www.facebook.com/pages/%D0%9...89905141160700
Готово, харесах я. Габ55, искрено благодаря за пожеланието Аз също си мисля, че ще съм не доволна, а нещо повече от доволна.
Отговори с цитат
  #855  
Стар 21st February 2014, 20:34
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Габи, не излиза такава страница във фейсбук. Да те попитам, доктора знае ли за тази страничка или е по твоя (друга) инициатива? До колкото знам той не е много на "ТИ" , освен с мейлите!

Сиси: Важно е момичетата на които им предстои да видят нагледно резултати. Поне за мен за да направя избора си и не се лутам неподготвена беше от значение.
Винаги съм на среща ако имате въпроси.

п.с Да, това на снимките е моята дъщеричка!


cicico по моя инициатива е но и доктора е предупреден че ще се осъществи тази страница страшно сме му благодарни защото и на моя приятелка помогна здравословно а и още много други разкраси и реших че ще е хубаво и във фейсбук пространството да видят и разберат за работата му
Отговори с цитат
  #856  
Стар 22nd February 2014, 17:00
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Габи, чудесно начинание. Искам да те помоля да не качваш мои снимки на страницата, искам аз да реша кога и дали. Видях, че си качила няколко снимки на страницата качвани тук в темата, не знам дали си се свързала с момичетата преди да ги качиш, но мои за сега не качвай.

П.С Страхотна си с нослето! Преди колко време те оперира Асенов.
няма проблем, няма да качвам ваши снимки който реши страницата е отворена може да качва снимки направих тази страница за улеснение защото на мен ми беше голямо лутане 3 месеца а и доста хора който желаят да се разкрасят или имат здравословни проблеми не са запознати с този форум а и каквото и да говорим фейсбука е доста по посещаван сайт,неискам да изглежда че злоупотребявам намеренията ми са добри а относно операцията вече минаха 3 месеца и немога да се нарадвам на новото носле страшно съм щастлива че направих тази стъпка
Отговори с цитат
  #857  
Стар 22nd February 2014, 20:33
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Дами, искам да ви попитам, колко време след операцията (ако) ви се появиха неравности по гърба на носа И дали И след колко време изчезнаха?
От сряда насам напипвам нещо като възелче мейду очите там, където ми започваше гърбичката точно И като масайирам или натисна малко мястото, изчезва за кратко И пак се появява... На допир е като възглавничка с вода (И аз не знам как да го обясня, хаха).

П.П Съйалявам за накои букви, но използвам кирилизатор, че на този лаптоп нямам инсталирана кирилица..
Отговори с цитат
  #858  
Стар 24th February 2014, 14:07
ninka37 ninka37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Момичета,здравейте!Днес ми свалиха лонгетата.Бях се настроила,че няма да ми хареса носа,заради отоците...Е да,ама,неДори с отоци го харесах!!!!Браво на Асенов.Очартава се да стане един от най/ако не и НАЙ/добрия на нослета!Имам едно питане?Кажете след свалянето на лонгетата продължихте ли с Арниката или какво правехте?В една друга тема четох,че вечер е добре да ес предпазва носа с хартиен лейкопласт?Дайте насоки за възтановяване?Мерси предварително
Отговори с цитат
  #859  
Стар 24th February 2014, 14:52
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Ninka37 честито носле! За Арниката си спомням, че си ползвах гела и той доста помогна,в комбинация с гел за около очите-нормалната грижа за тази зона. Сравнително бързо спаднах- до 10 -тия ден. С грим всичко беше наред. За лепенка съм питала доктора и той каза, че няма нужда- за да си спокойна го попитай .

Последно редактирано от lolinka21 : 24th February 2014 на 14:56
Отговори с цитат
  #860  
Стар 24th February 2014, 15:06
ninka37 ninka37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Мерси,Лолинка!Асенов не е в БГ ще е на работа на 4 март.Но щом не е казал,май не се налага!Просто не искам да стане "Фал"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.