IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 8th April 2014, 18:03
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Благодаря, Puff.
Set с топ с презрамки на операция -задължително. Мен ме върна сестрата, за да се преоблека.
Отговори с цитат
  #902  
Стар 8th April 2014, 19:12
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Здравейте, след няколко дни ми предстои операция и... извинявам се за глупавия въпрос, но по време на операцията с пижама ли сте облечени или ви дават нещо от болницата?
с потниче Сет...
Отговори с цитат
  #903  
Стар 8th April 2014, 20:49
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Лолинка, Дии - много ви благодаря : )
Отговори с цитат
  #904  
Стар 8th April 2014, 23:05
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Здравейте, след няколко дни ми предстои операция и... извинявам се за глупавия въпрос, но по време на операцията с пижама ли сте облечени или ви дават нещо от болницата?
Set, ако не е тайна, кога ти е операцията? Да не би да сме заедно?
Отговори с цитат
  #905  
Стар 9th April 2014, 08:49
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Да, има частен кабинет.Намира се на Мария Луиза 6б. По табелките на кабинетите пишеше трудова медицина. На вас доктора прави ли ви е снимки с някаква прорама ,за да се видите как бихте изглеждали с различен нос?
Отговори с цитат
  #906  
Стар 9th April 2014, 12:30
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

На мен не ми е правил, но аз си носех фотошоп
Отговори с цитат
  #907  
Стар 10th April 2014, 14:09
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Set, ако не е тайна, кога ти е операцията? Да не би да сме заедно?
Здравей
Моята операция вече приключи. Пожелавам ти лека операция на 17-ти и после и ти да се похвалиш с хубаво носле.
Иначе д-р ми показа снимки от операционната и мога да кажа, че носът ми е на половината от това, което беше преди.
Отговори с цитат
  #908  
Стар 10th April 2014, 16:59
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Здравей
Моята операция вече приключи. Пожелавам ти лека операция на 17-ти и после и ти да се похвалиш с хубаво носле.
Иначе д-р ми показа снимки от операционната и мога да кажа, че носът ми е на половината от това, което беше преди.
Много ти благодаря. А на теб ти пожелавам един много лек следоперативен период и един страхотен резултат , с който да се фукаш после Дали ще е възможно да те ''поразпитам'' малко?! Как се чувстваше след операцията? Зная, че е строго индивидуално, но все пак .Нали на следващият ден си тръгваш след интервенцията? С близък ли беше? И нали той може да бъде с теб в стаята? Благодаря ти предварително, но и да не ми отговориш, няма проблем
И сега........честито ти носленцеееееее
Отговори с цитат
  #909  
Стар 11th April 2014, 11:57
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Много ти благодаря. А на теб ти пожелавам един много лек следоперативен период и един страхотен резултат , с който да се фукаш после Дали ще е възможно да те ''поразпитам'' малко?! Как се чувстваше след операцията? Зная, че е строго индивидуално, но все пак .Нали на следващият ден си тръгваш след интервенцията? С близък ли беше? И нали той може да бъде с теб в стаята? Благодаря ти предварително, но и да не ми отговориш, няма проблем
И сега........честито ти носленцеееееее
Много ти благодаря.
След операцията се чувствах много добре, анестезиоложката ми каза, че съм излязла лесно от упойката, но аз нямам никакъв спомен. 2 часа след операцията се разхождах в стаята. Няма никаква болка, най-неприятното ми изживяване беше свързано с тампоните, ужасно е, но се преживява.
Няма никакъв проблем да бъдеш с придружител, даже е за предпочитане, защото трябва някой да ти помага с леда и ако имаш нужда от нещо друго. Всички в отделението са много мили, особено анестезиоложката - прекрасна жена е. Ако те интересува и друго с удоволствие бих отговорила.
Отговори с цитат
  #910  
Стар 12th April 2014, 16:04
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Много ти благодаря.
След операцията се чувствах много добре, анестезиоложката ми каза, че съм излязла лесно от упойката, но аз нямам никакъв спомен. 2 часа след операцията се разхождах в стаята. Няма никаква болка, най-неприятното ми изживяване беше свързано с тампоните, ужасно е, но се преживява.
Няма никакъв проблем да бъдеш с придружител, даже е за предпочитане, защото трябва някой да ти помага с леда и ако имаш нужда от нещо друго. Всички в отделението са много мили, особено анестезиоложката - прекрасна жена е. Ако те интересува и друго с удоволствие бих отговорила.
Хиляди благодарности за бързия отговор. И аз се надявам, и при мен нещата да минат добре и леко. Ще пиша веднага щом се прибера, живот и здраве, след операцията,за да споделя и аз най накрая, че ще съм с чисто новичко носленце.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:15.