IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 23rd April 2014, 18:14
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
dijei4e, до твоята операция има доста време, но ти пожелавам да получиш нослето, за което мечтаеш и всичко да мине без проблем.

Сиси, трябва да те черпя, защото ме подмлади с няколко години. Със сигурност след свалянето на конците и лонгетата ще се почувстваш по-добре. Аз имах чувството, че ми свалиха камък от лицето.... много ми олекна. Успех утре.
Е, Сет, щом е с няколко години, значи ще си търся почерпката като наследство. Ахахахахах........ И аз така си мисля, че като ми ги свали направо паве ще ми падне от лицето. Аз в едната ноздра имам леко засъхнала кръв, която не пада с нищо. С какво ли не опитах. При теб как беше?
Отговори с цитат
  #942  
Стар 23rd April 2014, 21:33
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Е, Сет, щом е с няколко години, значи ще си търся почерпката като наследство. Ахахахахах........ И аз така си мисля, че като ми ги свали направо паве ще ми падне от лицето. Аз в едната ноздра имам леко засъхнала кръв, която не пада с нищо. С какво ли не опитах. При теб как беше?
Ти имаше ли някакви здравословни проблеми, например изкривена носна преграда?
Аз също имах доста засъхнала кръв в едната ноздра, но тя падна заедно с конците, когато Асенов ми ги махаше. По-добре не се мъчи да я почистиш, защото аз пробвах и бях издърпала един конец, направо си помислих, че ще ми се разпадне носа
Отговори с цитат
  #943  
Стар 24th April 2014, 08:09
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Много ви благодаря момичета за милите думи.А относно операцията ,ако можех още сега бих се оперирала,но работата ми е такава,че не мога да отсъствам в момента. Хубавото е поне,че всеки ден събирам нова информация
Отговори с цитат
  #944  
Стар 24th April 2014, 16:13
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Мацки, днес ми свалиха лонгетата и конците. Чувството е страхотно, направо уникално . Харесах се, което е най- важното. Има отоци за спадане, но без тях няма как да се мине, ахахахахах.

Сет, имах съвсем лека девиация на носната преграда, която, между другото, никога не ми е пречила.

На всички, които им предстои операция, пожелавам едни страхотни, ама много страхотни резултати и най- вече лек следоперативен период.
Отговори с цитат
  #945  
Стар 25th April 2014, 06:40
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте и от мен..

Вчера бях на консултация при д-р Асенов. ...Това е моя доктор момичета /момче...Всичко мина много добре и си допаднахме като виждания за носа ми. Направо насрочихме дата за края на май. Нямам търпение..

Засякохме се със Сисито 83 и мога да ви кажа , че има супер носле.

Сисито83 много ти благодаря за отзивчивостта и ти желая по-скорошно възстановяване и най-важното- отпушване на нослето ..

Ако някой се чуди още , аз му препоръчвам с 2те си ръце/2та крака и 20те си пръста да отиде поне на консултация. След срещата се чувствах много ентусиазирана и останах с едно такова добро чувство и впечатление , което е много важно и така съм сигурна, че съм взела правилния избор за мен.

Сега чакам само датата
Това е от мен за сега.
Отговори с цитат
  #946  
Стар 25th April 2014, 07:54
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Здравейте и от мен..

Вчера бях на консултация при д-р Асенов. ...Това е моя доктор момичета /момче...Всичко мина много добре и си допаднахме като виждания за носа ми. Направо насрочихме дата за края на май. Нямам търпение..

Засякохме се със Сисито 83 и мога да ви кажа , че има супер носле.

Сисито83 много ти благодаря за отзивчивостта и ти желая по-скорошно възстановяване и най-важното- отпушване на нослето ..

Ако някой се чуди още , аз му препоръчвам с 2те си ръце/2та крака и 20те си пръста да отиде поне на консултация. След срещата се чувствах много ентусиазирана и останах с едно такова добро чувство и впечатление , което е много важно и така съм сигурна, че съм взела правилния избор за мен.

Сега чакам само датата
Това е от мен за сега.
Kxiona, искрено се радвам заедно с теб . Ти и така си голяма, ама много голяма сладурка, а си представям как ще изглеждаш след операцията. Уау! А що се отнася до моя нос, ти ще видиш като ти цъфна лятото на морето- няма да ме познаеш тогава , ще си кажеш: Еййй, коя е тая мацка с хубавия нос??? Ахаххахах.
Радвам се много с всички, които са, и всички на които им предстои операция. Силни момичета сме, да знаете
Отговори с цитат
  #947  
Стар 27th April 2014, 08:10
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Мацки, да ви попитам колко често капвахте на ден от физиологичния серум? Чудя се дали не правя нещо както не трябва!? Едната ми ноздра е добре отпушена, но другата ту така, ту иначе. Редуват се през целия ден, лявата- дясната . Зная, че е много рано да дишам и през двете едновременно, но.....ако мога да си помогна това да стане възможно най- бързо . Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #948  
Стар 27th April 2014, 14:36
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Сиси, здравей. Аз вече съм на 17-ти ден след операцията и до вчера си правех промивки със сребърна вода. При мен беше същата история - едната ноздра беше перфектно отпушена за сметка на другата, след това се редуваха. В момента дишам добре, но има още какво да се желае. Тези дни ще пусна и снимки. Влюбена съм в нослето си и искрено се надявам да не се промени много с месеците
Отговори с цитат
  #949  
Стар 27th April 2014, 14:38
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Ууупс и забравих .... на мен док ми беше казал да правя промивки по 3 пъти на ден, но аз ги правех на 2-3 часа
Отговори с цитат
  #950  
Стар 27th April 2014, 16:31
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetka1 Виж мнението
Сиси, здравей. Аз вече съм на 17-ти ден след операцията и до вчера си правех промивки със сребърна вода. При мен беше същата история - едната ноздра беше перфектно отпушена за сметка на другата, след това се редуваха. В момента дишам добре, но има още какво да се желае. Тези дни ще пусна и снимки. Влюбена съм в нослето си и искрено се надявам да не се промени много с месеците
Цвети, благодаря за светкавичния отговор.
И аз горе- долу на 2-3 часа правя промивките, като редувам веднъж със сребърна вода, после с физиологичен серум.
Ако ти кажа и аз колко много си харесвам нослето, направо думи не ми стигат. В момента има още отоци и от време на време изглежда дори леко крив на едната страна, но си е страхотен въпреки това
Асенов ми каза лекичко да започна да издухвам носа, но мен нещо ме е страх. Ти как си с това нещо?
Дано всички да са доволни от резултата, искрено го желая
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.